Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babam 95 senesinde aldığı Turkcell hattını 2009 senesinde Avea'ya taşıdı. 15 senelik müşterisi olmasına rağmen yağmurlu havada su vermedi adamlar.
    Avea'ya kaçtı, 1000 dk. avea içi, 300 dk. heryöne 29 TL mi ne. Faturalı hat.
  • Bende taşıdım bugün yalnız bikaç sorum var konu açtım ama yanıt alamadım.
    1) Sizede 64 Kb kart mı verdiler,
    2) Yedek kart alınıyor mu, taşıma anında yoksa sonrada mı alınıyor?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jüpiter

Bende taşıdım bugün yalnız bikaç sorum var konu açtım ama yanıt alamadım.

64kb verdiler. Zaten anladıkları yok. Diyorum bu kaçlık ? bilmiyorum diyor, diğerine soruyor 128kb diyor. Açıyorum bakıyorum 64kb.
    Gerek yok zatende varsın 128 olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: jüpiter

Bende taşıdım bugün yalnız bikaç sorum var konu açtım ama yanıt alamadım.

64kb verdiler. Zaten anladıkları yok. Diyorum bu kaçlık ? bilmiyorum diyor, diğerine soruyor 128kb diyor. Açıyorum bakıyorum 64kb.
    Gerek yok zatende varsın 128 olsun.

Aynen, bişeyden anladıkları yok suratıma bakmaktan başka...

• ben taşıdıklarına şükrettim arkadaşlar
  • arkadaşlar selam, yıllardır avea faturasız hat kullanıyorum. şuanda 10.000 avea içi, 1.000 her yöne olmak üzere ayda 9TL' ye mesaj paketi alıyorum.

ama bırakın avea içi 10.000' i toplamda 1000 mesaj bile atmıyorumdur aylık.. sorum şu olacak, 500dk 500sms (heryöne olması çok iyi olur) gibi bir paket var mı? faturalı veya faturasız olması farketmez. faturalıya da geçebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Ensemble

arkadaşlar selam, yıllardır avea faturasız hat kullanıyorum. şuanda 10.000 avea içi, 1.000 her yöne olmak üzere ayda 9TL' ye mesaj paketi alıyorum.

ama bırakın avea içi 10.000' i toplamda 1000 mesaj bile atmıyorumdur aylık.. sorum şu olacak, 500dk 500sms (heryöne olması çok iyi olur) gibi bir paket var mı? faturalı veya faturasız olması farketmez. faturalıya da geçebilirim.

dostum sana en uygun paket linkteki olan paketlerden birini seçmek

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/bal_paket.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturasiz.balpaket

• quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

arkadaşlar selam, yıllardır avea faturasız hat kullanıyorum. şuanda 10.000 avea içi, 1.000 her yöne olmak üzere ayda 9TL' ye mesaj paketi alıyorum.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/bal_paket.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturasiz.balpaket

aynen bende onlara bakıyordum şimdi, bal 250 yapacağım gibi..

bi dakka ya, başlıkta yazan tarife daha mantıklı değil mi? 19tl' ye heryöne 500dk , 1000sms , 1gb internet diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Applejack -- 16 Kasım 2011; 22:53:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

aynen bende onlara bakıyordum şimdi, bal 250 yapacağım gibi..

bi dakka ya, başlıkta yazan tarife daha mantıklı değil mi? 19tl' ye heryöne 500dk , 1000sms , 1gb internet diyor

Numara taşıman gerekiyor ki sen Avea'lısın zaten.
    Mevcut Avea'lılara bu var.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturasiz.konusmanetsms

• rezil bu avea ya gerçekten, eski abonesine kampanya yapmıyor, başka operatorden gelene kampanyanın kralını yapıyor..
  • genc paketi kullanıyorum hazirandan beri. aşağıda hız testi var aveanın bulunduğum yerde en iyi bağlantı hızını ve kapsama alanını avea nın sunduğunu söyleyebilirm.

