Şimdi Ara

Avenging Wrath ##Clash Of Clans## [KLAN KAPALI] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
9
Favori
70.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar belki önceden sorulmuştur bilmiyorum ama başka iphone a aktarabilir miyim kendi oyunumu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunakan1

arkadaşlar belki önceden sorulmuştur bilmiyorum ama başka iphone a aktarabilir miyim kendi oyunumu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Ben yeni bir iPhone aldım. Apple store kullanıcı adımı girdim, gamecenter'e de kendi nickimle girdim. Oyunu açtığımda 8 seviyedeki köy evini yüklemek ister misin diye bir uyarı çıktı. Evet dediğimde aynı kaldığım yerden oyuna devam edebildim. Hatta oğlumun iPhone'sine de aynı bilgilerle giriş yaptım. O da oynayabiliyor. Fakat ikimiz aynı anda oynayamıyoruz. O oyuna giriş yaptığında benim oyundaki bağlantım kopuyor, ben giriş yaptığımda onun bağlantısı kopuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keklik72 -- 18 Aralık 2012; 6:09:12 >
  • alprn_ylmz ekleyin
  • Arkadaslar bisey sorucam oyunda bana biri saldirdigi zaman bildirim gelmiyo.Normal biseyi yukselttigim zaman bildirim geliyo ama saldirilarda gelmiyo cozumu olan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüğüm kadarıyla senin saldırdıgın ve sana saldıran düşmanların seviyeleri senin seviyene göre geliyor. Bu belirleme köy binanın seviyesine göre mi yapılıyor yoksa sol üstte görünen toplam level'ına göremi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotr1de

Gördüğüm kadarıyla senin saldırdıgın ve sana saldıran düşmanların seviyeleri senin seviyene göre geliyor. Bu belirleme köy binanın seviyesine göre mi yapılıyor yoksa sol üstte görünen toplam level'ına göremi ?

Onemli olan sadece kupa. Ornegin sen 40 level'sin 1000 kupan var . Sana 1000 kupaya sahip 70 level biri saldirabilir . Sana saldirilmamasini veya gucsuz rakiplerin saldirmasini istiyorsan kupayi dusur

• Klana alim varmi?

• Yakinda bir zamanda android icin cikicakmi yeni bir haber varmi ?
  • 48 level oldum köy binası 7. seviye akar
  • bende fena sardım bu oyuna,lakin klana girebilmek için 40k para lazım.2güne aranızdayım inş
  • Geliyorummmm az kaldi :D klan kalesini kurmam lazim :D bekleyin beni

• benim 56 lwl 1400 kusur kupada ama clanim var ya :/
  • Benide ekleyin hocam clana :)

• Bende başlıyorum, yakında aranızdayım
  • iPhone 3GS kullanıcısıyım. Telefonum sim lock lu olduğu için 4.1 den başka sürüm yüklenmiyor. Bu oyunu oynayabilmek için iFile kullanarak sürümü 4.3.3 yaptım. Aslında telefon temelde hala 4.1 sürümünde fakat Ayarlar kısmında 4.3.3 görünüyor. Kısacası yazılımsal olarak telefonu aldattım. Clash of Clans ı indirdim. Oyuna girmek için tıkladığımda açılacakmış gibi oluyor fakat ekrandan atıyor. Bu konuda bilgisi ve yardımı/önerisi olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KittyCold

iPhone 3GS kullanıcısıyım. Telefonum sim lock lu olduğu için 4.1 den başka sürüm yüklenmiyor. Bu oyunu oynayabilmek için iFile kullanarak sürümü 4.3.3 yaptım. Aslında telefon temelde hala 4.1 sürümünde fakat Ayarlar kısmında 4.3.3 görünüyor. Kısacası yazılımsal olarak telefonu aldattım. Clash of Clans ı indirdim. Oyuna girmek için tıkladığımda açılacakmış gibi oluyor fakat ekrandan atıyor. Bu konuda bilgisi ve yardımı/önerisi olabilecek var mı?

İos6.1 jb cikmadi mi 3gs icin

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Orijinalden alıntı: KittyCold

iPhone 3GS kullanıcısıyım. Telefonum sim lock lu olduğu için 4.1 den başka sürüm yüklenmiyor. Bu oyunu oynayabilmek için iFile kullanarak sürümü 4.3.3 yaptım. Aslında telefon temelde hala 4.1 sürümünde fakat Ayarlar kısmında 4.3.3 görünüyor. Kısacası yazılımsal olarak telefonu aldattım. Clash of Clans ı indirdim. Oyuna girmek için tıkladığımda açılacakmış gibi oluyor fakat ekrandan atıyor. Bu konuda bilgisi ve yardımı/önerisi olabilecek var mı?

İos6.1 jb cikmadi mi 3gs icin

Telefonun sıkıntısıda bu zaten. SHSH kayıtları olmasına rağmen sim kilitli (yurtdışı cihaz) olduğu için ne legal ne de illegal yeni sürüm yüklenmiyor. İllegal olarak yükleme işlemi bir yere kadar devam ediyorsada etkinleştirme ekranında kalıyor. Kısacası dip sürüm olan 4.1 i kullanmak zorundayım. Yasal unlock işlemi yaptırsam 60 TL para istiyorlar ancak yeni sürüm yükleyebilme garantisini kimse vermiyor. Tuhaf bir durum. Zaten Samsung kullanıyorum. Bu telefon benim için oyun oynamaktan ibaret.

Bundan önceki mesajımda belirttiğim durumdan kaynaklı bir sorun olabilir. Çünkü bu oyun sanırım 4.2 ya da 4.3 ve üzeri fw leri istiyor. Bende sürüm yükseltemediğim için telefonun dosyalarıyla oynadım. Şu an telefon 4.3.3 görünüyor ve bütün bu versiyona uyumlu oyun ve programları kullanabiliyorum. Fakat bu oyun indirmeme rağmen açmak için tıkladığımda açılmıyor.

• bugun korumam kalkıyor klan kalesini kurar kurmaz ordayım
  • Ya şu klan ismini mecbur değilse değiştirip durmayın abi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • klan kalesi kurdum nasıl katılacam klana
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.