Şimdi Ara

AVRUPA CENNET DEĞİL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
2
Favori
10.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kapı açık
    Sürekli bu ülkeyi kotuleyip ilk fırsatta defolup (kendi tabirleri) gidecek arkadaşlar neyi bekliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

Almanyada hava temiz falan değil, hiç gittin mi almanyaya buradan uyduruyorsun? Salla babam salla, körler sağırlar birbirini...
    yavaş salla kardeşşş
    istanbul vs berlin... adamlar en kalabalık şehirlerinden birinde orman havası sunuyorlar. kirliymişte bilmem ne sallamaya ne kadar meraklısınız.
    AVRUPA CENNET DEĞİLAVRUPA CENNET DEĞİL

• Aga hastane konusunda türkiye çok daha iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Herkes istanbul ve berlinde mi yaşıyor ulan? Kardeşin falan değilim benim kardeşim senden zeki. Almanyanin bir çok yerinde fabrika var. Berlin sanayi şehri değil. Yiyorsa aç Münihle ankarayi kiyasla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

Herkes istanbul ve berlinde mi yaşıyor ulan? Kardeşin falan değilim benim kardeşim senden zeki. Almanyanin bir çok yerinde fabrika var. Berlin sanayi şehri değil. Yiyorsa aç Münihle ankarayi kiyasla
    kardeşi cahiller için kullanırım kardeşşşş kendini hemen bişey sanma münih berlindende temiz yine baltayı taşa vurdun kardeşşşşşş
  • AVRUPA CENNET DEĞİL

• #6341 kardes merak ediyorum arac markan ney ? 😁

• 6341 6 kullanıcısına yanıt
    Kardesim merak ediyorum hangi marka araca biniyorsun 😁ben 75k param var 2009 kuga alacaktim. 5 ay bi sikintim oldu alamadim suan 90 k alamiyorum.

Sen hangi markaya biniyosun ve ucreti ne kadar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 6341

Bulgaristan dediğin köyde adamlar senin maaşınla alamayacağın kilode et alıyorlar. Herkes cahil avuntusu olan yolları yapmak zorunde değil
    Bulgairstan köydür , et alma ile ne alakası var? dünynın genelinde t ucuz et ile ölçüyorsun
    fakirlikten kırılıyor millet haberin yok gitmediysen bir uğra derim Ukraynadan hallice,
  • riaz kullanıcısına yanıt
    Ağzınız kokarken görmediğiniz şeylere devam kanka. Adamlar senin su içtiğin gibi alkol alıp içiyor açlıktan ölüyorlarmış sadece avrupa birliğinin yaptığı yardım miktarı bile bizi katlar

• quote:

Ağzınız kokarken görmediğiniz şeylere devam kanka. Adamlar senin su içtiğin gibi alkol alıp içiyor açlıktan ölüyorlarmış sadece avrupa birliğinin yaptığı yardım miktarı bile bizi katlar
    yaşın kadar ülke gezmişimdir ben herkesi kendiniz gibi sanmayın
    gidin bir önce avrupayı gezin Avrupa neymiş Avrupa birliği ülkesi nası olunur ondan sonra gelin yorum yapın
    Bulgarasitana gidip aaağğ ben avrpa gördüm ayakları yapmayın burda, leş bir ülkedir
    gidersin para harcarsın,kumar oynarsın, gece hayatına takılırsın,benzin alırsın ama yaşamazsın orda hayat kurmazsın çünlü leş bir ülkedir.
    Bulgaristan Avrupanın köyüdür , Almanya ile bir tutuyor Bulgaristanı
    madem o kadar iyi bir ülke neden yarısı başka ülkelere kaçmış?asgari ücreti 300 euro bile değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 12 Mart 2020; 7:55:17 >

1. Si ben verdiğim örnekleri almanya üzerinden verdim.
    2. Dünya devi Almanya ekonomisi ile Bulgaristan ı kıyaslayıp köy dersen o köyle de vatandaşı olduğun ülkeyi kıyaslar sokak arasında yaşıyorsun derler adama.

Asgari ücret kıyaslaması mı istiyorsun ? Git bak bedava bakması rusyanın asgari ücreti kaç dolar veya euro tutuyor ?

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Valla Fox izliyorum ama szin gibi tiplemelerden de hiç haz etmiyorum.. Hayatınız bilmeden etmeden yaftalamak üzerine kurulu..

