Şimdi Ara

AXA mi Ak mi Sompo Japan mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Axa dan online teklif aldım,1050 tl idi maximum kaskosu, yalnız klozu okuduğumda araç 10 yaşından büyükse falan bazı şeylerden yararlanamıyor gibi uzun uzadıya cümleler vardı,aracımda 2008 model
    Birde mini hasar da 150 tl sınırı konulmuş mini onarima girmesi için yanlış anlamadıysam,
    150 tlden az onarım mi kaldı bu devirde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Axa dan kasko yaptıran oldu mu,tespitlerim doğru mu ben mi yanlış yorumlamışım,

Geçen yıl sompodan yatırmıştım,çok şükür ihtiyacım olmadı,

Aksigorta ya da iyi diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam

• Hocam online teklif aldığınızda, klozları iyi okuyup değerlendirmenizi tavsiye ederim. Mutlaka bilen birine danışıp ona göre yaptırmanızı tavsiye ederim. Bende acente sahibiyim, özelden ulaşıyorum sizlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damneed -- 25 Şubat 2018; 18:26:39 >
  • Üç firmayı da seviyorum.

Üç firma da sigortalılarımıza iyi hizmet ediyor
  • Bugün ethica acentesi olan bir arkadaş ethica kaskoyu öve öve bitiremedi,fiyati da uygun verdi ,ethicadan kasko yaptıran oldu mu hiç,150 tl daha az vermeye değer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mutooberk

Bugün ethica acentesi olan bir arkadaş ethica kaskoyu öve öve bitiremedi,fiyati da uygun verdi ,ethicadan kasko yaptıran oldu mu hiç,150 tl daha az vermeye değer mi

Anlaşmalı servis ağına ve klozlarına çok iyi bakın derim 150 tl içinde benim fikrimi soracak olursanız risk almayın bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutooberk

Bugün ethica acentesi olan bir arkadaş ethica kaskoyu öve öve bitiremedi,fiyati da uygun verdi ,ethicadan kasko yaptıran oldu mu hiç,150 tl daha az vermeye değer mi

Bu gün bende aynı övgüleri duydum ama sadece fiyat değil kasko avantajı da şöyle ki mini onarımı axa parça bazında yapıyor. benim çizikler 2 parçayı birden kapsadığı için yaptıramıyorum ethica da cm bazındaymış.
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Ethica sigortanın ekibi , Axa sigortadan ayrılan bir ekip olduğu için genel olarak sürekli axa sigortaya kafa tutuyorlar.

Hatta İstanbul'da mini onarım servisinde çalışan bir kişi hakkında axa sigorta suç duyurusunda bulunmuş , hatalı bilgi vererek yanlış yönlendirdiği için.

Bu nedenle özellikle böyle durumlarda söylenenleri karşılaştırmak gerekiyor.
  • mutooberk M kullanıcısına yanıt
    Hocam A sigorta acentesine gittiğiniz zaman da A sigortasını öve öve bitiremezler :)
    Herkes kendi elinde ki malı satmaya çalışır.:)

Artık kurumsal şirketler birbirleri hakkında olumsuz algı operasyonlarına çok fazla yatırım yapıyorlar o kadar sahtekarlaştı ki her şey belkide kendiniz deneyip tecrübe etmeniz lazım hocam.

Uzun yıllardır sigorta acenteliği yapan biri olarak söylüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.