Şimdi Ara

' aykhut 'un konsol koleksiyonunu görmek isteyenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
18
Favori
25.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    varsa koyabilirsen çok sevinirim. merak ettiğim bir portable konsol, her nekadar şu anki portable'ları görüp buna portable demek zor olsada :)
  • Çok değerli bir koleksiyoncusunuz tebrik ederim
  • Aykhut baba Ayhkut baba
  • nostalji oldu ya eskiler geldi aklıma nesde snesde mariolar-contra(2 kişi ilerlemek süperdi)-ice climber vs vs uzar giderwiiyi alıp sattım halaa aklımda alma gibi bir düşüncemde var ds de öyle nintendoyu severim ilk göz ağrım ve çok kaliteli bir marka insanları eğlendirmesini biliyor

dostum güzel koleksiyon tebrik ederim
  • Usta, seni nintendo TR dergisine konu yapmaları lazım bence...
    bu arada resimlerde bişey dikkatimi çekti, farklı nintendo ürünlerini birbiriyle harmanlayıp çok güzel kareler yakalamışsın, eline sağlık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo -- 30 Eylül 2008; 13:23:37 >
  • Ya Aykhut sen tıpta okuyordun dimi.Birşey soracağım sen bu aletlerle nasıl okuyorsun tıppı çok merak ettim.Yani bende olsa bu aletler herhalde okuldan atarlardı beni.
  • Arkadaşlar bayram vesilesiyle pek resim koyamadım ama yarın devamı geliyor çok özür dilerim(: Cırık çık evet tıptayım(: okunuyo valla bilmem ki(:
  • quote:

Orjinalden alıntı: Atl@s

ben 82 liyim yıprandım gittim bunlar cillop gibi duruyor

Arşivin süper bu arada tebrikler
  • aykhut muthiş kolleksiyonundan sega inciierini gosterrmisin bende nintendoyu coksevmeme ragmen bir sega fanıyım biz sega fanlarına bir iyilik yapıp kolleksiyonun sega kolunuda acarmısın rica etsem
  • Ne kadar para harcadın bunlara?
  • emin ol insanların play station lara xbox lara harcadığı tomarla paralardan fazla değil..
  • aykut gerçekten mukemmleler Güzel nostaji
  • Aykut'un arşivinden göstereyim biraz. Kendisi eklemeyi unutmuş

' aykhut 'un konsol koleksiyonunu görmek isteyenler

• quote:

Orjinalden alıntı: aydogan

Aykut'un arşivinden göstereyim biraz. Kendisi eklemeyi unutmuş

• Özendim valla kaç doğumlusun 2 yaşında toplamaya başlamadın heralde onları
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sayid Jarrah

Aykut sendeki konsolların hepsi Japon malı mı ?

Aykhut bana göre Japon zaten.Bizim gibi çin malı kullanacak değil ya elbet japon malıdır....Bu arada Aykhu sen Kirby fanısın galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cırık -- 4 Ekim 2008; 20:43:30 >
  • yok cırıkçım Japon değilim, Türk olmaktan da gayet mutluyum(: Bu arada sanırım konsolların ülke kodlarından bahsettin dostum, evet çoğu ntsc-j...
    Evet kirby fanıyım yoğun bi şekilde(: belki onlarla ilgili bikaç resim de koyarım...Sega resimleri koymayı istiyorum ancak burada nintendo bölümünde bana biraz abes kaçar gibi geliyo, o nedenle deviantart a koyarım diye düşündüm...Her ne kadar aydoğan neogeo mu da koysa da^.^
    Bu aşağıdaki resimdekiler Street Fighter ın çıkmış ilk oyunlarından...Hepsi super Famicom için...Hatta en ön planda olan Zero 2 şuan efsane gibi birşey, resimdeki gibi sıfır kondisyonunda bulmak baya güç bu konsol için(:

• Bu da gameboy color ın pokemon versiyonu...Önü sarı, arkası mavi...Bu color modelinin 2 varyantı var aslında, bir diğeri sırf pikachu ile dolu ama o malesef bende yok; çok aradım bi bulamadım...Yanında da pokemon un kendinden titreşimli özel bi oyunu : pokemon pinball...Alıştığımız rpg lerin aksi bir pokemon oyunu..Gördüğünüz yeşil yaratık ise çok sevdiğim bi tasarımcı olan John Kovalic in bi oyuncağı^.^ niye mi koydum?bilmiyorum(:

• Aykhut oyunları orijinal kullanıyorsundur herhalde onlarında resimlerini isteyeceğim diyeceğim ama sanırsam büyük bi dolap oyunun vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lighthear

Özendim valla kaç doğumlusun 2 yaşında toplamaya başlamadın heralde onları

86 doğumluyum dostum(: 2 yaş olmasa da 4 5 yaşından beri elimde birikiyor(: hayatımın neredeyse tamamı oyunlar içinde geçti diyebilirim yani(:
    Oyunları da koymayı çok isterim ancak bu çok zor olur, ancak böyle özel olanları koymaya çalışırım yoksa gerçekten çok fazla var ve hem bakması hem koyması yorucu olur(:
    Bu aşağıdakiler Rockman in yani bizim avrupa da Megaman olarak bildiğimiz Capcom un yıldız kahramanın ilk oyunları(: Bundan sonra da zaten hiç aynı tadı vermedi malesef...Favorim 3.südür(:

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.