• Pazartesi saat 17:00 gibi numara taşıma talebinde bulunmuştum, hala bir hareket yok.
    Bi mesaj falan gelsin bari şu tarihte geçilecek diye.
  • quote:

Pazartesi saat 17:00 gibi numara taşıma talebinde bulunmuştum, hala bir hareket yok.
    Bi mesaj falan gelsin bari şu tarihte geçilecek diye.

gelir hocam acele etmeyim

dün bende bir sorun yaşadım. genç paket yenilenmesi için 20 lira yükledim. sistem 20 lirayı çekti fakat bana genç paket gelmedi. mh aradım anlattım olayı. onlar 20 liranın neden kesildiğini bulamadılar ve genç paket üyeliğimin bulunmadığını söylediler. bende genç paketi haziran 2011 den beri kullandığımı berlittim. kayıt alıp tekrar döneceklerini belirttiler. bu 5-6 arama sürdü gün içinde sonuç alınamadı. beni bu gün tekrar aradılar 20 liram bu arada geri iade edildi ve paket üyeliğim aktif hale geldi. sorun çözüldü vesselam ama baya uğraştırdı beni avea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 16 Kasım 2011; 23:52:16 >

• Gelir gelir benim de şüphem yok ama 2-6 gün arası diyorlar hep 6. gün oluyor. Ne zaman 2-3 günde olacak arkadaş, bıktım bu formalite sembolik laflardan.
    Bu 3. numara taşımam olacak yine aynı yine aynı.
  • quote:

Gelir gelir benim de şüphem yok ama 2-6 gün arası diyorlar hep 6. gün oluyor. Ne zaman 2-3 günde olacak arkadaş, bıktım bu formalite sembolik laflardan.
    Bu 3. numara taşımam olacak yine aynı yine aynı.

bende beklemekteyim
  • Arkadaslar bugün numara tasıma yaptım şimdi ne yapmalı sırasıyla söyleyebilecek varmi kontör yükleme 25 yas altı tc bulmak ve nereye yollicaz tskler
  • Şimdi Avea MH'yi aradım Pazartesi günü 17:00'da başvurmuştum bilgilendirme mesajı gelmedi dedim, işlemleriniz tamamlanmış, 1 gün içerisinde hattınız kullanıma açılacaktır dedi. Ayrıca Genç Paket'i almamda herhangi bir engel teşkil ediyor mu diye sorum onda da problem yok. Çünkü tam 90. gün dolduğunda başvurmuştum.
    Mesaj geldiğinde tam olarak netleşir. Beklemedeyim.

Aşağıdaki bilgilerde bir eksiklik/yanlışlık yoksa yapmamız gerekenler ekstra olarak bunlar.
    Son olarak eklemek istediğiniz birşey varsa söyleyin.

quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Bu pakete daha önce geçmediğime pişman oldum diyebilirim.

Vodafone'da bulunan 4 hattımı Avea'ya taşıma başladım. Önce kendi hattımı taşıyıp, bir kaç test yaptım, denemeler yaptım.
    Gayet başarılı bulunca diğer hatlarımı da geçirmeye başladım.

Ayda 20 TL'ye;

- 500 DAKİKA (8.5 saat) HER YÖNE!
    - 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    Gelelim bombaya!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme! (İlk 6 ay Aramızda paketi bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika seçtiğiniz bir numara ile konuşmaya devam edebiliyorsunuz! Normalde 10 TL ve üzeri yüklemenizi istiyorlar ama biz zaten ayda 20 TL yüklediğimizden bir taşla 2 kuş vuruyor gibi oluyoruz!)

Daha önce hiç Avea kullanmamıştım, ne yalan söyleyeyim özel kişisel hattımı da taşımadan önce kendi oturduğum yerde olsun, iş yerimde olsun sinyal seviyelerine filan bakıp, araştırıp aldım. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı ya da problemle karşılaşmadım.
    Eğer ki siz de benim gibi işinizde Turkcell hat kullanıp, özel/kişisel hattınızda Vodafone kullanıyorsanız kendi özel hattınızı Avea'ya geçirmek için bir saniye bile düşünmeyin derim.

