Şimdi Ara

Avenging Wrath ##Clash Of Clans## [KLAN KAPALI] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
9
Favori
70.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iceWave

bende fena sardım bu oyuna,lakin klana girebilmek için 40k para lazım.2güne aranızdayım inş

uvv 2 hafta gibi bir sürede 37lvl olmuşum sizce iyi gelişiyormuyum
  • iphone 4s de oynamaya başladım bugun jb yok cihazda ama hızlı gelişeyim diye yeşil gem almak istedim ancak dükkanda yeşil gem alma seçeneği yok neden acaba?
    supercell forumlarında baktım inapp purchase enable yapın demişler bende enable zaten bu sorun bir tek bende mi var?
  • Arkadaslar okulun wıfısınden bağlanıyorum gırmıyor ama telden baglanınca gırıyor okulunkınden gırmekmıcın herhangı ayar yapmak gerekmiyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shatan -- 1 Nisan 2013; 17:15:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shatan

Arkadaslar okulun wıfısınden bağlanıyorum gırmıyor ama telden baglanınca gırıyor okulunkınden gırmekmıcın herhangı ayar yapmak gerekmiyor mu

yokmu bilen?
  • quote:

quote:

Arkadaslar okulun wıfısınden bağlanıyorum gırmıyor ama telden baglanınca gırıyor okulunkınden gırmekmıcın herhangı ayar yapmak gerekmiyor mu

yokmu bilen?

bi çaresi yok git müdürünle konuş clash of clans ın yasağını kaldırsın
  • quote:

Yasakla alakalı değildir, telefon şifresiz olduğu için güvensiz görülmesi ( WPS ) nedeniyle oyun bağlanmamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

Yasakla alakalı değildir, telefon şifresiz olduğu için güvensiz görülmesi ( WPS ) nedeniyle oyun bağlanmamaktadır.

ne yapmam gerekir
  • quote:

quote:

quote:

ne yapmam gerekir

Bir sey yapamazsiniz ancak hattin wep ya da wpa bir ag sifrelemesi olmalidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende fark ettim , kotadan gitmesin + wifiden giremiyorum , laptopdaki neti kullaniyorum (hotspot programi ile) girmiyor baglanilamiyor diytor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne yapmam gerekir

Bir sey yapamazsiniz ancak hattin wep ya da wpa bir ag sifrelemesi olmalidir.

bende universiteki neti kullaniyorum ve telden de laptopdaki neti kullaniyorum hotspot ile.. bir turlu girmiyor cozumu yok mu?

• Son durumlar nedir?

• Merhaba beyler. 25 levelim şuan.. Oynayan var mı?
  • Ben bügün başladım. Bir sorum var. Saldıracağımız zaman askerler kafasına göre mi saldırıyor sürekli? Kendilerine ateş eden top veya kuleye direk gitmiyorlar mı?/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bir sey sormak istiyorum. Tatli zaferde 1212 kupada kaldim savasiyorum **** ama bir turlu artmiyor artsa 450 tas alicam. Sizce sorun neden kaynaklaniyor. Tesekkur ederim.

• bu iphone versiyonundaki seslerle ipaddeki sesler aynı değil gibi sanki yanılıyor muyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

bu iphone versiyonundaki seslerle ipaddeki sesler aynı değil gibi sanki yanılıyor muyum

Ayni,herhangi bir fark yok

• şöyle bir sorum olucak. köyümüze olan saldırılarda sahip olduğumuz altının yüzde kaçını alabiliyorlar.

örnek olarak; 1 000 000 altına sahibim ve birisi köyüme saldırıp beni yüzde 100 yendi. kaç altınımı alıcak bu kişi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Shade -- 8 Temmuz 2013; 1:43:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Shade

şöyle bir sorum olucak. köyümüze olan saldırılarda sahip olduğumuz altının yüzde kaçını alabiliyorlar.

örnek olarak; 1 000 000 altına sahibim ve birisi köyüme saldırıp beni yüzde 100 yendi. kaç altınımı alıcak bu kişi ?

Benim oynadığım zamanlarda 1/4 ünü alabiliyordu.

• 200k dan fazla alamaz sınır 200k +10 - 10k falan olabiliyor gerçi level farkları yüzünden
    birde eğer gold ine toplamadıysan onlarında %50 sini alır
  • 102 levelım iyi klan varsa mesaj atsın
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.