Şimdi Ara

Aynı dosya üzerinde 2 kişinin canlı çalışabileceği bir program tavsiyesi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar konu başliginda da belirttigim gibi ornegin bir pdf, e-kitap veya bir powerpoint veya word dosyasi dusunun(agirlikli olarak pdf ve e-kitap). Bu dosya uzerinde iki kisinin telefon veya tablet vasitasiyla "canli" olarak etkilesime gecebilecegi bir program ariyorum.

Yani karsimdaki sayfa drgistirdiginde veya asagi yukari kaydirdiginda veya ustunde basit notlar aldiginda benim de ayni zamanda gorebilecegim ayni sekilde benim hareketlerimi de karsimdakinin gorebilecegi bir program. Hatta ayni zamanda goruntulu gorusme secenegi olursa da tadindan yenmeyecek cinsten.

Kisacasi e-konferans veya iki kisinin uzaktan e-egitim yapabilecegi bir program tavsiyesine ihtiyacim var. Android icin olursa harika olur olmadi Pc icin de olabilir farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran paylasimi icin TeamViewer (pc, android farketmez)

Sohbet icinde skype, wp vs. kullanabilirsiniz.

• hocam tesekkur ederim. TeamWeawer hic aklima gelmemisti acikcasi ama onun pc-pc etkilesiminin yaninda android -

android etkilesimi var miydi bilmiyorum ama aslinda benim aradigim daha cok bahsettigim sekilde e-konferans vb. isler icin yapilmis bir program.

Tabii Teamwawer' a bir bakacagim ama baska prigram onerileriniz olursa da acigim. Olmadi TW + Skype yapacagiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.