Şimdi Ara

AYAK YANMASI SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar.Dün akşam yatarken 2 ayağımda yanmaya başladı.Daha sonra geçti,bugünde gün içinde zaman zaman yanıyor daha önce bu sorunu yaşayan varmi acaba ? Neden olabilir ?

• 110 u ara
  • Ne kadar komik HAHAHAHA
  • Neyi komik bu yorumun ? Sağlığımla ilgili bir soru sormuşum ilkokul düzeyinde espri yapmis adam bunumu komik buldun gerçekten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coldplay3517 -- 9 Şubat 2019; 22:13:1 >
  • Diyabet, yanı halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen şifası olmayan bir illet_u bela_ü ya muzdarip olmuşsun, allah günahlarını af eyleye , ölmüşlerine tez günde kavuştura, acılarınu dindüree

Niyaz ve kelam ile
  • Forumda ne ahlak kalmış ne seviye.Konuya bak yazılanlara bak arkadaş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coldplay3517

Forumda ne ahlak kalmış ne seviye.Konuya bak yazılanlara bak arkadaş...
    Aklıma şey geldi ayakbınızın astarını içinde ki tabanı , keçe taban ile değştirin kahve rengi doğal renkte olanı tavsiye ederim .
    Ama diyabet olabilrisiniz. Bir şeker.yüklemesi yaptırıp kontröl ettirin tabi aç karnınıza gitmeniz gerekür

Niyaz ve kelam
    İle
  • kolesterol beya damar tıkanıklıgı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Diyabet, yanı halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen şifası olmayan bir illet_u bela_ü ya muzdarip olmuşsun, allah günahlarını af eyleye , ölmüşlerine tez günde kavuştura, acılarınu dindüree

Niyaz ve kelam ile
    Üstad doğru söylüyor
    Beslenme tarzını değiştirmelisin.
    Hekim kontrolünde gerekli insülini almazsan,sorun yaşarsın
    Tabanca eskisi gibi atmayacak,tutukluk yapacak.
    Daha birçok yan etkileri var
    Allah yardımcın olsun

Selam ve dua ile
  • Hocam çok ayakta falan mı durdunuz ya da çok mu yürüdünüz?
  • Hocam bot giydim acaba o mu yaptı? Bottan öncede tabani yırtık spor ayakkabi giymiştim çorapsiz bir şekilde ayagimin altı bu yüzden tahriş oldu biraz ondan da olabilir diye düşünüyorum.Ya da B12 vitamini eksikliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coldplay3517 -- 9 Şubat 2019; 23:8:23 >
  • Coldplay3517 kullanıcısına yanıt
    Bottandır hocam yürürken zorlanmışsınız. Bende geçen yağmurdan sonra aynı şekilde oldu. Ayağım hem ıslandı hem de çok yürüdüm gece ayaklarımı ateş bastı. Hatta kalkıp ayaklarımı soğuk suyla falan yıkadım anca öyle uyudum
  • Insallah öyledir kardeşim yemin ederim şeker hastalığı falan denince ki internettede öyle çıktı başım ağrısı stresten gece gece.
  • Coldplay3517 kullanıcısına yanıt
    Trol onlar yav ne bilir sağdan soldan duyduğunu gelip söylüyo işte takma kafaya
  • Dr a görün , ayak yanmasının bir çok sebebi olabilir hatta sebepsiz bile olabilir forumdan googledan sonuç elde edemezsin. Valideye vakit geçirsin oyun falan oynasın diye tablet almıştım kadın her agrıyı yanmayı google da aratıp saçma sapan yorumlar yüzünden hasta oluyordu gerek yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coldplay3517

Neyi komik bu yorumun ? Sağlığımla ilgili bir soru sormuşum ilkokul düzeyinde espri yapmis adam bunumu komik buldun gerçekten?
    Hocam kusura bakma o ara sinirlerim bozuktu onu görünce sebebsizce güldüm

Diyabet falan olmaz ama internetten de araştırma yapma. Karnım ağrıyor diye bakarsın dizanteri bile diyebilirler. En temizi doktora git.
  • lawbreaker kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam baş ağrısı yaziyorsun internete tümör çıkıyor,ayak ağrısı yaziyorsun kanser çıkıyor.
  • Irsi de olabilir. Benimde yanıyor. Ama şekerim 90. El ve ayak içi yanması yağlı yemekten de oluyor. Tereyağı yumurta vb. Süt ürünlerinden kaynaklanıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.