Şimdi Ara

Babam Beni Evden Kovdu Kafeden Yazıyorum Kalacak Yer[Babam Eve Çagırıyor] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
9.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herif hem kizi yataga atmis isi goturuyo hemde baba kotumuz bir niyetimiz yoktu ...

aklima sahin k nin hizmetci kiz filmi geldi senaryo ayni
  • quote:

Orijinalden alıntı: watkseburt

eksisozluktete dengizik nıcklı bırı vardı,DH subesı buymus herhalde

Konu nasıl ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

• Milletin babasi gurur duyar bunun babasi evden kovmus tabi hikaye sallamaya benziyor ayri mesele. Benim babamda daha 12 yasindayken sana istiyorsan bi rus ayarliyim milli ol derdi babalar ne degisik yav.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 28 Aralık 2010; 6:51:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

quote:

Orijinalden alıntı: ata1606

quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

arkadaslar bu gladyo nicki cocugun isi gucu kizlarla yasadigi ruyalari gercekmis gibi anlatmasi, son actigi konularina bakin hepsi bu yonde, tatmin olamadigi, icinde bazi seylerin eksikligi oldugu icin bu foruma gelip surekli bugun su kizla yattim , su kizi tavladim eve attim, sevisirken babam gordu, bunun gibi yasanmamis, arka tarafindan uydurdugu hikayeleri burda anlatiyor.
    Bi kendi inaniyor sanirim milleti inandirdigina

adam dedektif beyler beni epey bir taratmış.

hadi lan ordan sen ne anlarsın liseli tamam 3 -5 yalandır ama hepsi yalan değil

daha gecenki konunda senin yalanlarini carsaf carsaf aciga cikardilar, daha hangi yuzle yaziyorsun burda.

iyi ata sen inanma kardeşim şimdi evdeyim ! bu konuyu ne zaman açmışım bak bir..

sen herkesi kandirabilecegini zannetmeye devam et, biz de universite okuduk neyin nasil oldugunu senden iyi biliriz, sana inanmiyorum, sen de biliyorsun uydurdugunu ama sana inanan varsa sirf onlari uyarmak istedigimden yorum yaziyorum.

sen sus lan köylü! gladyo38'e laf yok storyleri gayet cool

• quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

restart from last checkpoint yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: jokerwill

herif hem kizi yataga atmis isi goturuyo hemde baba kotumuz bir niyetimiz yoktu ...

aklima sahin k nin hizmetci kiz filmi geldi senaryo ayni

+1........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

• quote:

Orijinalden alıntı: SauronxTR

Yiyişirken dedinmi sizde gelin diye.. şimdide bize gelmiş yardım istiyon.

güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

restart from last checkpoint yap.

Ya checkpoint kötü yerdense
  • Önce bir abdestlen hele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Bir keresinde çok saçma sapan basit bir sebepten dolayı fena tartıştık (söylesem gülersiniz). Beni evden kovmaya kalktı. Anca öldürürde kovarsın, yiyorsa öldür diye bağırdım.

Beni en çok üzen şey bu tartışmanın çok dandik bir sebep yüzünden çıkmasıydı

Ha kalacak bir yerim olsaydı ne yapardım? Çeker gider sittin sene yüzüne bakmazdım.

bu bildiğin yaralı06 olmuş ya.

"önce kendimi sonra seni vururum"

Liseli mi diyim, velet mi diyim ne diyim? Daha ağır konuşurdum ama forum kuralları

Milletin sorunlarıyla eğlenmek konusunda uzmansınız maşallah. Basit, dandik bir mesele yüzünden kavga çıkması bir yana, bir de evden kovmaya kalkması Haklı olsa neyse ama o anki durumda sıkardı biraz.. Zaten aramız ahım şahım değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 31 Aralık 2010; 16:47:40 >

• Yiyemeyeceğin muzu soymayacan hacı, ders olsun bu sana, bidaha kızlarla takılırken dikkatli olursun böylece.  

Edit : Konu 10 yıllıkmış, farketmedim. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 30 Eylül 2020; 19:20:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 3 kız öptün diye evdsn mi atar bab

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

2 3 kız öptün diye evdsn mi atar bab

2 - 3 kız öpmemişki hacı, kız ile cinsel ilişkiye girmiş, babasıda, bidaha seni bu evde görmüycem deyip evden postalamış, Gayet de iyi olmuş bence.  

• Nasıl babamıymış lan benim oğlum evde bir kızla sevişse dışarı çıkarım gurur duyarım oğlumla...

Benim babam akşam ezanından sonra eve gelme demişti.Gece 11 de geldim nerdeydin dedi dogru soyle dedi.Baba kız arkadaşımla görüşmüştüm dedim.Tamam oğlum bir daha geç kalma bana önceden haber ver geç hadi açsan yemek ısıtayim dedi.Bu da böyle bir anımdır.Baba dediğin teşvik eder oğlunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 3 Ekim 2020; 17:41:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Nasıl babamıymış lan benim oğlum evde bir kızla sevişse dışarı çıkarım gurur duyarım oğlumla...

Benim babam akşam ezanından sonra eve gelme demişti.Gece 11 de geldim nerdeydin dedi dogru soyle dedi.Baba kız arkadaşımla görüşmüştüm dedim.Tamam oğlum bir daha geç kalma bana önceden haber ver geç hadi açsan yemek ısıtayim dedi.Bu da böyle bir anımdır.Baba dediğin teşvik eder oğlunu...

Babası imanlıymış demekki hacı, zina yaptığı için evden kovmuş  

Yalnız bişe söyliyimmi, Gayet de iyi olmuş bence  

Sonuçlarına katlanamayacağın işi yapmayacan, tabir-i caizse "Yiyemeyeceğin muzu soymayacan." Hacı 

Bidaha kızlarla takılırken dikkatli olur böylece konu sahibi. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 28 Ekim 2020; 21:29:41 >

• ee noldu Gladyo38, konunun ardından neredeyse 10 yıl geçmiş, şuan evdemisin?

İnşallah bir daha eve almamıştır diye dua ettim, duam kabul olmuşmudur ondan soruyorum ;)

eğer eve geri aldıysa, birdaha kızlarla takılırken dikkatli ol veya hiç takılma bence  

@gladyo38

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

ee noldu Gladyo38, konunun ardından neredeyse 10 yıl geçmiş, şuan evdemisin?

İnşallah bir daha eve almamıştır diye dua ettim, duam kabul olmuşmudur ondan soruyorum ;)

eğer eve geri aldıysa, birdaha kızlarla takılırken dikkatli ol veya hiç takılma bence  

@gladyo38

Oha bu konuyu nerden buldunuz kardeşim tam 10 year önce:) ulan aklıma getirdin o günü o zamanlar küçüktüm beyler ya Babam yanlış anladı sonra zaten birşey demedi biraz fazla tepki verdim dedi zaten.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.