Şimdi Ara

Avrupa Ligi 2. Grup Maçı | Tottenham - Beşiktaş | 02.10.2014 (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.032
Cevap
1
Favori
16.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    motta yerine ismail bence daha iyi olur onun haricinde bence de kadro bu olmalı belki olcay yerine mustafada olabilir
  • Tek kale maçta 1 puan aldığımıza seviniyoruz
  • Cuma namazını Perşembe gecesinden kıldık

• Beşiktaşın artık Şut atmasını öğrenmesi şart, Ayrıca Tothenam'ı birdaha bu kadroyla göremez adamların oynattığı çoğu oyuncu ilk 11 i hiç görmemiş genç oyuncular 5-1 ile cezalandırabilirdi beşiktaş ama çok beceriksizler. Bir sonraki maçta güçsüz denen ama sürekli oynayan takımda göreceğiz beşiktaşı o zaman hiç şaşırmayın niye kötü oynuyor beşiktaş diye.
  • Eminim dun Galatasraylilar dua ediyordu. Besiktas da fark yese de forumda topluca TFF ye yabanci kuralina saydirsak diye ama hic bekledikleri gibi olmadi.

Ben ise buyuk bi gururla izledim nasil futbol oynanir hem bize hem gs ye gosterdiniz. Tebrik ederim bu yolun sonu final olsun
  • demba ba da balon cikti
  • Helal olsun beşiktaşa yine iyi mücadele etti, gs'nin yapamadığını yaptı yine 4 yiyip gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Eminim dun Galatasraylilar dua ediyordu. Besiktas da fark yese de forumda topluca TFF ye yabanci kuralina saydirsak diye ama hic bekledikleri gibi olmadi.

Ben ise buyuk bi gururla izledim nasil futbol oynanir hem bize hem gs ye gosterdiniz. Tebrik ederim bu yolun sonu final olsun

evet mac sirasinda hatim indirmekle mesguldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cogu top kalecinin uzerine geldi oyle olumcul kurtarislar yapmadi bence

• Bi galatasaraylı olarak söylüyorum ki keşke bizim yerimize beşiktaş gitseydi şampiyonlar ligine ki haketmişti de zaten. Bizim 4 yediğimiz hatta daha fazla farkla yenilebileceğimiz arsenali burda 3-0 yenebilirdi ama futbol şansı arsenalin yanındaydı o zaman da. Neyse,umarım finale kadar gider çünkü bu oyun hakediyor finali.
  • Populerde 1000 yapalim sunu

• quote:

Orijinalden alıntı: ozfidelio

Beşiktaşın artık Şut atmasını öğrenmesi şart, Ayrıca Tothenam'ı birdaha bu kadroyla göremez adamların oynattığı çoğu oyuncu ilk 11 i hiç görmemiş genç oyuncular 5-1 ile cezalandırabilirdi beşiktaş ama çok beceriksizler. Bir sonraki maçta güçsüz denen ama sürekli oynayan takımda göreceğiz beşiktaşı o zaman hiç şaşırmayın niye kötü oynuyor beşiktaş diye.

Maçı izlemedin herhalde, atıp tutmak kolay

• Atıp tutmak derken? sana yorum beğendirme gibi bir çabam yok.
  • quote:

Beşiktaşın artık Şut atmasını öğrenmesi şart, Ayrıca Tothenam'ı birdaha bu kadroyla göremez adamların oynattığı çoğu oyuncu ilk 11 i hiç görmemiş genç oyuncular 5-1 ile cezalandırabilirdi beşiktaş ama çok beceriksizler. Bir sonraki maçta güçsüz denen ama sürekli oynayan takımda göreceğiz beşiktaşı o zaman hiç şaşırmayın niye kötü oynuyor beşiktaş diye.

futboldan hiç anlamadıgın belli
  • Demba Ba'ya laf edenler var, yüh.
  • Beşiktaş, Türkiye'ye yakışan şekilde mücadele etmiştir. Tebrik ederim.

Sözde şike süreci ve Gezi Parkı olaylarında gösterilen tutum sonrasında Avrupa'da BJK, Akhisarspor ve Sivasspor dışındaki hiç bir rakibimizi samimiyetle destekleyemiyorum.

Umarım BJK finale kadar yürür bu oyunla.
  • quote:

saçma sapan konusma isine bak

• Ercan Taner in çıldırdığı dakika sinirli halim bir anda kahkaha atan halime döndü.

Elalem atıyor biz atamıyoruz dedi. Bir de Demba Ba penaltı atarken çok korktum sayın seyirciler dedi ya koptum orda :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam iyi oynadık ama öyle final falan kolay değil. Bir beraberlikle hemen uçuşa geçtiniz. Grubu geçip çeyrek final oynasak bile bu sezon için iyidir. Biraz gerçekçi olun. Sonra olmayınca da başkan dan hocaya kadar giydiriyorsunuz. 3-4 tane winner oyuncu lazım. Seviye atlatacak birkaç tık takımı yukarıya taşıyacak. Bunlar içinde sabır ve tabii ki bütçe lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.