Çavuş
06 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
361437 Gün Cezalı
357619 gün 6 s. 54 dk. kaldı
Gönderileri
http://forum.donanimhaber.com/m_40120503/tm.htm
http://forum.donanimhaber.com/m_48785991/tm.htm

bunlar sadece birkaçı hayır anlamıyorum kim anakonu ilan ediyor kardeş bu konuları.İlkokul çocukları gibi ben birim yarışı mı yoksa bu?
"Hayat bir yolculuksa yeriniz en önde olmalı"
"Uçmak İçin Varız"
cümlelerini ingilizceye çevirimisiniz.
Hızlı ve Öfkeli 5 tarzı bir film istiyorum yani;

*Suçlu - polis kovalamacası olsun,
*Suçlu tarafı ana karakter olsun,
*Suçlu tüm şehri dağıtsın,
*Büyük bir suç olsun böyle,
*Suçlu kazansın.

Hızlı ve Öfkeli serisinden tavsiye istemiyorum.Eğer tavsiyeniz bu kriterlere uygunsa belirtin lütfen.

Şimdiden Allah (c.c.) razı olsun.
Son 10 dk beyler yumulun.
DH Airline Manager Tutkunları

Oyunun Tanıtımı
Airline Manager, havayolu işletme oyunudur.Oyundaki amaç, yakıt fiyatları düşükken yatırım yapıp, reklam fiyatları düşükken reklam alıp satın alacağınız uçaklarla sefer düzenlemektir.Oyuna yeni başlayan, ancak geleceğini gördüğünüz bir kişiden hisse almak sizin karınızadır.

Başlangıç
Başlangıçta size bir uçak ve para verilecek.Fleet linkine tıklayın, orda Boeing var, onun yanındaki Show butonuna ardından sell butonuna basin ve satın.Aircraft Market'e tıklayın.Bir sürü uçak listelenecek.Orada Price diye bir sütun var ona tıklayın.Böylece uçaklar fiyatlarına göre listelendi.Şimdi 9.sayfaya gidin ve Britannia 310'u ve ERJi alın.Şimdi üst menüden flight linkine tıklayın.Soldaki menüden find route diyin.Max distance kutusuna aldığınız uçağın menzilini yazın (uçağın menzilini öğrenmek için; fleet menüsüne gidin, seçeceğiniz uçağın yanındaki show butonuna tıklayın.Max distance menzil demektir, onun sağındaki rakam ise menzildir).Bir sürü rota sıralanmış olacak.Oradaki km olarak size en uygununu seçin (yatmadan önce uzun sefer yapın).Ardından Create Route diyip uçuşu onaylayın.Flight menüsüne geri gelin.Seferi daha başlatmamış olmanız lazım, sefer listesinin sol tarafında rota yazar.Ona tıklayın.Şimdi Advertising var, ona tıklayın.Karşınıza bir sürü reklam seçeneği çıktı.Ordan fiyatı uygun olanı seçin (soldaki grafiğin yardımıyla) ve onaylayın.Ardından seferi başlatın.Başlattıktan sonra karşınıza Transferred Account 100,000$ gibi bir şey yazacak (sayıyı salladım), o sayı sizin seferden elde ettiğiniz kardır.İlk birkaç gün zarar edeceksiniz, ondan sonra çok daha fazla kar edeceksiniz.ASLA VE ASLA KÜÇÜK UÇAK ALMAYIN.

Yakıt Fiyatları El Yakıyor
En düşük fiyat 1000 lbs için 400$dır.Ben geceleri yakalıyorum 400$ı.

Oynayanlar
1-Ezio Auditore Di Firenze

Oyun Linki
http://apps.facebook.com/airline_manager/

İmza yolda...
Turkcell'den PayPal'e para aktarmak mümkün müdür?Mümkünse nasıl oluyor?
Var mı bu özellik?
Arkadaşımın verdigi Çin malı fiş ile iPodu şarj etmeye çalışıyordum, ardından çalışmadı ve fişi çekerken kırıldı.Kardesimde ona dokundu (taktiğim fiş uzatma kablosuna, oda 4 cihazın birden çalıştığı splittera bagliydi)

Kardesimin ayağında çorap vardi,
Temas ettigi tek iletken fisti,
Kardesimin parmağında küçük bır yara oldu.

Annemi uyandirip panik yapmak istemiyorum, kalp atışları ve solunumu normal.Felç vs hiçbirsey olmadı, prizi elinden hemen fırlattı.

Uyumasında sakınca var mı?
Bu arada alakası olur mu bilmem, kardesimin toza alerjisi var.Suanda parmağında normal bır acı var.
Turkcell'den kontöre kim adam çeker?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 848
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 48.706 (Bu ay: 84)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.