Şimdi Ara

AZ YAKAN YOĞUŞMALI KOMBİ ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
50.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Az yakan yoğuşmalı kombi almak istiyorum. Bütçe 2000 TL. Tavsiyelerinizi bekliyorum
     AZ YAKAN YOĞUŞMALI KOMBİ ÖNERİSİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balci1987 -- 29 Ocak 2016; 14:29:41 >

• Az yakan kombi yok, az yaktiran ev vardir..
    Butun kontrollerin otomatik olmasini isterseniz modulasyonlu oda termostatli kombi alirsaniz en verimli tuketimi saglamis olursunuz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum yeni yeni çözüyorum bu kombi işini 15 gundur kullanıyorum,benim anladığımda az yakan kombi değil ev. eğer evinde yalıtım yoksa güneş görmüyosa,ısı çok çabuk gidiyorsa kombiyle termostatla az yakamazsn.
  • Ne güzel yazdin ilk faturam 421 TL geldi çok yandım buderus gb72 en kaliteli diye yazıldı ssöylendi fatura ortada evinde YALİTİM yok ama 12000 klima ile isitabildiği bir ev
    bırak kalite kombiyi YALİTİM petek boyu oda termostadi kombi alti malzeme bunlara dikkat et
    Babamlar iki kat ev 510 tl geldi baymak kombi benden fazla yanlari petek boyu ve oda termostadi o kadar kombiye fazla para verme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kombi montajı yapılacak yerin resmini koydum. oraya en uygun hangi kombi olur? Yoğuşmalı, sorunsuz çalışan model
  • Arkadaşlar Ariston genius premium evo ve buderus gb062 arasında gidip geliyorum. hangisi daha kaliteli?
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    Ben kombiyi takıp unutmak isterim sorunum oluncada daha bilgili ve kaliteli servis hızmeti almak istiyorum diyorsan Buderustan şaşma.
    Teknik konulara yatkın biriysen her şey senin kontrolünde olmasını isteyen biriysen en az elektrik tüketen en geniş modulasyona ve donanıma sahip Ariston al derim.
    Ben Ariston kullanıcısıyım ve cihazımdan çok memnunum.Ariston alırsan "Ariston evo kullanıcıları" bölümüne bekliyoruz
  • isnuerog arkadaşımız çok güzel özetlemiş yüzde yüz aynı düşüncedeyim
  • hımm
  • az yakan kombi diye birşey yok. piyasadaki tüm kombilerin kullandıkalrı parçalar %80 aynı. dikkat etmeniz gereken tekşey kombinin servis ağı yoksa demirföküm kombi ile baymak-immergas-bosch gibi diğer markaların kullandıkları malzeme 1-2 parça hariç hep aynıdır. siz peteklerinize termostaik vana ve kombinize oda termostatını dogru şekilde bağladıktan sonra tüm kombiler aşa yukarı aynı yakar belki 10-15 lira fark ya olur ya olmaz..
  • Eger evinizdeki sıcak su sistemi BORULARI ısı yalıtımı yok ise.
    Eviniz dışarsan ısı yalıtımı yok ise
    En üst katta iseniz. çatıda yada tavanda ısı yalıtımı yok ise
    En alt katta iseniz. altınızda ısı yalıtımı yok ise.
    Az yakan koMbi bile olsa alsanız. bu kombi sürekli yanacaktı.
    Faturada dehşet fazla olacaktır.
    evinizde konbi boruları acıkta ise bunu siyah yumuşak sünger gibi izalasyon var (ELASTOMERİK KAUÇUK KÖPÜĞÜ)
    Tavsiye ederim. kendinizde alıp takarsınız. ugraşırsınız amma deger. kendim yaptım.
    yumuşaklar zaten kesersiniz. boruya gecirirsiniz. sonra bantlarsınız.
    göreceksiniz. cihazınız. hangi seviyede ise 2 seviye aşagı çalışacak. denedim.
    hatta banyo ve mutfaga giden borularada yapın. inanır. anında sıcak gelecek.
    sus açık 2 dakka beklemeyeceksiniz. yada açop kapayınca arada sogur. o olmayacak.
    paranızda konforunuzda bol bol olacak.
  • tdm78 T kullanıcısına yanıt
    Borularin hepsi olabilirdi yeraltindan gidiyor nasıl yapicazki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Evet bu dehşet olacak ama ya tümünü söktürüp yeniden yaptıracaksınız. yada eger müsait ise ve evde sıkıntı olmayacak ise. yagnı görüntü ile bir takıntınız yoksa. bir daha hat çekilecek dışardan köşelerden. hende yapılırken bu izalasyonuda kesmeyeceksiniz. döşedikce içinden geçireceksiniz. bilmem anlatabildimmi. tşk...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.