Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12985. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel , Bgrn7 , Bgrn7 , ozanaksu Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.739
Cevap
2.720
Favori
21.318.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    key geldi ama steam geçersiz diyor, intel sitesinden de steam olarak aç diyorum posta adresi zaten alınmış diyor. Anlamadım bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Sarılardan sülo ile başlıyorum oyuna
    Ahahaaa yılların efsane seslendirmesi geldi aklıma valla

Hemen kütüphaneye ekledik teşekkürler epic süpersin
  • Microsoft Store'de fırsatlar kısmında

*Forza Horizon 4 ve Forza Horizon 3 ultimate editions bundle 168TL..

MS kimse görmemesi için fırsatlar bölümünde alt yere eklemiş.
  • ShadyMM kullanıcısına yanıt
    Mail olarak gelen keyi Square Enix sitesinden giriş yapıp redeem edeceksiniz hocam. Sonra oradan Steam key veriliyor, o keyi Steam üzerinden girip indireceksiniz betayı. Mail olarak gelen key direkt Steam key değil yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neco. kullanıcısına yanıt
    https://membership.square-enix.com/sso/login?service=https://square-enix-games.com/en_EU/user/sso&locale=en_EU&src=gamehub&gateway=true buradan reedem diyorum, gelen yerde key giriyorum olmuyor.
  • Marvel's Avengers betayı indirdik, saati bekliyorum. Ben ümitliyim bu oyundan ama Enis Kirazoğlu bey pek beğenmemiş.
  • hahahah. hocam ben de yıllardır idle master kullandım sıkıntı çıkmadı ama benzer yorumları yapan 3-5 kişi olunca kıllanmadım değil. bir de uber hesabı falan gitmiş aşırı tesadüf ya da bilemedim valla :D
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunun yapısı division, destiny ve borderlands tarzı. Yani bol bol loot ile karakter geliştirme odaklı. Bu tarz oyunlarda en son bakacağım şey hikaye olur. Şahane borderlands ve division da hikayeyi hiç sallamadan sıka sıka gitmiştim gayet de keyifliydi. Şimdi Avengers ile indirime girince bi bakilabilir. Şöyle Marvel's Spiderman gibi hikayeli open world olsa iyi olurdu ama böyle olunca da 4 5 tane kahramanla hoplayıp ziplicaz işte :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    peki beta bitince noluyor asıl oyun gelicek mi :D
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Oyun Enis Kirazoğlu'na hitap etmiyor, videoda da söyledi zaten bunu. Loot odaklı bir oyun. Türü seven bunu da sever.

Ben Division ve Borderlands sever biri olarak baya bekliyorum bu oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Oyun Enis Kirazoğlu'na hitap etmiyor, videoda da söyledi zaten bunu. Loot odaklı bir oyun. Türü seven bunu da sever.

Ben Division ve Borderlands sever biri olarak baya bekliyorum bu oyunu.
    Hocam looter shooter seven reviewer larda begenmemis oyunu fazla

• Avengers için beta kodu satın alan var mı? Varsa güvenilir bir site önerebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: bluepaw

Avengers için beta kodu satın alan var mı? Varsa güvenilir bir site önerebilir mi
    Almana gerek yok intelin sitesinden edinebilirsin.
  • The Medium'un fiyatı şuan 69 TL fiyat artacak deniyor doğru bilgi mi?
  • Steam Game Fest etkinliği sırasında oynayıp oldukça beğendiğim Dreamscaper oyunu yüzde 25 indirimle 21,75'ten satışa çıktı. Yakın dövüş odaklı Roguelike türünde bir oyun kendisi. Geceleri rüyalarınıza dalarak oyunun size sunduğu rüya aleminde zorla düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışıyor; gündüzleri ise insanlarla etkileşime geçip arkadaşlıklar kuruyor, oyunda işinize yarayacak yeni silahlar ve özellikler açıyorsunuz. Kombatı çok derin olmasada eğlenceli ve tatmin edici. Türü sevenler bir bakabilir.

https://store.steampowered.com/app/1040420/Dreamscaper/

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Alan Wake başkanın geleceği Awe eklentisi çıktıktan sonra bakacağım. Hem belki Steam'e dank diye 50 TL'den gelir falan Ultimate.(çoooook çoook uzak ihtimal biliyorum)
    O save olayını okumuştum başka yerde de, tekrar Boss'a giderken respawn olan NPC'leri tekrar öldürmek zorunda mısın, geçip gidemiyor musun. Souls serisi gibi anladım da o yüzden. Uzağım konuya.
    Arayüz çok önemli benim için, telefon şarjdayken acil bir şeye bakmam gerekiyor mesela, illa Masaüstüne inmek zorunda kalmamalıyım. Ekran görüntüsü alma, istatistik tutma vs onları katmıyorum bile. Tabii en son 1 yıl önce kullandım, belki gelişmiştir. Sepet teknolojisi bile hâlâ gelmediği için ihtimal vermiyorum ama..

dostum, key aldık, intel sitesinde reedem yapıyorum ama geçersiz diyor. Siz nasıl yaptınız ?
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Oyunu ön siparişle alıp bitirmiştim zamanında. Öyle çok ahım şahım bir oyun değil ama güzel bir fiyat yakaladıysanız kesinlikle oynanır. Aksiyon kısmı keyifliydi. Arkadaşın da belirttiği gibi save olayı beni de darlamıştı hatırlıyorum. Ama çok uzun bir oyun olmadığından sineye çekilebiliyor.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Yeniden doğma olayı bazen oluyor bazen olmuyor. 50 liradan Ultimate verirlerse yanlışlıkla (başka türlü olmaz) ben de alırım bir daha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.