Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gözüm aydın aydın olmasına da kim bekleyecek şimdi 16 saat. Uyuyamam şimdi ben.
    Yatcaz kalkcaz olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 17 Kasım 2011; 17:13:37 >
  • genç paket + mobilöğrenci tarifesini seçersem ve 30 TL yüklersem Avea içi 1000 dk kazanıyor muyum ve bu dakikaların hangisi öncelikli olarak kullanılıyor bilen var mı?

mesela hem her yöne 500 dakikam hem de Avea içi 1000 dakikam var. Bir Avealıyı aradığımda her yöneden düşüyorsa çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilist

genç paket + mobilöğrenci tarifesini seçersem ve 30 TL yüklersem Avea içi 1000 dk kazanıyor muyum ve bu dakikaların hangisi öncelikli olarak kullanılıyor bilen var mı?

mesela hem her yöne 500 dakikam hem de Avea içi 1000 dakikam var. Bir Avealıyı aradığımda her yöneden düşüyorsa çok kötü.

Avea içi değil tarife içi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Gözüm aydın aydın olmasına da kim bekleyecek şimdi 16 saat. Uyuyamam şimdi ben.
    Yatcaz kalkcaz olacak.

bende +17 eklıyorum 33 saat kalmış oh be
  • quote:

quote:

genç paket + mobilöğrenci tarifesini seçersem ve 30 TL yüklersem Avea içi 1000 dk kazanıyor muyum ve bu dakikaların hangisi öncelikli olarak kullanılıyor bilen var mı?

Tamam o zaman sorum geçerli. Öncelikle hangisi kullanılıyor?
  • quote:

quote:

quote:

1000'den düşmesi gerek. Henüz Avealı olamadığım için cevap veremiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

1000'den düşmesi gerek. Henüz Avealı olamadığım için cevap veremiyorum.

bana tam tersi olurmuş gibi geldi ama

• tc kimlik numarası yazıp yolluyorum ancak "işlem gerçekleştirilemedi daha sonra tekrar deneyiniz" gibi bir cevap eliyor bana. Böyle bir hata alan var mı ? ne yapmam gerek?
  • Avea müşteri hizmetleri şaşırtmaya devam kaldığı yerden devam ediyor.
    Şimdi can sıkıntısından tekrar aradım ne zaman geçiş tamamlanacak diye;

İlk operatör 4-6 günde tamamlanır dedi. Telefon numarasını bile istemedi.
    İkinci operatör telefon numarasını istedi, BTK kararı gereği en geç 6 gün içinde tamamlanır, şuanda karşı operatörden yanıt bekleniyor dedi.

Merak edenler için gündüz 17:00 gibi aradığımda 16 saat süre kaldığını söylemişlerdi.
    Birinin ak dediğine diğeri kara diyor resmen.

Yarın sabah en geç 10'da hat açılmazsa 16 saat süre olayı palavra olmuş olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

tc kimlik numarası yazıp yolluyorum ancak "işlem gerçekleştirilemedi daha sonra tekrar deneyiniz" gibi bir cevap eliyor bana. Böyle bir hata alan var mı ? ne yapmam gerek?

yok mu böyle bir şey basına gelen???

bu sefer de "numara taşıma ile 2 kampanyadan yararlanamazsınız" diye bir cevap geliyor. bu arada KAYIT yazıp 5660 mesaj atmıştım 30dkx12ay heryöne dakika yüklendi hattıma. Müşteri hizmetleri bu ikisinin alakası yok diyor avea bayi ise 5560 atıp kaydolduğunuz kampanya yüzünden diyor.

biri yardım etse keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 18 Kasım 2011; 3:01:48 >
  • 30dkx12 olan paketi iptal et öyle almayı dene. Eski mesajlarda biryerde 2 paket aynı anda alınamadığı ve alamayanlar olduğunu söylemişlerdi.
    Ama hangi 2 paket hatırlamıyorum işte.
  • aradım ve denedim ama iptal etmiyorlar, avae içi 1000 dk olan versiyonbunu kullanabilirsiniz diyorlar.

daha önce başına gelen biri nasıl bir yol izlediğini anlatsa güzel olacak aslında.

