Şimdi Ara

B Segment Araçların Konfor Sıralaması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
6.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinanakgl

i20 1.4 benzinli otomatik hocam

sizin araçtaki motor 250k ya kadar sıkıntısız taş gibi çalışır. 250k üzeride bakımlarla en az 400 bine kadar gider..

performansı düşüktür ama sağlamdır. amerikada aynı motor turbo besleme veloster turbo sürmüştüm. gerçi o 1.6 idi ama bildiğimiz cvvt mimarisi bir motordu.. onlarda çok sağlam. 201 ps civarıydı.

hyundai yurt dışında güzel işler yapıyo ama TR de artık esamesi okunmuyor.. TR yi kafalarından silmişler..

• pbmax P kullanıcısına yanıt
    Az teknoloji az baş agrisi politikasi galiba. Ben zaten memnunum araçtan duz yolda performans olarak. Sanzumani da guvenilir deniyor ben de daha sorun yasamadim cok sükür nazar degmesin. Tipini de seviyorum. Torku soyle 170 ustu olsa ben daha ne isterim yokusta kaptirmak zorunda kaliyorum ya da tirin teki sollamaya cikinca hizimi kesiyor sonra toparlayamiyor haliyle sag seride geciyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanakgl

Az teknoloji az baş agrisi politikasi galiba. Ben zaten memnunum araçtan duz yolda performans olarak. Sanzumani da guvenilir deniyor ben de daha sorun yasamadim cok sükür nazar degmesin. Tipini de seviyorum. Torku soyle 170 ustu olsa ben daha ne isterim yokusta kaptirmak zorunda kaliyorum ya da tirin teki sollamaya cikinca hizimi kesiyor sonra toparlayamiyor haliyle sag seride geciyorum.

dizeli var bende o bahsettiğiniz rampa yokuşta 240 nm tork çok güzel hissettiriyor gidişinden çok memnunum 6 ileri uzun yolda büyük rahatlık tek sıkıntı işte 100 km den sonra cam açamazsınız yol sesi motor sesi rüzgar sesi ne varsa içeride yalıtımı çok kötü su birikintisinden geçerken bile davlumbazlardan şırıl şırıl sesler geliyor sanki havuza kovayla su boşaltıyor gibi :)

• haykouz H kullanıcısına yanıt
    Ben hic acmiyorum cam falan ses dediginiz gibi çok yuksek oluyor. Klima var ona cok takmiyorum da ama tork olayi harika. Nissan Juke vardi arkadasda onunki de 240 tork Allah diyorsun bu nasil bir guzellik yormuyor adami. Basiyorsun gidiyor. 2 kisi bos bagaj iyi gidiyor yine de hele 4 yetiskin dolu bagaj hissediyorsun biri seni tutuyor resmen yokusa kaptirip girmezsen. Bir de beni asil rahatsiz eden sey biraz alcak olmasi. İzmirde mahalle aralarina oyle sacma tumsekler koymuslar ki 4 kisi dolu bagaj yine yengec gibi yan yan gecsem de surtuyor alti. Dizellerin gidisinden kullanicilar cok memnun zaten nazar degdirmeyelim de :) en sevdigim ozelligi ferah olmasi eski b sinifi araclar dardi bizimki genis valla 2015 kasa ici ferah onu seviyorum. Bir de arkada saft tuneli olmamasi guzel yani kabin icinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

vay anasını sayın seyirciler..

seni vw bayii de fena üzmüşler.. gel bizim tanıdık bayi var istediğin gibi arabalara binebilir bakabilirsin..

adamın vw ye düşmanlığına bak.. şaka gibi ya :DD

ne yaptılar sana abicim ya ?

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ne marka/model aracın var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 18 Kasım 2020; 14:14:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Yaş kaç ?

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

University of California Mba ve Mse..

Ya sen ?

• pbmax P kullanıcısına yanıt

Hocam cevap için çok teşekkür ederim. Artık poloyu ciddi ciddi düşüneceğim. Bizimde fabia grubumuz var ve en büyük sıkıntımız trim sesi.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Erzurumda işletme okudum sonrasında Amerikada 6 sene yaşadım.. şu anda özel bir firmanın uluslar arası ticaret ve fuar & organizasyon sorumlusuyum..

Sen anlat şimdi ?

Ne okudun ?

Arabanın asr sinden abssinden aeb sinden arka tambur disk fren kabut altı isolatör iihs vss den bahsederken çoşuyordun.. buyur biraz bunlardan bahset..

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Anlaşıldı tl kazanıyorsun..

Bencede fazla konuşmaya gerek yok artık..

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Mezun olduğun okul ve bölüm hiç önemli değildir.. önemli olan ne farklılık getirdiğindir. Mühendis olan birçok arkdaşımdan çok daha iyi bir hayatım varsa bunu insanlara sevecen yaklaşımım dürüst olmam ve kimseye yukardan bakmama borçluyum..senin gibi burnu havada olan insanlarda ancak okuduğu okul ile birşeyleri kanıtlama derdine düşer ve sonsuza kadar bu ezikliklikleri ve dışa vuramadıkları duyguları sebebiyle daima dışlanmış psikolojisine girerler. Araban marka model nedir diye sorduğumda özgüvensiz bir şekilde marka model söyleyememende bunun bir diğer dışa vurumu.. sık skk psikoloji kitapları okurum ve karşımdaki insanlara kilit sorular sorarı .. bu sorularda onlardan biriydi.

Ben anlayacağımı anladım.. hayatta başarılar dilerim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.