Şimdi Ara

babam emeklı maasım var evde hıcbırseye karısmam dıyor,haklımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ev kadını evın ıslerı temızlıgı yemegını cocuklara bakma ısını yapıyor,baba ıse calısıp eve gelınce hıc bır ıse bakmam dıyordu

babam emeklı oldu artık tamamen hıcbır ıse bakmıyor,evdekı esyayı duzeltmez,yatar kalkar cıkar gıder gezer gelır,yemek yer keyıf yapar

evde anne aynı yıne ev temızlıgı yemek,yaslansada oyle

bu arada baba ne evde esyayı duzeltıyor ne cocuguna ıs buluyor ne para verıyor nede dugun parası bırıktırıyor.cocuk yok gıbı davranıyor evı dagıtıyor,esya tamır bıle etmıyor kırıp koyuyor kenara

haklımı

• Şu açıköğretimi bitirsen de çoluk çocuğa karışıp evden elini ayağını çeksen diyorum düşüncesinde olabilir baban

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona bunun onur kırıcı bir davranış oldugunu söyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babanın görüştüğü bir kadın olabilir mi?

• Annede emekliliğini ilan etsin :)
  • Evlilik her anlamda birlik beraberlik demek. Bu tarz cümleler olsun tartışmalar olsun hep biz olmaktan çıkıp sen diye başladığı anda insanların bi oturup düşünmeleri lazım ne yapıyoruz biz demeleri lazım.
  • Baban yolunu bulmuş bencil bencil çocuk gibi takılıyor kafasina göre oh vAllaha jabdhsjsjaja

• evisimi yapşın yani
    sende basinin caresine bak artık demek istiyor biyandanda sanki.

• kaç yaşına geldi ne bakıcam diyordur.
  • Oyle olmaz ama belli yasta adam degismez artik bizde ev isini kadin yapar olayi yerlesmis dimaglara.

Ben bile eve gelen yabanci hatunlara yaptiriyorum bizde boyle diyorum
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    kuşak farkından dolayı olabilir hepsi demiyorum ama çoğunluğu bu şekilde bir kafa yapısıyla büyümüş bizim 50 yaş üstü erkekler maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: marla.singer

kuşak farkından dolayı olabilir hepsi demiyorum ama çoğunluğu bu şekilde bir kafa yapısıyla büyümüş bizim 50 yaş üstü erkekler maalesef
    Yaştan ziyade bakış açısı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.