Şimdi Ara

Avgo Smart Navigasyon - Mevcut Konum Yanlış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 3 ay kadar önce Chevrolet Cruze aracım için Avgo Smart marka multimedya cihazı aldım. Cihazdan ve özelliklerinden çok memnundum fakat 2 gün önce hiç kullanmadığım navigasyon özelliğini kullanmaya çalışana kadar. Navigasyonda mevcut konumumu çok farklı yerlerde algılıyor. Doğal olarak rota bilgileri yanlış çıkıyor. Ayrıca sesli yönlendirme de yok gibi.

Avgo cihazlarının navigasyonu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olabilir mi. Avgo sanırım başarsoftun yazılımını kullanıyor. Kendim güncelleyebilir miyim, yada bu sorunu nasıl giderebilirim. Hiç kullanışlı bir navigasyon değil. Hem karışık hemde sorunlu.

Not: Cihazı biraz kurcaladım navigasyon programında önce GPS tanımıyordu. Sonra gps menüsüne girdim, şuan çalışıyor. Umarım geçici olarak düzelmemiştir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlosulo -- 20 Haziran 2016; 3:31:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam şimdi navigasyon sitesine girdim http://avgosmart.com/index.php?route=product/category&path=20_87

DEsteklenen HAritalar: Tomtom, IGO, Route 66 vb. yazıyor bence firmayı arayın ilk önce.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.