Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roronoa Zoro , Sinmyeong Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (3 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

DLC dahil fiyatı sadece 3,5 TL fazla, o fiyata bence net değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 26 Kasım 2020; 1:2:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

nerede 164 acaba ?

Mesajınızı görmemişim Playstore adlı sitede hocam.

• aerolona kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağ olun. Oyunu steam demi aktif edeceğiz peki biliyor musunuz ?
  • Uzun zaman sonra çöp olmayan bir indirim dönemi olmuş. Koca yaz indiriminde komik oranlarda düşen birçok oyun bu sefer dip fiyatı görmüş. Rockstar yine cimriliğe devam ediyor yapacak bir şey yok RDR2 %50 görse de alsak diye bekliyoruz ama 2-3 seneye anca görür o rakamları. Death Stranding de beklediğim diğer bir oyun %50 indirim oranı güzel ama temel fiyatı çok yüksek olduğundan onu da bekliyoruz. Kuru düşük oyunlar bir de üzerine çok yüksek indirimler almış, bunları görünce az indirime girenler tatmin etmiyor tabii. Yine de birkaç oyun yüzünden indirimler kötü diyemem gayet iyi indirimler var.

@Mathers Little Nightmares gamepad ile oynadığım en güzel oyunlardan birisiydi. Gerilim anlarında karakterin hızlanan yavaşlayan nefesini bile hissedebiliyorsunuz. AAA oyunlar bile gereksiz sık ve uzun titreşimi dayarken daha ufak bir yapımın titreşimi bu kadar güzel kullanması takdiri hak ediyor. Oyunu alacak olanlara da tam paketi tavsiye ederim dlc görevleri oyuna farklı bir pencereden bakmanızı sağlıyor.

Gamepad ile oyun olarak Crew 2 diyeyim ben de. Özellikle uçak kullanımı çok keyifli.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

Bilgi için sağ olun. Oyunu steam demi aktif edeceğiz peki biliyor musunuz ?

Evet hocam Steam'de aktif ediliyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

Steam profilimi sizin gibiler için koymuştum bioya ama yeterli değil demek ki :D r6'da illa ki bi op seçiyorsun zaten oyunun başında 1000 coin veriyor 2 tane op alabiyorsun. başlangıç için yeterli. newcomer match bunun için var. başta alacağınız opun önemi yok zaten kullanmayı öğrenene kadar newcomerdan çıkıyorsun ve elinde 20-25bin coin oluyor en az.

Alıntı

metni:
    Oyunu gömmek ayrı bir şey ama sizinki biraz boşa sıkmak olmuş.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

164 lira indirimde olan bir oyun için fazla. Oyun fiyatlarının artık 250 liradan başladığı bir dönem için de fazla. Spoiler görünce/işitince hayatı paramparça olan arkadaşları anlayamıyorum, hikâyenin oraya gelişi, işlenişi var. Evet, yaşanmasa daha iyi olurdu ama yaşandı diye, 100 üzerinden 90 alabileceğiniz haz 80'e düştü diye o 80'lik eğlenceden neden mahrum kalasın?

Red Dead Redemption 2, parasını hak eden bir oyun. Death Stranding için aynı şeyi söyleyemem. Kişisel görüşüm, çoğunluk da böyle düşünüyordur. Ama azınlık kesimde olursunuz, geldik evde bulamadık şubeden teslim alabilirsiniz zevkinden sizi mahrum bırakmak da istemem.

• Steam'de 88,50TL olan bu paket Gamebillet'te yarı fiyatına geliyor neredeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: aerolona

Yok hocam aksiyon değilde hikaye istiyorum oradan oraya birşeyler taşınıyormuş sanırım onuda sıkılmadan yaparım diyorum :D.

Alıntıları Göster

Rahat oynarsın mekanikleri yeni ve değişik olduğu için oyun seni 50 saat yürütse şikayet etmezsin Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Terraria alınır elbette. 150-200 saat garanti, severseniz 300'ü zorlarsınız. Ortaokul bu oyunu mobilde oynarken geçti, bir sene önce 1-2 ay konsolda oynadım şimdi baştan sona bilgisayarda oynadım 200 saati gömdüm. ileride de modlu oynamayı düşünüyorum. Arkadaşla daha iyi gidiyor ama ganimet tartışmaları çıkıyor, en baştan kuralları koyarak (şu eşya senin, şu eşya benim) oynarsanız sorun olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc Sahruk -- 26 Kasım 2020; 2:16:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc Sahruk

Terraria alınır elbette. 150-200 saat garanti, severseniz 300'ü zorlarsınız. Ortaokul bu oyunu mobilde oynarken geçti, bir sene önce 1-2 ay konsolda oynadım şimdi baştan sona bilgisayarda oynadım 200 saati gömdüm. ileride de modlu oynamayı düşünüyorum. Arkadaşla daha iyi gidiyor ama ganimet tartışmaları çıkıyor, en baştan kuralları koyarak (şu eşya senin, şu eşya benim) oynarsanız sorun olmayacaktır.

Muhtemelen tek oynarım hocam sağ olun :D.

• https://store.steampowered.com/app/628670/Hellpoint/

Bu oyunu oynayan var mı? daha önce hiç duymamıştım şans eseri gördüm.

• NBA 2K'nın eski oyunları indirime girmemiş.Online oynanmaz zaten fifada ki kariyer gibi single modları için oynamak istiyordum.%90 indirimi de kaçırdım.Var mı 2K20'yi ucuza bulabileceğim bir kaynak ?

• Laptopta oynamak için çok fazla sistem istemeyen bir online oyun bakıyordum, Overwatch çarptı gözüme. Daha önce hiç oynamadım bir şans vereyim dedim ama kaç yıl geçmiş %25 indirim görüp 140TL ye düşmüş oyun. Yerel fiyatlandırma olmadığı için çok pahalıya geliyor. Bunu daha uyguna alabileceğim bir yer var mı playstore gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 26 Kasım 2020; 2:52:4 >
  • F1 2020 den önceki en iyi oyunu hangisi, 19 pek beğenilmemiş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Yarınki Epic indirimlerini beklemeye karar verdim. Nasılsa oyunlar bir yere kaçmıyor, hiç bir şey almasam bile elimdekiler senelerce götürür. Biraz da ders çalışmam lazım, hangi oyunun DLC’si almaya değer vs. Bugünü pas geçtim dünkü aldığım We Happy Few’i saymazsak

Dedi ve dayanamayıp Assetto Corsa Ultimate Edition’ı aldı Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    İkinci el bölümünde satan arkadaşlar vardı, görmüştüm hocam bir inceleyin isterseniz. Referanslı bir satıcıdan key satın alabilirsiniz uyguna
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce arkadaşıma forumdan kod şeklinde aldım 60tlye. Siz de öyle yapabilirsiniz ilan bulursanız. Ben şu ilanı buldum ama satan kisinin referansı az. İlk kodu teslim ederse düşünebilirsiniz:
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-overwatch-origins-edition-key--146673294#146673294

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Dark Pictures Anthology Man of Medan 49,17₺ dip fiyat. Korku/Gerilim sevenlere

https://store.steampowered.com/agecheck/app/939850//

• AIK kullanıcısına yanıt

Epic'te mudrunner ücretsiz olacak

https://www.epicgames.com/store/tr/product/mudrunner/home

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.