Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

aynı programı aynı anda iki veya daha fazla açmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
7.488
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> aynı programı aynı anda iki veya daha fazla açmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    680 Mesaj
    xp de mesela iki tane winamp açamıyormuyuz?yada iki tane acrobat reader, adobe reader.....kısaca bir programı iki kez açmak nasıl olur

|
    |
    böyle birşeye hiç ihtiyacım olmadı ama bunu çoklu masaüstü kullanarak yapabilirsin sanırım
    |
    |
    şimdiki programın çoğunda birden fazla işlem yapabiliceğin için böyle bir mod mevcut değil bazı istisna programlarda crack yada paremetre girerek bunu çözümlüyebiliyorsun
    |
    |
    winalp i 2 tane ve sayısız açmak istsen vwinalp optinosa gir preferences te dispilay da 3. kutu hariç tümünü işaretle optinosta 1-4-8 ve 9. kutular boş diğerleri seçili olsun istediğin kadar winalp açabilir çalabilirisn
    |
    |
    hmm yani genel bişi yok,yani windows ayarıyla ilgisi yok
    |
    |
    winDVD, powerdvd, photoshop gibi büyük programlar ikinci kez açılamazken, vplayer, paint,basplayer,virtualdub,notepad gibi programlar aynı anda 20 kez çalıştırılıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    392 Mesaj
    Bazı programlar açılışlarında aktif olan programlara bakarak burda kendilerini görürse açılmıyor. Bende vakti zamanında yazdığım bi programa böle bişey eklemiştim. Peki nasıl çözersin, bu aktif program listesini direk olarak windowstan aldığından dolayı zor gibi geliyor bana ama belki bi yolu vardır.
    |
    |
    |
    |

Intel I7 920-Gigabyte X58-UDR3-Zotac GTX 260^2-OCZ 2x2gb 1333 Platinium-2xSeagete 500 gb+1TB W.D Caviar Black-Samsung 2233 Monitor-Thermaltake M9D 4000bws-Ocz 600watt psu-Lg DVD Rewriter-Audigy2 ZS-MegaworksTHX 550-NAD 320BEE-Yamaha BWS100
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.