Şimdi Ara

Axess veya NEO ile efsane kombo! Koton.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
6
Favori
3.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess mobil Uygulamada gezerken farkettim.

Akbank NEO KART ile koton.com en az 200₺ alışveriş yapınca 3 Axess kampanyası birleşiyor.

Bu arada kampanya indirimsiz ürünlerde geçiyormuş

Özetle:

200 TL /50 TL indirim kodu - neo free axess sahiplerine (koton.com indirimsiz ürünlerde geçerli)

150 TL / 20 TL koton chip para - neo free axess sahiplerine (mağazalar ve koton.com da ilk 150 TL üzeri alışveriş, axess posundan ödeme şartı)

150 TL üzeri %10 koton chip para (max. 150 TL chip para) - neo sahiplerine (mağazalar ve koton.com da 150 TL üzeri alışveriş, axess posundan ödeme şartı)

3 kampanyanın birleşmesi için neo kart sahibi olup koton.com dan indirimsiz ürünler alınmalıdır. Chip paralar sadece koton mağazalarında kullanılabilecektir.

*%6 avantajix yaparsanız da 94₺ oluyor*

Toplamda : 200/94₺ yapıyor,

Ödenen miktar ise 150₺

Axess / NEO genel harcama kampanyası da eklenirse daha efsane olur

Dip NOT: 20tl gelen chip para ve %10 olarak gelen chip para "koton chip para" 10-15 ocağa kadar kullanılması gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wampire^^ -- 8 Aralık 2019; 17:48:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• %10 nasıl geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eridim E kullanıcısına yanıt
    Hepsi axess mobilde var.

• Kombo İyi ama marka kötü

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Aynen artık bende pek bişey almıyorum. Ama sırf oradan giyinenler var. Onlar için sepette altın

• 150 lira ödendiğinde neo yuzde 10 kampanyasindan 20 değil 15 chip-para gelir.

• 100 liralık montu koton marka diye 200e almak istersem değerlendiririm. Teşekkürler paylaşım için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimli ürünlerde geçmiyor

• Bu Kampanyalardan haberim var.. Bugün Kotona baktım ama alacak bir şey bulamadım. Ürünleri Bi şekil albenisi yok nedense.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl kampanya açıklamak hocam az detay verir insan
    Ben kampanya açıklıyorum
    500 liralık alışverişe
    200 indirim
    100 chippara
    100 chippara da öbür kampanyadan
    50 de ordan

avantajix de 40 getiri

500/490 siteyi ve kampanyaları bulmak size kalmış.

• Yanlışın Var reis ben Neo ile indirimli ürün aldım bugün, senin o indirimsiz ürünlerde geçer 200/50 dediğin hemde koton.com a özel yoksa emin ol çoktan açmıştım konusunu buraya , 180 TL harcadım mağazada 20 + %10 chippara verdi o da 38 TL yaptı ona da hanıma güzel bişey aldık

• inanlı kullanıcısına yanıt
    Allah iyiliğini versin hocam sesli güldüm

Sen yeter ki iste

• Koton magazasinda urunlerin ic etiketlerine bakin. %100 yun veya %100 pamuk yazan bir urun bulamazsiniz. Akrilik polyester malzemeyi tasarim kilifi adi altinda iteliyorlar. Magazanin icinde acayip bir polyester kokusu oluyor. Ayni kokuyu decathlonda da alirsiniz misal.

• boombip kullanıcısına yanıt
    https://www.koton.com/tr/erkek-bogazli-kazak/p/0KAM91675LT045?productPosition=8&listName=50%%27%20YE%20VARAN%20%C4%B0ND%C4%B0R%C4%B0M

ÜRÜN DETAYI

Boğazlı, Uzun Kollu Kazak

Materyal Bilgileri:

%100 Pamuk

Model Bilgileri:

Boy: 188 cm, Göğüs: 99, Bel: 85, Kalça: 100
    Modelin Bedeni: M

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Koton magazasinda urunlerin ic etiketlerine bakin. %100 yun veya %100 pamuk yazan bir urun bulamazsiniz. Akrilik polyester malzemeyi tasarim kilifi adi altinda iteliyorlar. Magazanin icinde acayip bir polyester kokusu oluyor. Ayni kokuyu decathlonda da alirsiniz misal.
    Bu pamuk merakını anlayamıyorum. Bende çok severim pamukluları iç çamaşırında yatak yorgan vs de. fakat ne düzgün durur ne ütü tutar ne teri atar. Sağlık desen bu kapital düzeninde fabrikasyon ürünün öncelikli amacının sağlık olmadığı apaçık ortada.

Yanlış anlaşılmasın markayıda günahım kadar sevmem daha çorap bile almadım şimdiye kadar. Uymuyor çünkü, sattıkları en büyük bedenleri slim fit xl. Sanki memlekette herkes bradd pitt.
    Markanın adı Koton=Pamuk derseniz anlaybilirim sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtenplus -- 8 Aralık 2019; 1:38:58 >

• qtenplus kullanıcısına yanıt
    Peki sağlığa en uygun madde hangisi olur. Bambu mu

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    En iyisi nudizm hocam yoksa hepsi kansorejen

• Özetle:

200 TL /50 TL indirim kodu - neo free axess sahiplerine (koton.com indirimsiz ürünlerde geçerli)

150 TL / 20 TL koton chip para - neo free axess sahiplerine (mağazalar ve koton.com da ilk 150 TL üzeri alışveriş, axess posundan ödeme şartı)

150 TL üzeri %10 koton chip para (max. 150 TL chip para) - neo sahiplerine (mağazalar ve koton.com da 150 TL üzeri alışveriş, axess posundan ödeme şartı)

3 kampanyanın birleşmesi için neo kart sahibi olup koton.com dan indirimsiz ürünler alınmalıdır. Chip paralar sadece koton mağazalarında kullanılabilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ea85 -- 8 Aralık 2019; 13:14:4 >
  • ea85 E kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılar için teşekkürler hocam ilk mesaja ekledim

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler canikom düzenlemeler için düzgün bi' kapüşonlu alabileceğimiz site var mı peki kombolu bilen eden var mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.