Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ikinci ayda katlayana gecdim..hala hy 500 dk + 40 lira bonusumu veriyor...gerci tel konusmalarimi vodafoneden yapiyorum ...mesaj+net azda olsa konusma icin avea da kenarda bekliyor...
  • esaslar kisminda katlayan tarifeye abone olanlar yararlamamazlar yaziyor ama...
  • bu arada bende faturali vodafoe hattimi bu 19luk tarifeye gecirmek istiyorum ama yasim 25 ustu.ilk etapda aveanin hangi faturasiz tarifesine abone olmaliyim.
  • Gerçekten olabilecek en muhteşem kampanya diyebiliriz. 10 yıllık Turkcell faturalı hattımı taşıdım. Otomatik kontör yükletmek nasıl oluyor? İletişim merkezine gitmek gerekiyor falan yazıyordu. Başka bir yolu yok mudur? Her ay belirlediğimzi günde 20 TL yüklense?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavuraki

Gerçekten olabilecek en muhteşem kampanya diyebiliriz. 10 yıllık Turkcell faturalı hattımı taşıdım. Otomatik kontör yükletmek nasıl oluyor? İletişim merkezine gitmek gerekiyor falan yazıyordu. Başka bir yolu yok mudur? Her ay belirlediğimzi günde 20 TL yüklense?

Sanırım bankaların online işlem menüsünde vardı. Garanti Bankasında mesela. Şimdi müsait olsam girip teyit ederdim olup olmadığını.
  • ben de 18/11/2011 tarihinde numaramı farklı bir operatörden taşıyıp, aveaya geçtim rastgele mobil ögrenci tarifesi açıldı. geçiş tamamlandığı gün gençpaketi (hy 500 + 1000 sms + 1gb net)satın aldım. ve bugün online işlemlerden tarife değişikliği yaparak katlayan tarifeye geçiş işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşti. acaba paket yenilendiğinde hy 500 mü, yoksa aveaiçi 1000 dk mı gelecek? şimdiden cevabını merakla bekliyorum. bu durumda olan arkadaşlar var mı? sonuç ne olur??
  • quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

ben de 18/11/2011 tarihinde numaramı farklı bir operatörden taşıyıp, aveaya geçtim rastgele mobil ögrenci tarifesi açıldı. geçiş tamamlandığı gün gençpaketi (hy 500 + 1000 sms + 1gb net)satın aldım. ve bugün online işlemlerden tarife değişikliği yaparak katlayan tarifeye geçiş işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşti. acaba paket yenilendiğinde hy 500 mü, yoksa aveaiçi 1000 dk mı gelecek? şimdiden cevabını merakla bekliyorum. bu durumda olan arkadaşlar var mı? sonuç ne olur??

aslında bir ay sonra sizde burada sonucu paylaşsanız çok mükemmel olur
  • Merhaba bugun bende gecis icin numara tasimaya basvurdum.

Genc paket dedim her yone 500 dk, 1000 sms dedi 1gb net dedi. 19 tl lik paketmi dedi ne.
    Sonrasi 1991 e mesaj mi at dedi ne, ne yapacagim hat acilinca beni bilgilendirir misiniz lutfen? 
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

ben de 18/11/2011 tarihinde numaramı farklı bir operatörden taşıyıp, aveaya geçtim rastgele mobil ögrenci tarifesi açıldı. geçiş tamamlandığı gün gençpaketi (hy 500 + 1000 sms + 1gb net)satın aldım. ve bugün online işlemlerden tarife değişikliği yaparak katlayan tarifeye geçiş işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşti. acaba paket yenilendiğinde hy 500 mü, yoksa aveaiçi 1000 dk mı gelecek? şimdiden cevabını merakla bekliyorum. bu durumda olan arkadaşlar var mı? sonuç ne olur??

Sonuç olumlu , dediğin olayları yaptım , 20 tl yüklüom hy 40 tl ve hy 500 dk ile devam ediyorum . sorun yok . daha önceki sayfalarda olumlu olduğunu sölemiştim ama bakmamışsınız , bende şimdi üşendim , bir şey sorucam : ) yeni hat aldıktan sonra ( Turkcell) ne kadar süre sonra hattı aveaya taşıyabilirim gençler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

quote:

quote:

Sonuç olumlu , dediğin olayları yaptım , 20 tl yüklüom hy 40 tl ve hy 500 dk ile devam ediyorum . sorun yok . daha önceki sayfalarda olumlu olduğunu sölemiştim ama bakmamışsınız , bende şimdi üşendim , bir şey sorucam : ) yeni hat aldıktan sonra ( Turkcell) ne kadar süre sonra hattı aveaya taşıyabilirim gençler :)

90 gün arkadaşlar şu MuzikİNDİR Maxi Paket olayını kullanan var mı

• Bu paket KartalCell'de de geçerlimidir?
  • quote:

quote:

quote:

usta sağolasın bilgilendirdiğin için daha doğrusu iyi haberler verdiğin için numara taşımada herhangi bir kısıt yok bildiğim kadarıyla 90 günlük süre olayı normalde avealı olan fakat numarasını taşıyan daha sonra da pişman olup tekrar aveaya taşıması için beklemesi gereken süre

• quote:

Orijinalden alıntı: bjknefret

Bu paket KartalCell'de de geçerlimidir?

paket detaylarında yazdığı kadarıyla tüm taraftar hatları da (trabzoncek kartalcell v.b) bu paketi alabilir
  • quote:

quote:

quote:

Yeni alınan hatlar 90 gün içinde başka operatore taşınamaz.

• 24/11/2011 tarihinde saat 06.27'de xxxx numaralı hattınız için talep ettiğiniz numara taşıma işleminiz tamamlanacaktır bilgi:555
  • Arkadaslar bende bugun gectim bu tarifeye fakat whatsapp calismiyor. Baglaniyor diyor kaliyor oylece :D acaba eski numaram kayitli oldugu icin simdiki numarami gormuyormu ne oluyor bilemedim :/ bu sorunu yasayan varmi.
  • bu aveanın verdiği 1 gb internet ile android market uygulaması ve viber uygulaması çalışyormu arkadaslar?
  • İstediğini yaparsın. Bilgisayara bağla dosya indir istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

İstediğini yaparsın. Bilgisayara bağla dosya indir istersen.

hocam avealıyım suan bende girebiliyormuyum bu tarifeye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

İstediğini yaparsın. Bilgisayara bağla dosya indir istersen.

hocam avealıyım suan bende girebiliyormuyum bu tarifeye ?

Avea içi 1000 dk.
    Heryöne 1000 SMS
    1 GB internet paketini alabilirsin.

Numara taşıma ile gelenlere 500 dk. heryöne.
    Katlayan tarife alıp 1000 dk. avea içi paket alırsan 30 TL yüklemeye yaklaşık 220 dk. heryöne kazanırsın. Yüklediğin 30 TL yine cebinde kalır, 19 TL ile bu paketi, geri kalanıyla da istediğini yaparsın.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.