Şimdi Ara

Aynı hizmeti başkasından pahalıya almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar ben özel bir yurda yerleştim 2 gün önce dün akşam benimle birebir aynı imkanlara sahip başka biri daha geldi karşıma öyle konuşurken bir fiyat söyledi benim verdiğimden aylık 100 lira daha az çocukla kesin olarak konuşcam eğer cidden bu şekilde ise adamlarla bir gidip konuşcam güzelce şansımı denicem eğer bir sonuç alamazsam hukuki olarak bir şansım olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• istediğine istediği fiyat verebilir hiç bir hakkın yok
  • Bir umut sormuştum işte adamın vicdanına kaldık o zaman acırsa belki birşey yapar bizede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noldu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuğun ailesi sıkı pazarlıkla vb. fiyatı indirtmiş olabilir.

Sen konuştuğunda indirim yapar mı bilmem ama yapmazsa hukuki bir seçeneğin yok.

Ama şansını dene elbette.

• Ajan Pena kullanıcısına yanıt

Yıllar olmuş ancak yinede cevaplayayım birkaç gün geçip orada kalan başka insanlarla konuştuktan sonra herkese farklı bir fiyat verildiği ortaya çıktı, benden yüksek olanlarda çıktı sonradan ben yine ortalardaymışım. Ben üniversiteye 3 sene geç gittiğim için oradakiler beni abileri gibi gördüler sağolsunlar önce hepsini topladım zaten mevcut fazla değildi 20 kişi kalıyorduk yaklaşık güzelce konuştum anlaştım birlik olursak bir şeyler yapabileceğimize ikna ettim, sonra oranın müdürüyle gittim konuştum herkes şikayetçi bu durumdan diye o da elinde olan bir şey olmadığını sahibinin insiyatifinde olduğunu söyledi sonra ona ulaştım geldi herkesi toplayarak bir toplantı yaptık, öğrencilerin sözcüsü ben oldum oradaki arkadaşlardan da daha az verenlerde fazla verenlerde sağolsunlar hepsi arkamda durdular, mülk sahibi olan kişi de ılımlı yaklaştı o şekilde bir orta yol bulmuştuk o zaman.

• Vay be 7 sene önce 100 tl düşünülen bir paraymış. Şimdi bahşiş verince insan az mı oldu diye ikilemde kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık 20L benzin ediyor iyi para o zamana göre

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt

Aşağıda bir arkadaş benzin üzerinden yapmış hesabı o da gayet mantıklı, bizimde arkadaşlarla aramızda üniversite yıllarımızla bugünleri karşılaştırırken sık sık kullandığımız tavuk döner eğrisi var :) onunla cevap verecek olursam o günlerde donas, öncü gibi markalarda döner 5,5 6 lira civarıydı yani o parayla yaklaşık 18 tane tavuk döner alınıyordu, bu da bir öğrenci için gayet iyiydi yani

• Şimdi gram altına baktım 126 lira imiş tam o tarihlerde neredeyse 1 gram altın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.