Avea'nın online web sitesi bile Vodafone'nunkine 5 basar. Müşteri Hizmetleri de öyle gözüküyor zira 2 tuşa basarak bir insanla yani bir Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile görüşebiliyorsunuz. Vodafone'da şu anda bu hizmet yok, yeterli eleman çalıştırmadıklarından Müşteri Hizmetleri yetkilisine kayıp çalıntı kısmından ulaşabiliyorsunuz sadece! (Bu kısma girmeden önce de sizi yalandan uyarıyorlar, kayıp çalıntıdan başka bir iş yapamıyoruz diye!) Avea'nın web sitesinde her 16 saatte bir yeni bir Müşteri Hizmetleri Yetkilisini aldıklarının reklamı var. Demek ki yatırım içerisindeler.

Neyse; tekrar özetlemek gerekirse eğer AYDA 20 TL'ye;

- 500 DAKİKA (8.5 saat) HER YÖNE!
    - 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme 6 ay boyunca Aramızda Paketi ile BEDAVA! (İlk 6 ay bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika!)

Tüm bunlara BONUS OLARAK @dravdan 'ın yaptıklarını da yaparsanız eğer BALLI KADAYIF DOLMASI dediklerinden oluyor herhalde.

BONUSLAR :

KAYIT YAZ 1111'E GÖNDER!
    - Mobil Öğrenciliysen, önce KAYIT yaz, 1111'e kısa mesaj gönder. Sonra tek seferde 20 TL ve üzeri yükle. Şimdi,
    30 gün boyunca yurt içi her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşabilirsin.
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturasiz/mobilogrenci.shtml

KAZAN YAZ 3030'a GÖNDER!
    - Her yöne en avantajlı fiyattan konuşurken, bir de Mobil Öğrenci Tarifesi'ndekilerle bedava konuşmak istersen hemen KAZAN yaz, 3030'a kısa mesaj gönder. Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaptığında, Mobil Öğrencililerle bir ay boyunca 1000 dakika konuşmak bedava!
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturasiz/mobilogrenci.shtml

ARANKAZAN yazıp 1030'a
    - Diğer operatör ve sabit hatlardan 10 dakika aranıyorsunuz, her yöne 5 hediye dakika kazanıyorsunuz.
    ARANKAZAN yazıp 1030'a yollayın, AranKazan'dan siz de faydalanın. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok kazanın! Cebiniz açık, kazancınız bol olsun!
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/arankazan.shtml

SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder!
    Aveaya gelenlere özel Aramızda paketi ilk 6 ay bedava!
    - SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder, kayıt ol!
    6 ay boyunca her ay 10TL ve üzeri yükleme karşılığında, 1 ay boyunca seçtiğin 1 Avealı yönüne tam 2.000 dakika senin olsun !
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/aramizda_paketi.shtml?pagemenu=paketler.aveali.aramizda

1 sene boyunca kişisel hattımı farklı bir yere taşıyıp taşımama gibi bir derdim olacağını sanmıyorum! Avea'ya ve bana hayırlı olur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 17 Kasım 2011; 12:58:30 >

• bende salı taşıdım o zaman beklemeye devam
  • Şimdi tekrar aradım mesaj gelmedi diye, tam 15 saat 52 dakika sonra hattınız aktif olacak şeklinde bilgi verdiler.
    Yani sabah 9 gibi hat taşıma işlemim tamamlanmış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 17 Kasım 2011; 17:06:44 >
  • quote:

Şimdi tekrar aradım mesaj gelmedi diye, tam 15 saat 52 dakika sonra hattınız aktif olacak şeklinde bilgi verdiler.
    Yani sabah 9 gibi hat taşıma işlemim tamamlanmış olacak.

hadi gözn aydın

ben bugün 1 hattımı daha taşıdım
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.