Şimdi Ara

Avrupa Ligi | Feyenoord - FENERBAHÇE | 08.12.2016 21.00 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
737
Cevap
1
Favori
12.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogzo

beyler özeti izleyebileceğimiz bi link varsa alırım çok sağolun

Hocam ben bütün özetleri footyroomdan izliyorum öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

Tebrikler FB, tebrikler arkadaşlar.

Dirk Advocaat'ın açıklaması, kazanırsan iyisin kaybedersen kötüsün, Fenerbahçe camiasını çözmüş bir hoca, gerçekten iyi bir teknik direktör, işler kötü gitse bile sahip çıkmanız lazım.

Zico'ya yapılanlar dick e de yapılır. Kafa yapısı aynı olduğu sürece bizde değişen hiç bir şey olmaz

• Beşiktaş ile aramızda ki fark biz lider olarak başladığımız maçı lider olarak bitirir yolumuza devam ederiz.
    Beşiktaş lider olarak başladığı maçı 3. olarak bitirip yoluna ziraat türkiye kupasında devam eder adhjasgdhsdfkhjk

Avrupa Ligi | Feyenoord - FENERBAHÇE | 08.12.2016 21.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

sow diye yazılır rövaşata diye okunur

Soweşata
  • Top Sow a gelirken görüntüyü otomatik ters çeviren televizyon yapsınlar çok satar.

• Tebrikler Fenerbahçem 💙 hem Futbolda hem Basketbolda 👊💙💙💙 ne güzel bir gün 😆

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyman

souza nin bir pozisyonu var adamin hirsi cok belli. defanstan ataga kalarken deparla ceza sahasina gidiyor volkandan pas bekliyor volkan sen ara pasinda basarisiz oluyor ve kazik yutmus gibi yerinde duruyor ama souza son surat defansa geri donup topu aliyor ve tekrar ataga kaldiriyor takimi

Gerçekten souzanin değişimi muazzam o hayalet gitmiş yerine hayatini fenere adamış biri gelmiş.Srktel kjaerden sonra en begendigim futbolcu takımda

• quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

Beşiktaş ile aramızda ki fark biz lider olarak başladığımız maçı lider olarak bitirir yolumuza devam ederiz.
    Beşiktaş lider olarak başladığı maçı 3. olarak bitirip yoluna ziraat türkiye kupasında devam eder adhjasgdhsdfkhjk

Dostum Fenerbahçe liyim ama gene de Beşiktaş'a üzüldüm. Sonuçta TÜRK takımı desteklemeni beklerdim....

• Hem fenerbahçeye hem osmanlıya tebrikler . inşallah çeyrek finale en az 2 takımla gireriz . avrupa ligi geçen senelere göre daha zayıfken bu sene en azından bir takımımız final yapması çok önemli . tabi uefa izin verirse . dikkatle izleyecez bakalım 3 takımımızın maçlarını da
  • Ulan şu maçta bile hala bjk taraftarına oynayan yorum atılıyor ta pes.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

Hem fenerbahçeye hem osmanlıya tebrikler . inşallah çeyrek finale en az 2 takımla gireriz . avrupa ligi geçen senelere göre daha zayıfken bu sene en azından bir takımımız final yapması çok önemli . tabi uefa izin verirse . dikkatle izleyecez bakalım 3 takımımızın maçlarını da

avrupa liginde finale çıkmak oldukça zor.tek sebebi bence bu turdan sonra son 32 ye kalınması.oysa cl de son 16 ya kalıyorsun gruplardan sonra.kura şansıda olursa tek ekibi geçip çeyrek finale varıyorsun
  • Beşiktaşlı arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. Evet son zamanlarda çok antipatik olmanızdan mütevellit arkadaşlar bu durumu biraz yadırgıyor. Alışacaklardır zamanla. Ama bu tutumunuz sabit kalırsa değişiklik arz etmezse avrupada kimse öncekiler gibi goygoy yapmaz. O yüzden birbirimize sahip çıkmalı ve saygılı aklıbaşında iftira atmadan karalama yapmadan yorumlar yapılması dileğiyle.
  • Maç özeti kaçıranlar ahttps://youtu.be/I8OGR6rZXv8

• Buda osmanlı maçı izleyemeyenlerde izlesinhttps://youtu.be/7Is4UoJQpt8

• quote:

quote:

Hem fenerbahçeye hem osmanlıya tebrikler . inşallah çeyrek finale en az 2 takımla gireriz . avrupa ligi geçen senelere göre daha zayıfken bu sene en azından bir takımımız final yapması çok önemli . tabi uefa izin verirse . dikkatle izleyecez bakalım 3 takımımızın maçlarını da

avrupa liginde finale çıkmak oldukça zor.tek sebebi bence bu turdan sonra son 32 ye kalınması.oysa cl de son 16 ya kalıyorsun gruplardan sonra.kura şansıda olursa tek ekibi geçip çeyrek finale varıyorsun

evet bu kısımda haklısınız , ama takviyelerle birlikte bence ihtimal var

• quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

Beşiktaş ile aramızda ki fark biz lider olarak başladığımız maçı lider olarak bitirir yolumuza devam ederiz.

Maç için tebrikler ama geçen sezon da bir çok fenerbahçeli aynısı diyordu, üç kulvarda da başarılıyız, uefayı alıcaz, TR kupasını alıcaz, şampiyon olucaz, ne oldu peki. Elde var sıfır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

Manchester ve villereal bizim takımlardan uzak olsunlar diyecem ama kesin ikisinide çekecez bi yüzümüz gülmüyo şu kuralarda

Yalnız o kadar takım içinde korkulan 2 takım var. Biri Fenerin grubunda 2. oldu. Diğeri Osmanlının grubunda.

• Musa sow yine tersden saplamış ben seyredemedim
    Helal olsun ko ramıza

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maci fenerlilerden cok besiktaslilar takip etti fener yenilseydi 6 0 in intikamini alacakti beşiktaşlılar. Sowasata sapladi dedim zaten tamam fener bu maci boyle bitirir deyip terketmistim pcnin macini oyle de olmus tbrikler fener soyle bi yari final yapin da su belcika muhabbeti kesilsin gazeteciler sisirdikce sisiriyor sirf onlara yalandan ekmek cikmasin diye fenere kurada en dandirik takim ciksin istiyorum

• quote:

quote:

quote:

evet bu kısımda haklısınız , ama takviyelerle birlikte bence ihtimal var

UEFA da kalınan 32 takım ile ŞL de kaldığın 16 takım arasında dağlar kadar fark var ama. Yani ŞL de kalan takımlar zaten Avrupa'nın en iyi klas takımları, çok daha kuvvetli. Arada güç dengesi olarak çok fark var.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.