Şimdi Ara

Istanbul/Bagcilar Nasil Bir Yerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
25.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bagcilarda bir kac gun kalacagim nasil bir yerdir arkadaslar?

• Bizim bir arkadaş da birkaç gün kalacaktı ertesi gün toprağa verdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adige95m

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dostum vaktin varken kaç kurtar kendini şayet 13 yıldır hapisim burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.cihanım

Alıntıları Göster
    meydan o kadar kötü değil alt taraflara indikçe berbatlaşıyor meydanda 3 ane sinema 15 tane dersane var neredeyse
  • quote:

Esenler - Bağcılar - Güngören - Eyüp - Bayrampaşa gibi belalı semtler yan yanadırlar.
    Özet olarak
    Esenler : Apaçi
    Bağcılar : Maganda

bayrampaşayı artık bu konuya dahil edicek bir durum kalmadığını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Electi

quote:

Esenler - Bağcılar - Güngören - Eyüp - Bayrampaşa gibi belalı semtler yan yanadırlar.
    Özet olarak

bayrampaşayı artık bu konuya dahil edicek bir durum kalmadığını düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Berbat bi yer.

Not : Gop'luyum

• Gerek bagcılar gerek eyup son derece nezıh semtlerdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alaska Yolcusu -- 30 Ekim 2012; 16:54:00 >
  • Mis gibi kokan arnavut kaldırımları , tarih kokan binaları , nezih ve islek meydanı...Of ben memleketimi ozledim.
  • quote:

Özet olarak

2005'te esenlerde 1 hafta kaldim berbat bir yerdi. Hep dogulu dolu idi sokakta yurumek bile guvenli degildi. Her aksam ama her aksam bir kavga vardi. Bagcilar'da ayni Esenler gibi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.cihanım

Alıntıları Göster
    konuşmayınla dogma büyüme bagcılarlıyımsancaktepe .aşagı yukarı 22 sene geçirdim orda.arada bi hırsızlık olabilir.adam öldürmeler hırsızı pompalıyla vuranlar olabilir ama fena yer değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: c0mpeng

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    istanbulun en nezih yeridir. sosyetenin merkezi diyebiliriz. özellikle akşam saatlerinde yani 22:00 sonrası çok hareketi olur. ara sokakları çok başkadır macera doludur
  • Ben ıstanbul da oturmuyorum ama bağcılar da molotof cu çokmuş diye duymuştum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.Frankenstein

Ben ıstanbul da oturmuyorum ama bağcılar da molotof cu çokmuş diye duymuştum...
    http://www.zaytung.com/blgdetay.asp?newsid=191661
  • quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

http://www.zaytung.com/blgdetay.asp?newsid=191661

Alıntıları Göster
    istanbul bağcılarda hayat gta san andreas gibidir. dikkatli olmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anarkiii

istanbul bağcılarda hayat gta san andreas gibidir. dikkatli olmak lazım.

Alıntıları Göster
    Apache'lerin oldugu bir semt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UXT-

Alıntıları Göster
    19 yıldır Baqcılar" dayım BİR BAqcILarlı oLa®ak diyorum ki SeMtİmİziİ kÖtÜ T@NıTıYoRsUnUz YAzIlANLAR qEsİnLikle GeRçEqi YaNsItMaMaKtAdIr[size=7].
  • quote:

Orijinalden alıntı: UXT-

Alıntıları Göster
    abartıyorlar hocam inanmayın.
    bağcılar yeni mahallede tam 20 sene oturdum ben. demirkapıyı da bilirim, papazını da, meydanını da. O en belalı dedikleri, yok ara sokaklarına girme yok gece sokağa çıkma falan bu gibi laflar hikaye. Dediğim gibi orada 20 sene oturdum ve bazen gece 4 e 5 e kadar sokaklarda olduğumuz oluyordu. hiç bi günde nedense ne yolumu kesen, nede laf atıp hırlayan oldu.
    Yolunda gidene kimse bişey yapmıyor, yapmazda. he ama şunu yaparsan başına her şey gelebilir. sokağa çıktığında mülayim durursan, kafan önünde gezersen yolunu kesen çok olur. bu sadece bağcılar için geçerli değil her yerde böyledir. Yolda yürürken daima kendine özgüvenli olduğunu belli et ve ileriye doğru bak. kafanı önüne eğme. bakışlarını ayarında sert tut. Bu dediklerimi yaparsan hiç bir şey olmaz. kaldı ki bağcılar eskisi gibi de değil artık. bundan 10 sene evvel baliciler gece yarıları yollara çıkar dükkanların, araçların camı çerçevesini indirirlerdi. Parklarda köpekleri kavga ettirilerdi. Ama artık bu tipler yok. Bağcılarda aşağı karabayıra girmediğin sürece hiçbirşey olmaz merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

bağcılar yeni mahallede tam 20 sene oturdum ben. demirkapıyı da bilirim, papazını da, meydanını da. O en belalı dedikleri, yok ara sokaklarına girme yok gece sokağa çıkma falan bu gibi laflar hikaye. Dediğim gibi orada 20 sene oturdum ve bazen gece 4 e 5 e kadar sokaklarda olduğumuz oluyordu. hiç bi günde nedense ne yolumu kesen, nede laf atıp hırlayan oldu.
    Yolunda gidene kimse bişey yapmıyor, yapmazda. he ama şunu yaparsan başına her şey gelebilir. sokağa çıktığında mülayim durursan, kafan önünde gezersen yolunu kesen çok olur. bu sadece bağcılar için geçerli değil her yerde böyledir. Yolda yürürken daima kendine özgüvenli olduğunu belli et ve ileriye doğru bak. kafanı önüne eğme. bakışlarını ayarında sert tut. Bu dediklerimi yaparsan hiç bir şey olmaz. kaldı ki bağcılar eskisi gibi de değil artık. bundan 10 sene evvel baliciler gece yarıları yollara çıkar dükkanların, araçların camı çerçevesini indirirlerdi. Parklarda köpekleri kavga ettirilerdi. Ama artık bu tipler yok. Bağcılarda aşağı karabayıra girmediğin sürece hiçbirşey olmaz merak etme.

Alıntıları Göster
    Mesaj alinmistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Mesaj alinmistir.

Alıntıları Göster
    Normal yani bir eminönü taksim beşiktaş olacak değil.

Daha önce Güneşlideydim şimdi Kayaşehirdeyim başakşehirin kankisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Aynen hocam katılıyorum sana o karabayır varya adamlar her sene esrar yakalatmaktan tv kanalları sponsor oldu resmen. ama şimdi öyle değil çok düzeldi ama lokman amcada hiç çalışmıyor arkadaş hep cebe

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.