Şimdi Ara

AXESS VINN KAMPANYASI GERİ TEKRAR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
2
Favori
12.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pakedi açılmamış 12GB lık wınn satılıktır. İlgilenen arkadaşların bilgisine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

Bir arkadastan bu kampanyada kazandigi hatti satin aldim, turkcell de kontorlu olarak actirdim ama hala internet paketi yuklenmedi. Ne yapmam gerekiyor, yardimci olurmusunuz arkadaslar...
    (Sadece hatti satin aldim, cihazi almadim)

hat cihazda takili olinca yukleniyor bence bir vinn a takin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

quote:

Bir arkadastan bu kampanyada kazandigi hatti satin aldim, turkcell de kontorlu olarak actirdim ama hala internet paketi yuklenmedi. Ne yapmam gerekiyor, yardimci olurmusunuz arkadaslar...

Internet ayarlarını alın hattinizin

• quote:

Orijinalden alıntı: melih06

quote:

quote:

Daha once teknosadan aldigim cihazda denedim, internete baglan diyorum baglaniyor ama paket tanimlanmiyor. Turkcell musteri hizmetlerini aradigimda hatta tanimli bir paket olmadigini ve akbanki aramam gerektigini soylediler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melih06

quote:

quote:

Daha once teknosadan aldigim cihazda denedim, internete baglan diyorum baglaniyor ama paket tanimlanmiyor. Turkcell musteri hizmetlerini aradigimda hatta tanimli bir paket olmadigini ve akbanki aramam gerektigini soylediler.

Ben hattı.actirdiktan 2 gün sonra tanımlandı internet .hemen gelmedi.

• Birkaç sorum var:
    1) Başkasının kazandığı açılmamış Vınn'ı alsam kendi adıma açtırabilir miyim?
    2) Kontörlü olarak açtırdığımda 12 GB'ı ne kadar süre içinde kullanabilirim?
    3) Açtırmak için ücret ödüyor muyuz?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okunmaz

Birkaç sorum var:
    1) Başkasının kazandığı açılmamış Vınn'ı alsam kendi adıma açtırabilir miyim?
    2) Kontörlü olarak açtırdığımda 12 GB'ı ne kadar süre içinde kullanabilirim?
    3) Açtırmak için ücret ödüyor muyuz?

Teşekkür ederim.

BENDE SİZİN GİBİ BİR ARKADASTAN ALDIM, HATTI UCRETSIZ OLARAK ÖN ODEMELI ŞEKİLDE AÇTIRDIM. 365 GUN GECERLİ 12 GB TANIMLANIYOR, İSTER İLK GUN İSTERSEN 12. AYDA KULLAN SORUN DEGIL AMA BANA HALA YUKLENMEDI BÖYLE DE BİR DURUM VAR:(
  • Vınn'ı satmak isteyen birkaç arkadaştan fiyat istedim, 120 TL ve üzerinde fiyatlar geldi.

Teknosa Turuncu indirimde bu cihaz 4GB data ile 19 TL'ye satılıyor. Diğer zamanlarda da 49 TL'ye satılıyor. Hadi illa 12GB olsun diyorsak da ikinci el satış sitesinin birinde 1000 TL'lik ilan açarız ve Axess'i olan bir tanıdığın kartıyla oradan alış yaparız. %5 komisyon keser, 950 TL elimize geçer. Onu 1000 TL yapıp arkadaşa geri öderiz. Arkadaş da Axess'in diğer kampanyalarından da puan kazanmış olur. Biz de 50 TL'ye VINN+Data Hattı+12GB internet sahibi oluruz.

Sözün özü, bu cihaz 50 TL'den yukarı etmez. Hadi uğraşmak istemedik, 60 TL diyelim. Ama 120 TL ve üzerinde fiyat biçenleri kutluyorum.
  • quote:

Vınn'ı satmak isteyen birkaç arkadaştan fiyat istedim, 120 TL ve üzerinde fiyatlar geldi.

Teknosa Turuncu indirimde bu cihaz 4GB data ile 19 TL'ye satılıyor. Diğer zamanlarda da 49 TL'ye satılıyor. Hadi illa 12GB olsun diyorsak da ikinci el satış sitesinin birinde 1000 TL'lik ilan açarız ve Axess'i olan bir tanıdığın kartıyla oradan alış yaparız. %5 komisyon keser, 950 TL elimize geçer. Onu 1000 TL yapıp arkadaşa geri öderiz. Arkadaş da Axess'in diğer kampanyalarından da puan kazanmış olur. Biz de 50 TL'ye VINN+Data Hattı+12GB internet sahibi oluruz.

Sözün özü, bu cihaz 50 TL'den yukarı etmez. Hadi uğraşmak istemedik, 60 TL diyelim. Ama 120 TL ve üzerinde fiyat biçenleri kutluyorum.

Katılıyorum. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam , turkcell bayılerınde bu paketi 160 gibi bir rakama alabılıyoruz. Boyle seylerı duyunca , paramla rezil olmaktansa bastırırım 40-50 fazlasını beklemeden ve en onemlısı boyle muhabbetlere bulasmadan alırım diyorum.

