Şimdi Ara

Avea yüklediğim TL'yi göndermedi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün akşam saatlerinde bankamın internet şubesinden kredi kartımla 60TL gönderdim.

2.gün olmasına rağmen Avea hâlâ 60TL'yi göndermedi.
    Bankamla görüştüm ve ücretin çekildiğini öğrendim.
    60TL'yi kredi kartımdan saniyesinde çeken Avea şimdi 60TL'yi göndermedi arkadaşlar.
    Banka operatör hizmetleriyle görüşmem gerektiğini söyledi ve görüştüm.
    Müşteri hizmetlerinde bana ''kimlik fotokopisi, dilekçe ve ekstre belge mi faks çekmemi söyledi.''
    Daha önce başına böyle bir olay gelip sonuç alabilen arkadaşlar oldu mu?
    Avea'nın terbiyesizliğinin ceremesini neden ben çekiyorum.

• daha önce benim de başıma gelmişti. internetten yükleme yapmıştım, ve k.kartı hesabımdan da kesilen ücret gözüküyordu. önce bankayı aradım, bizde sorun yok aveayı arayın. aveayı arıyorum bizde sorun yok gibisinden bankanızı arayın derken defalarca bu döngü tekrar etti. en sonunda bankanın m. temsilcisi kayıt formu oluşturup, bir kaç gün sonra ücreti geri ödemişlerdi. ama lanet etmiştim bunların yaptığı işe. en başta yapacağı kayıt formunu en sonda yaparak saatlerce uğraştırdı. 2 saat bunların aptallığıyla uğraşmıştım. bu arada benim olayda, tam yükleme ekranında sistem hata vermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Dün akşam saatlerinde bankamın internet şubesinden kredi kartımla 60TL gönderdim.

2.gün olmasına rağmen Avea hâlâ 60TL'yi göndermedi.
    Bankamla görüştüm ve ücretin çekildiğini öğrendim.
    60TL'yi kredi kartımdan saniyesinde çeken Avea şimdi 60TL'yi göndermedi arkadaşlar.
    Banka operatör hizmetleriyle görüşmem gerektiğini söyledi ve görüştüm.
    Müşteri hizmetlerinde bana ''kimlik fotokopisi, dilekçe ve ekstre belge mi faks çekmemi söyledi.''
    Daha önce başına böyle bir olay gelip sonuç alabilen arkadaşlar oldu mu?
    Avea'nın terbiyesizliğinin ceremesini neden ben çekiyorum.

avea müşteri hizmetlerinde baktılarmı yüklemenin olup olmadına direk belgelerimi istedirler

• Arkadaşlar yüklemelere felan herşeye baktılar müşteri hizmetlerinde.

@scoopi;

Kardeşim benimde yükleme ekranında hata verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Arkadaşlar yüklemelere felan herşeye baktılar müşteri hizmetlerinde.

@scoopi;

Kardeşim benimde yükleme ekranında hata verdi.

o zaman scoopi aynı süreci yaşıyacaksın kendini hazırla
  • Banka çözüm talebi için form oluşturdu, aynı zaman da Avea'ya da ilettim.

5TL bile olsa uğraşırdım çünkü bu resmen hırsızlık..

Para kolay kazanılmıyor.
  • bankalik bisey yok..

avea'ya para transfer olmustur..avea da size gondermesi gerkiyor.. avea ustune yatmis belliki...
  • demekki neymiş avea hattımıza internetten kontör yüklemiyoruz :D
  • Avea bunu hep yapıyor.Benim başıma 6-7 kez geldi.19 tl lik yıkılan paket kampanyası olmasa bir saniye bile durmam bu rezil operatörde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banka topu operatore atıyor. Operator sıstemıne para gelmezse sıstem yukleme yapmaz mh dogal olarak dekont ıstıyor o dekonta ıstınaden bankayı arıyor bankada mecbur o parayı gonderıyor ve operator yukluyo. Banka cok uyanık benımde basına geldı cek yatırdım dekont bıle aldım karsı tarata karsılıksız cıktı bunu yapan banka elamanı hakkında suc duyurularında bulunmadan once bankanın ıcınde rezıl ettım 2 dk da hesaba gecırdıler parayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.