Şimdi Ara

ayak bileği kıkırdak zedelenmesi ameliyatı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
28
Favori
127.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çapa tıp fakültesi hastanesi başhekim yardımcısı Doç.dr. Halil İbrahim Balcı ve Doç.dr Gökhan Polat gerçekleştirdi Ameliyatımı 🙏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  •  ayak bileği kıkırdak zedelenmesi ameliyatı  ayak bileği kıkırdak zedelenmesi ameliyatı  ayak bileği kıkırdak zedelenmesi ameliyatı  ayak bileği kıkırdak zedelenmesi ameliyatı  ayak bileği kıkırdak zedelenmesi ameliyatı  ayak bileği kıkırdak zedelenmesi ameliyatı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 538 850 0419 wp grubuna ekleyebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clm79 C kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun nasıl iyileşme durumunuz
  • Teşekkürler birazdaha iyiyim ufak tefek sıkıntılar oluyor onlarda geçecek diyor hocalar 3.5 ayı devirdim çarşamba günü kontrolüm var bakalım ne diyecekler

• Clm79 C kullanıcısına yanıt
    Anladım çok geçmiş olsun umarım iyi geçmiştir kontrol, hangi aşamada ameliyata karar verdiniz, benim günlük hayatımı aşırı etkilemiyor ama spor yapamıyorum yüzme dışında ve bazen ağrı artıyor. Çok zor oldu mu ameliyat sonrası?
  • Beni de gruba ekler misiniz? 530 655-76-35

• ozidane kullanıcısına yanıt

05055783310 benimde WhatsApp gurubuna ekler misiniz

• Pati53 P kullanıcısına yanıt

Merhaba oğlum 15yasinda futbol oynuyor ayak bileğinde kıkırdak lezyonu var dediler.profosynel olma hayali vardı.sizce ne yapmalı önerilerinizi yaparsanız çok memnun olurum

• hakin_1971 H kullanıcısına yanıt

Merhaba benimde oğlumda bu rahatsızlıktan var.Size söylenen şeylerin aynısı bize de söylendi geçen süreçte durum nasıl ve ne tavsiye edersiniz

• Selamlar acıbadem grubunda ayak bileği kıkırdak için ameliyat olanlar var mı acaba?

Aşağıdaki dr lara görünmek istiyorum ancak emin olamadım ve kafa karıştırmak da istemiyorum

Prof Sefa Müezzinoğlu
    Prof Barış Kocaoğlu
    Prof Umut Akgün

Ayrıca Prof Tahir Öğüt de bu konuda uzman ve önemli bir hekim gördüğüm kadarıyla. Yorumlarınızı bekliyorum
  • 541-877-59-01 gruba ekleyebilir misiniz?

• merhaba arkadaşlar; 2016 yılında sol ayak bileğinde 8 mm ocd ile sürecemiz başladı.5 yıla yakın oldu ameliyat olmadan süreci erteleyenlerdenim. şuanda ağrım yok günlük yaşantıma devem etmekteyim.0544 884 56 46 numaram.glikozamin kondrantin,osteocare ilaçlarını kullandım ay aralıkla doğan besinler tüketerek beslendim.

• Chillout C kullanıcısına yanıt

26 ocak 2021 de Prof.Dr.Tahir Öğüte sağ ayak bileği ocd ameliyatı oldum. Leğen kemiğinden kıkırdak alındı, karından kök hğcre alındı ve bir mebran ile kapatıldı atroskopik olarak. 4 ay tamamlandı sayılır. 3 haftadan sonra özel botla yarım yük bastım. Hiç ağrım olmadı. evde verilen fizik hareketleri yaptım. çok iyiyim günlük hayata döndüm.

Dr.dan inanılmaz memnun kaldım. lezyon 1cm idi

• Leyla73 L kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun, hangi aşamada karar verdiniz ameliyata ve iyileşme sonrası spora dönebildiniz mi ?

Ben de Prof Barış Kocaoğlu’na muayene oldum. Tahir bey’e muayene fırsatım olmadı. Kendisi sizin olduğunuz kapalı ameliyatı olmam gerektiğini söyledi ve detayları anlattı. Yaklaşımından çok memnun kaldığım için olmak istiyorum ancak zamanlamayı bana bıraktı şu an için.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • benim kapalı ameliyat fakat kalça leğen kemiğinden kıkırdak alınıp ayak bileğine transfer edildi. Genelde diğer dr.lar bunu açık ve dizden alarak yapiyor. çok araştırdımn1,5 yıl. 7 dr.a gittim. Tahir Beyde karar kıldım. eğer kıkırdak nakli olmayacaksa ameliyat için acele etmeyin derim. çünkü ayak ocd whatsap. grubundakiler bu durumda olanlar genelde 2.ye opere olmak durumunda kalmışlar. 6. ayımı tamamlamam gerek. yaşım 48 old. için sizler gibi aktif spordan zşyade günde 7000 adım ban yeterli olur.

• bunun içinn1cm küp gibi bir büyüklükte olmalıymış

Benim 12x7x3 mm derinlikte lezyon ve nakil gerekiyor, mikrokırıkla olamıyor ve DR a göre aynı şekilde leğenden alıp kapalı olarak transfer etmek gerekiyor. Şu an yaşam kalitesi düşük ama günlük işlerde yürüyüşte benim ciddi bir sıkıntı yok. Sadece spor ve ağırlık taşımak mümkün değil. Bu yüzden aslında sormak istedim bu şekilde ertelemek mi lazım yoksa bir an önce olmak mı. Operasyon ne kadar durumu toparlar bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chillout -- 19 Mayıs 2021; 20:54:5 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Ücreti ne kadar acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alihaydarkurt@hotmail.com A kullanıcısına yanıt

muayene 700 tl. ama operasyon kişiye göre değişebilir. ücret belirtmek doğru olmaz

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.