Şimdi Ara

' aykhut 'un konsol koleksiyonunu görmek isteyenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
270
Cevap
18
Favori
25.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aykhut'cum benim DS'i çok sevdiğimi biliyorsun ensevdiğin DS ve GBA oyunlarınında resimlerini çekersen sevinirim.Ya bide sen bu el konsolların gibi sanki pakettinden yeni çıkmış duruyor nasıl koruyorsun biraz bilgilendirirmisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cırık -- 5 Ekim 2008; 0:00:52 >
  • @ aykhut, fotoların bir köşesine de photoshop ile nazar boncuğu iliştirsen fena olmaz, burada kaç kişiyiz gıpta ile bakan, nazarımız değmesin sonra, gerçekten arşivin müzelik...
  • aykut sen ilerde müzede kurarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykhut

Hehehe XD Bu arada Sega ya da dalarsak bu işin sonu gelmez dostum(:
    Hep eskilerden gittik bu sefer farklı bişey koyayım...Bu ürün ise hepimizin bildiği Gamecube ün çoğumuzun bilmediği Turuncu hali(: Altındaki ek kısım ise Gameboy advance dahil tüm gameboy oyunlarını tv ekranında oynamak için üretilmiş Gameboy Player adlı eklenti...

' aykhut 'un konsol koleksiyonunu görmek isteyenler

• Aykut
  • Mükemmel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cırık

quote:

Orjinalden alıntı: Sayid Jarrah

Aykut sendeki konsolların hepsi Japon malı mı ?

Aykhut bana göre Japon zaten.Bizim gibi çin malı kullanacak değil ya elbet japon malıdır....Bu arada Aykhu sen Kirby fanısın galiba.

Büyük ihtimalle zaten konsollar Çin'de üğretiliyor.Mesela ben de bir GBA SP vardı, hemde üzerinde LoZ'un meşhur üçgenleri vardı(Reklama bak sen :P), fNortec ürünüydü ama üzerinde ''Made in China'' yazyordu.Yani büyük markalarında fabrikalarının çoğu Çin'de.

• O zaman her çin malı kötü diyemeyiz.
  • aykhut kardes önelikle koleksiyonun icin tebrik ediyorum birsey sorucaktim 90li yillarda NES icin birsürü oyunlar vardi bunlardan biride "THE BATTLE OF OLYMPUS" oynadinmi? Zelda oynuna benzeri ama cok güzel oyundu ayrica daha sonra gameboy a cikmisti hemen hemen ayni versiyonu sirf renksiz malum gameboy klasik vardi ozaman,ayrica oyunun müzikleride oyun kadar süperdi.
  • aykut yeri deil ama Mesaj alanın dolmuş bişi yazacaktım temizlersen iyi olur.
  • tam nintendocu :D helal olsun
  • Aykut birşey soracağım gamecube ile ilgili.Bende de var bir gamecube.Oyunları çok güzel ama verilen paraya acıyorum.2 tane oyunum var ve duruyor öyle.Gamecube'e oyun indiremez miyim? Yoksa 100er 100er para harcamak zorunda mıyım? Teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orjinalden alıntı: loodyeyes

Aykut birşey soracağım gamecube ile ilgili.Bende de var bir gamecube.Oyunları çok güzel ama verilen paraya acıyorum.2 tane oyunum var ve duruyor öyle.Gamecube'e oyun indiremez miyim? Yoksa 100er 100er para harcamak zorunda mıyım? Teşekkürler şimdiden

chip taktır
  • evet çip taktırmak en iyisi ancak sd kart kullanan gamecube memory kartlar var sanırım sd karta oyun iso su atarak öyle aparatlarla da oynanabiliyor...
    Bu arada hala game cube çipi takan bi yer var mı?ben de taktırmak istiyorum da...
  • şu an bildiğim kadarıyla özkan elektronik takıyor,hem büyük kasa hemde chip satışı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 11 Ekim 2008; 17:27:25 >
  • hort olacak ama ,

aykhut iltifat olarak kabul et lütfen.

sen kafayı yemişsin
  • Yeni gördüm başlığı,bende kendime nintendo arşivcisi diyorum,piuuuu
  • Evet,Aykut arkadaşımız,arşiv olayını aşmış bir arkadaştır.Daha önceden,birbirimize ürün almış ,satmışlığımız var.Bu anlamda da tavsiye ederim.
    Bende de,kanımca geniş bir arşiv var,bir müddet sonra bende konu açacam inşallah.Şu an,arşivime bazı eklentiler arıyorum.
  • Vay be. Bunları görünce anca bu denir Tebrikler gerçekten harika koleksiyon yapmışsınız. Sanıyorum bunların buzdağının görünen kısmının tepesi sadece. Arada yine koyun resimler de ağzımız sulana sulana bakalım. Nazar boncuğu öneren arkadaşı da unutmayın malum nazarımız falan değmesin.
  • ben hem segacı hemde nintendocu değilimmmmm geneliikle sonye yönelirim ama bü gördüklerimden sonra nintedo ds almayı düşünmeye başladımmm
    !!!!!!!!

aykutt arkadasımız tam bir oyuncu bence
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.