Avrupanın bizi kıskanmadığının farkındayım ama kişisel olarak avrupanın çok da matah bir yer olmadığını biliyorum.

Şimdi ben de sana "avrupa hayranı, ingiliz muhipleri cemiyeti üyesi, vs.. diye yafta yapıştırsam nasıl olur*?
  • quote:

1. Si ben verdiğim örnekleri almanya üzerinden verdim.
    2. Dünya devi Almanya ekonomisi ile Bulgaristan ı kıyaslayıp köy dersen o köyle de vatandaşı olduğun ülkeyi kıyaslar sokak arasında yaşıyorsun derler adama.

Asgari ücret kıyaslaması mı istiyorsun ? Git bak bedava bakması rusyanın asgari ücreti kaç dolar veya euro tutuyor ?
    1. Ben Avrupa ülkelerini överken araya Bulgaristanı sıkıştırmanı eleştirdim hepsi bu.
    2. Dünya devi olmasına gerek yok , Avrupa'da her ülke gelişmiş ve alım gücü yüksek değil bunu belirttim.
    Bulgsristanı sıkıştırma sebebim başkentinden dolayı zaten.
    Benim bu yazıda demek istediğim şey isviçre bile olsa elini koluna sallayan vasıfsız birisi son model araba hayali kuruyor ama saçma bir hayal

• quote:

Orijinalden alıntı: karamitat

Kapı açık
    Sürekli bu ülkeyi kotuleyip ilk fırsatta defolup (kendi tabirleri) gidecek arkadaşlar neyi bekliyorsunuz
    Zaten en önemli sorun kapının açık olması, ipini koparan soluğu burda aldı.

Her fırsatta ülkeyi kötüleme meselesine girmiyorum çünkü benle ve söylediğimle alakası yok zaten.

• quote:

Bulgsristanı sıkıştırma sebebim başkentinden dolayı zaten.
    Benim bu yazıda demek istediğim şey isviçre bile olsa elini koluna sallayan vasıfsız birisi son model araba hayali kuruyor ama saçma bir hayal
    dostum saçma bir hayal değil,
    örnek verelim İsviçre'de yaşayan bir adam dönercide çalışarak son model bir araç alabilir, kendini kasar çok çalışır alır
    Ama Türkiye'de dönercide çalışan bir adam bırak arabayı son model telefon alamaz bu kadar basit.
  • Zaten oraya giden adam burada yaptigi meslegi orada yaptiginda kazanacagi parayla daha kaliteli bir hayat yasayacagini garantisine guvenen adam. Ben teknisyenim turkiyeden daha iyi sartlarda is buldum ve gitmek icin hazirlaniyorum. Calisacagim firma passat variant veriyor. Esimede bir araba almam sart. 1000 euro gibi ucretlere 750 m2 bahceli 4-5 odali ev bulabiliyorum . Soguk kira. Cocugumu krese verebiliyorum 200 euro civari bir harcamayla. Hadi burada ver o paraya almanca egitim alacagi bir krese. Oyle bir evi kirala. Teknisyen maasi 3000-5000 euro arasi degisir. İnternette maas sitesleri var gorebilirsiniz. Kahve agziyla olmaz bu is. Hem gitmeyi dusunen adam ciddi arastirma yapar. Bu agizlarla konusanlar bahane uydurmaktan oteye gitmez. Hem bu tartisilacak bisey degil. Gidersin gitmezsin. Gitmekte o kadar kolay degil.
    Bu teklifi AutoScout24 uygulamasında buldum.

https://www.autoscout24.com.tr/teklifler/mercedes-benz-c-200-kompressor-avantgarde-benzin-gri-8ed9d455-619f-4e21-9e81-1d3b6b2eb594?utm_source=android-share

kilometre durumu : 132.000 km
    Trafiğe çıkış tarihi: 05/2010
    Fiyat: € 8.900,-

AVRUPA CENNET DEĞİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi_büdü -- 12 Mart 2020; 9:57:55 >

• Sende iyi sallamışsın Londra'da teyzemler İsviçre'de baselde halam var cennet resmen geçim derdi yok para sıkıntı yok hayat son derece rahat. İnsan hakları üst düzeyde.

• 6341 6 kullanıcısına yanıt
    Boş yapma Aslan parçası senin hangi partiye oy verdiğini biliyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.