Şimdi Ara

Avrupa Ligi 2. Grup Maçı | Tottenham - Beşiktaş | 02.10.2014 (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.031
Cevap
1
Favori
16.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde sandalyeden düşücem artık dedi. Ne goller kaçtı be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

olcay demba atar 2-1 allırız

ben nerden bilim bu kadar kaçıracağını
  • Şu takım sahası yok diye bu kadar puan kaybetmese efsane bir sezon geçirebilirdik.

• Metin Ali Feyyaz döneminden sonraki en iyi Beşiktaş. Hatta o dönemden de iyi.
    Zevkle seyrettim maçı. Daha ilk dakikalarda maçı koparabilirlerdi, sanssizlik ya da beceresizlik.. Ne derseniz işte adına ama daha iyi olacağı kesin görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş fena oynadı
  • uzun zamandır avrupa kupası maçı göremediğimiz için imreniyoruz tabi :) ama helal olsun o imrenmeyi gurura çevirdiğiniz için tebrik ediyorum bayadır fenerbahçe maçından sonra heycanlandığım tek tük maçlardandır umarım gruptan çıkıp finale kadar gidersiniz.
  • Yahu tamam iyi güzel oynuyonuzda gol atmadıktan sonra ne işe yarar? Arkadaşlar yanlış anlamayın ama dün galatasaraylı futbolcular öyle oynasaydı maç 1-4,1-5 felan biterdi.Atılan gol penaltıdan ve son dakikada geldi.Tamam beşiktaş iyi oynadı diye seviniyoruz ama bu iyi oyununda bi karşılığı olmalı artık!!!
  • Beşiktaş'ın avrupa maçlarını zevkle izliyorum, bir Türk takımının yabancı takımlara karşı böyle ezici oynadığını görünce gurur duyuyorum, umarım bizde bir an önce toparlanır böyle oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk9605

Yahu tamam iyi güzel oynuyonuzda gol atmadıktan sonra ne işe yarar? Arkadaşlar yanlış anlamayın ama dün galatasaraylı futbolcular öyle oynasaydı maç 1-4,1-5 felan biterdi.Atılan gol penaltıdan ve son dakikada geldi.Tamam beşiktaş iyi oynadı diye seviniyoruz ama bu iyi oyununda bi karşılığı olmalı artık!!!

takım top oynayamayınca pozisyonumuz yok, ezildik, olmaz olsun böyle takım, çıkın yürerğinizle savaşın deniliyor
    oynayan taraf, ezen taraf biz olunca da atmadıktan sonra neye yarar

dün son dakka penaltıyı atmasaydı kimse de helal olsun, iyi mücadele ettik ama şanssızlık deyip tebrik etmeycekti
    herkes bi günah keçisi arayacaktı. olcaya, ba ya, tolgaya, veliye, bilice herkese saydırılacaktı. yine de saydırıyolar ama

sadece sana demiyorum genelde öyle oluyor

• quote:

Yahu tamam iyi güzel oynuyonuzda gol atmadıktan sonra ne işe yarar? Arkadaşlar yanlış anlamayın ama dün galatasaraylı futbolcular öyle oynasaydı maç 1-4,1-5 felan biterdi.Atılan gol penaltıdan ve son dakikada geldi.Tamam beşiktaş iyi oynadı diye seviniyoruz ama bu iyi oyununda bi karşılığı olmalı artık!!!

hocam harbidende haklısınız bu oyuna birkaç gol gerekliydi ama beşiktaş çok şanssız bir takım
  • quote:

1111!!11!!1!1! dimi yaaaa 11!!!!!1!!1!!!1!11
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedy challenger

quote:

hocam harbidende haklısınız bu oyuna birkaç gol gerekliydi ama beşiktaş çok şanssız bir takım

Aynen öyle üstüne de beşiktaş şanssız olunca yazık oluyo verilen emeklere...
  • quote:

Yahu işte sizde ruh yok. Ruhunu kaybetmiş takım. Fatih Terim biraz can getirdi takıma ama sonradan gelenlerle olmadı. Oynayan yok. Tabi Burakta var işin içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

quote:

Yahu işte sizde ruh yok. Ruhunu kaybetmiş takım. Fatih Terim biraz can getirdi takıma ama sonradan gelenlerle olmadı. Oynayan yok. Tabi Burakta var işin içinde

Fatih Terim'in gitmesi çok kötü oldu gerçekten.Neyse yönetim değişecek zaten iyi bi teknik adam getirirler zararın neresinden dönsen kardır.

• on numara takım kurmuş beşiktaş.iyisiyle kötüsüyle bir takım olmuş.

Zevkli bir maç izlettirdiler sonucu hak etmediler en azından 3-4 atar diye bekliyordum BJK ama olmadı.Umarım bu sorunu da çözersiniz kısa zaman içinde.
  • 2 Partizan, 1 Asteras, 1 Tottenham maçı daha var. Bakalım ikinci olup devam edebilecek miyiz ?
  • Bir Fenerbahçeli olarak dün beşiktaşı takdir ettim ama bir türlü gole ulaşamadınız umarım daha iyi sonuçlar elde edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

2 Partizan, 1 Asteras, 1 Tottenham maçı daha var. Bakalım ikinci olup devam edebilecek miyiz ?

1. oluruz.
  • Beşiktaş B kullanıcısına yanıt
    İnşaallah

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

İnşaallah

Bakalım ikinci olacak mıyız demişsin ben ikinciliğe kesin olarak bakıyorum bu oyunla neden bu kadar ümitsizsin anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.