Şimdi Ara

Avenging Wrath ##Clash Of Clans## [KLAN KAPALI] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
9
Favori
70.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Ben bügün başladım. Bir sorum var. Saldıracağımız zaman askerler kafasına göre mi saldırıyor sürekli? Kendilerine ateş eden top veya kuleye direk gitmiyorlar mı?/

hoplatalım madem

gerçi bu zamana kadar cevabı oynayarak görmüşsündür.

oyunun bence en büyük saçmalığı o. hedef belirleme yok. bırakıyorsun en yakın hedefe gidiyor. sende okçu kule ve topların etrafına ıvır zıvır koyuyorsun askerler orauyı yıkarken sende askerleri nallıyorsun. bi dev var direk hedefe yani okçu kule veya topa giden sanırım. daha yeniyim öyle gördüm.

hedef seçebilsek süper olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: turank

quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Ben bügün başladım. Bir sorum var. Saldıracağımız zaman askerler kafasına göre mi saldırıyor sürekli? Kendilerine ateş eden top veya kuleye direk gitmiyorlar mı?/

hoplatalım madem

gerçi bu zamana kadar cevabı oynayarak görmüşsündür.

oyunun bence en büyük saçmalığı o. hedef belirleme yok. bırakıyorsun en yakın hedefe gidiyor. sende okçu kule ve topların etrafına ıvır zıvır koyuyorsun askerler orauyı yıkarken sende askerleri nallıyorsun. bi dev var direk hedefe yani okçu kule veya topa giden sanırım. daha yeniyim öyle gördüm.

hedef seçebilsek süper olurdu

Cevap için teşekkür. Çoktan bıraktım oyunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun sarıyor ama cok fazla paraya dayalı. para vermeden bir süre sonra birşeyler yapmak imkansızdır sanırım. şuan bile ana binayı yükseltmek daha 2.seviyede 23 saat :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Oyun sarıyor ama cok fazla paraya dayalı. para vermeden bir süre sonra birşeyler yapmak imkansızdır sanırım. şuan bile ana binayı yükseltmek daha 2.seviyede 23 saat :)

23 saat hiçbirşey 8.seviyeye yükseltmek için 8 gün bekliyorsun

zaten her seviye için 2-3 saat beklese oyunu 10 günde full açarsın amacı kalmaz
  • Ne günlerdi bütün DH oynardık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soryy

quote:

Oyun sarıyor ama cok fazla paraya dayalı. para vermeden bir süre sonra birşeyler yapmak imkansızdır sanırım. şuan bile ana binayı yükseltmek daha 2.seviyede 23 saat :)

Herşey 2-3saat ile 10günde biten oyun oyun degildir zaten :) bu tarz oyunları hiç oynamadın sanırım 20seviye varsa 10dan sonra saat aşırı artar. bütün oyunun para üzerine kurulu oldugunu anlar.işçi çıkart para o para bu para saçmalık. hedef belirleme vs hiçbirşey yok böyle oyuna para harcanmaz free olarak oynamak en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 30 Kasım 2013; 19:27:30 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soryy

quote:

Herşey 2-3saat ile 10günde biten oyun oyun degildir zaten :) bu tarz oyunları hiç oynamadın sanırım 20seviye varsa 10dan sonra saat aşırı artar. bütün oyunun para üzerine kurulu oldugunu anlar.işçi çıkart para o para bu para saçmalık. hedef belirleme vs hiçbirşey yok böyle oyuna para harcanmaz free olarak oynamak en iyisi.

aynen oyle insaatcıları bos tutma aksamdan aksama 3-4 savas stres at yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: crysis_93

ya arkadaşlar bu oyunun hilesini çok arıyorum bulamadım
    şuhttp://androidhilemerkezi.blogspot.com/2013/10/clash-of-clans-hileli-indir-apk-android.html linkindekini yapabilen varmı bir kaç kişi yaptım diye yorum atmış :(

Bu oyunda hile yapamazsın. Belki sadece sürekli oyunda gibi olmanı sağlayan bir yanıltma yapabilirsin o da çok zor yani.
  • Herkese merhaba.

Oyuna telefonumda başladım tabletımde devam etmek istiyorum.Facebook ile baglandıktan sonra neden devam edemiyorum telefonumdakı level den ? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa cok sevınırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacknovemberrain

Herkese merhaba.

Oyuna telefonumda başladım tabletımde devam etmek istiyorum.Facebook ile baglandıktan sonra neden devam edemiyorum telefonumdakı level den ? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa cok sevınırım..

Google hesabıyla bağlanmayı dene istersen ben öle yapmıştım
  • google hsabınla yedeklemediysen yazık olmuş derim... hesap siliniyor çünkü...

• Heartseeker kullanıcısına yanıt
    Game center: Mustafagenco ekleyin

• Bende memnuniyetle gelirim 45-46 lvldım en son

• gamecenter citafettin kim ekliyor yazabilir mi foruma..
  • arkadaslar basta tum besiktaslilari ve gercek dostluk arayanlari çarşı-1903 klanına bekliyorumistediginiz her an asker talep edebilirsiniz.Sınırsız asker takviyesi garantisi...bekleriz :)

• Bir soru. Klan kurucam fakat hızlı bir şekilde katılımı nasıl arttırabilirim?

• arkadaşlar daha önce atildigim klana nasıl tekrar donebilirim? bilgisi olan varmı.

• csariarslan game center
    köy adı: csariarslan

• 12 yıldır aktif üyeyim klanınıza katılmak istiyorum
    köyümün ismi iselcenli
    Level 78
    1560 kupa
    Katılma isteği gönderdim onaylarsanız sevinirim iyi oyunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyundaki nickim ozyy bt klana alırsanız sevinirim (donanım haber 2)
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.