--------------------------------

bu avea müşteri hizmetleri harbiden inanılmaz iş bilmeyen tipler.

dün aradığımda başka bir tc kimlik no ile yapmamı cünkü o ay kullandığım tc kimlik numarası ile ilgili bir sorun olduğunu söyledi bugunkü (ki adı DUYGU ) temsilci ile kesinlikle olmayacağını söyledi ancak IPTAL yazıp 5418e yollayınca o paket iptal oldu ve tc kimlik yazıp yolladığımda olumsuz bir cevap gelmedi, en az 20 TL yüklemem gerekiyormus mesajı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 18 Kasım 2011; 12:01:13 >
  • avea jet modemim var.boş duruyor.sim kartı avea jet modeme takıp 1 gb interneti mobil modemle pc 'de kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

aradım ve denedim ama iptal etmiyorlar, avae içi 1000 dk olan versiyonbunu kullanabilirsiniz diyorlar.

daha önce başına gelen biri nasıl bir yol izlediğini anlatsa güzel olacak aslında.

--------------------------------

bu avea müşteri hizmetleri harbiden inanılmaz iş bilmeyen tipler.

dün aradığımda başka bir tc kimlik no ile yapmamı cünkü o ay kullandığım tc kimlik numarası ile ilgili bir sorun olduğunu söyledi bugunkü (ki adı DUYGU ) temsilci ile kesinlikle olmayacağını söyledi ancak IPTAL yazıp 5418e yollayınca o paket iptal oldu ve tc kimlik yazıp yolladığımda olumsuz bir cevap gelmedi, en az 20 TL yüklemem gerekiyormus mesajı geldi.

Hattında en az 20 TL var ise paketi alabilmen lazım. Ama iptal sonrasında 1000 mi verir 500 mü verir orasını bilmiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: hceb

avea jet modemim var.boş duruyor.sim kartı avea jet modeme takıp 1 gb interneti mobil modemle pc 'de kullanabilir miyim?

Kullanabilirsin.

• S.a yaklaşık 1 saat önce bende taşıma işlemini başlattım. fakat şöyle bir durum oldu adam beni normal hy500+1000sms+1gb nete taşıdı burda problem yok forumu gezerken gözüme katla kazan gözüme çarptı ben bayii gitmeden telefon açtım dedim abi benim tarifemi böyle böyle yap tamam dedi yaparım sizce yapmışmıdır _? yapmadı ise nasıl olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinvatansever

S.a yaklaşık 1 saat önce bende taşıma işlemini başlattım. fakat şöyle bir durum oldu adam beni normal hy500+1000sms+1gb nete taşıdı burda problem yok forumu gezerken gözüme katla kazan gözüme çarptı ben bayii gitmeden telefon açtım dedim abi benim tarifemi böyle böyle yap tamam dedi yaparım sizce yapmışmıdır _? yapmadı ise nasıl olacak ?

katla kazan yapınca sanki diğer kampanyadan olmuyor ..
  • An itibariyle Avea'ya geçmiş ve paketi almış bulunmaktayım. İleride problem çıkmaması dileğiyle.
  • Aynı konumdan art arda Avea ve Turkcell 3G internet testleri yaptım.

Turkcell
     AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR  (01.06.2013)

Avea

Aslında SpeedTest, Turkcell için İstanbul, Avea için Antalya sunucularını gösteriyordu ama mümkün olduğunca adil olması açısından her ikisinide İstanbul sunucularında yaptım.

• quote:

An itibariyle Avea'ya geçmiş ve paketi almış bulunmaktayım. İleride problem çıkmaması dileğiyle.

arkadaşım genç paketi alıp bedava dakikaları kullanmaya başladın herhalde ..bende aveaya geçtimde sırasıyla ne yaptığını belirtebilir misin dostum ?
  • Bende taşıdım ve kayıt oldum simdi tl yükleme vakti :)
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.