• quote:

Vınn'ı satmak isteyen birkaç arkadaştan fiyat istedim, 120 TL ve üzerinde fiyatlar geldi.

güzel sallıyorsunuz

gg de kesilen komisyon %10 dur

ilan bedeli vs saymıyorum bile

yani senin vınn herhalukarda 105 tl civarına gelir 50 tl ye değil

eğer 50ye bulabiliyorsanız vınn + 12gb internet gidin ordan alın burda ne uğraşıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 27 Nisan 2012; 11:05:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

güzel sallıyorsunuz

gg de kesilen komisyon %10 dur

ilan bedeli vs saymıyorum bile

yani senin vınn herhalukarda 105 tl civarına gelir 50 tl ye değil

eğer 50ye bulabiliyorsanız vınn + 12gb internet gidin ordan alın burda ne uğraşıyorsunuz

@JackDaniels dostum, sanalpazarda komisyon oranı %5 ve ilan açmak masrafsız,

@okunmaz arkadaşın verdigi tüyoya birşeyde ben ekleyeyim, GG'de genelde haftasonu puan kampaynası oluyor, geçen hafta AXESS'e %10 puan verdi, yani SIFIR maliyetle VINN almak mümkün, hatta ve hatta, ÇEK/TAKAS sayfasndan %5 indirm çeki bulursan 50 tl bile kazancın olur

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

@JackDaniels dostum, sanalpazarda komisyon oranı %5 ve ilan açmak masrafsız,

@okunmaz arkadaşın verdigi tüyoya birşeyde ben ekleyeyim, GG'de genelde haftasonu puan kampaynası oluyor, geçen hafta AXESS'e %10 puan verdi, yani SIFIR maliyetle VINN almak mümkün, hatta ve hatta, ÇEK/TAKAS sayfasndan %5 indirm çeki bulursan 50 tl bile kazancın olur

Bir de şu var herkeste axess kart yok... Olmayanlar için çok ta değil yani... 120 değil belki ama 100 tl uygun gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

ya arkadaslar bıraz once mh ıle gorustum kazanımınız gozukmuyor dedı :( ilk bin kişiye giremedik mi yanı? Harcamayı 5 Nisanda yapmıştım. Bu tarihten sonra alışveriş yapan ve Vınn kazanan arkadas var mıdır? 19Mart-19Nisan dönemi için.

Bilgi verirseniz ona göre tekrar konusacagım.

RİCA etsem soruma cevap verilebilir mi?

• BENCE 120 ÇOK İYİ AZ VE ÖZ KULLANANLAR İÇİN 1 YIL SÜRESİ OLMASIDA CABASI HER YERDE İSTERSEN CEP TELEFONUNA TAK KULLAN
  • quote:

quote:

ya arkadaslar bıraz once mh ıle gorustum kazanımınız gozukmuyor dedı :( ilk bin kişiye giremedik mi yanı? Harcamayı 5 Nisanda yapmıştım. Bu tarihten sonra alışveriş yapan ve Vınn kazanan arkadas var mıdır? 19Mart-19Nisan dönemi için.

Şu an bakamıyorum ama ben kampanyanın son günü alışverişleri tamamladım diye biliyorum..
    Acaba mesaj gönderim sırasına göre mi işleme alıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ETA

quote:

quote:

Şu an bakamıyorum ama ben kampanyanın son günü alışverişleri tamamladım diye biliyorum..
    Acaba mesaj gönderim sırasına göre mi işleme alıyor..

Mesaj gonderımıne gore yapılacagını sanmıyorum.Oyle olsa bıle mesajı da aynı gun atmıstım.Sız ne zmn attınız?Sızın soyleyeceklerınız benım ıcın cok onemlı su noktada.Egerkayıtlarınız benden sonraysa ve odul kazandıysanız benımde kazanmam gerekıyor.Tarıhlerı bulma ımkanınız olursa cok sevınırım.

• kullandığım kart kendime ait değil malesef babama ait.. Kendisi şehir dışında olduğundan gelene kadar alışveriş tarihlerine bakmamım imkanı yok..
    kayıt işini kampanyanın yenilendiği ilk günlerde otomatik olarak yapıyorum ben hep alışkanlık oldu..
  • quote:

kullandığım kart kendime ait değil malesef babama ait.. Kendisi şehir dışında olduğundan gelene kadar alışveriş tarihlerine bakmamım imkanı yok..
    kayıt işini kampanyanın yenilendiği ilk günlerde otomatik olarak yapıyorum ben hep alışkanlık oldu..

Alısverısı yaptıgınız sıteden , siparişlerim kısmında tarıhı gorebılırsınız.

• quote:

quote:

kullandığım kart kendime ait değil malesef babama ait.. Kendisi şehir dışında olduğundan gelene kadar alışveriş tarihlerine bakmamım imkanı yok..

Alısverısı yaptıgınız sıteden , siparişlerim kısmında tarıhı gorebılırsınız.

Tek bir sipariş yok malesef , parça parça bir çok sipariş var o yüzden 1000tl yi ne zaman tamamladığımı ancak banka bilgilerinden kontrol ederek söyleyebileceğim.. :(
  • Bu data hattını ve 12 gb hediyesini sadece alıp kullanamazsınız. İlla o paketle birlikte gelen cihaza takılıp beklenmesi gerekiyor. 15-20 dakika içinde yükleniyor. Sonrasında çıkarıp istediğiniz vınn'da veya istediğiniz telefonda kullanabilirsiniz. Ama dediğim gibi yüklemenin olması için cihazla birlikte gelen vınn'a takılması şarttır bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.