Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.456
Cevap
44
Favori
149.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam nasıl geçiş yaptınız acaba müşteri hizmetleri tarife kapalı diyormuş forumdaki arkadaşa öyle söylemişler
  • beyler gecıs yapanlar cepten sms si denedilermi heryone 1000 sms tenmı dusuyor. bir arkadaş web cep farketmıor dıye acıklama yazmıstı ama deneyen varmı
  • Referans olma konusunda yardımcı olabilecek var mı? Ödeme konusu içinde2006dan beri referanslar Turkcell'de kamu her yöne 1000 kullanıyordum. 3 ay önce Avea ya geçtim. 7 yıllıkfaturalı hat kullanıcısıyım sorun olmaz.

Emekli EGM memurları da yararlanabiliyor mu?

• 4441500 den geçiş yaptım 5 hattım içinde, hiç bir sorun olmadı mesajlarda geldi bi problem yaşamadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: blackrewolf

beyler gecıs yapanlar cepten sms si denedilermi heryone 1000 sms tenmı dusuyor. bir arkadaş web cep farketmıor dıye acıklama yazmıstı ama deneyen varmı

denedim cep- web farketmiyor.
  • Peki referans olayı kesinleşti mi? Soyisim tutma şartı arıyorlar mı? Birde emekliler yararlanabiliyor mu

• O konuda bilgim yok...

• Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    EGM tarifesi (VPN_1) gibi grup içi ücretsiz görüşme süresi limitsiz olan kamu tarifeleri, aynı tarifedeki diğer Avea müşterilerini ücretsiz aradıkları gibi Avea’daki genel kamu tarifelerini de (belirli bir kuruma bağlı olmayan HeryöneKamu, SüperKamu, Kamu300, Kamu657 vb tarifeler) limitsiz ve ücretsiz olarak ararlar.

yazıyor

burada kasdedilen grup içi sınırsız olan VPN1
    yani 12,88 tl lik olan tarife

her şey dahil paketlerde yani mega midi gibilerde böyle bir yazı yok maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

EGM tarifesi (VPN_1) gibi grup içi ücretsiz görüşme süresi limitsiz olan kamu tarifeleri, aynı tarifedeki diğer Avea müşterilerini ücretsiz aradıkları gibi Avea’daki genel kamu tarifelerini de (belirli bir kuruma bağlı olmayan HeryöneKamu, SüperKamu, Kamu300, Kamu657 vb tarifeler) limitsiz ve ücretsiz olarak ararlar.

yazıyor

tesekkurler.bence bizim paketlerde de kamululari aramak grup ici dakikalardan dusmesi gerekirdi.egm ve avea burda biraz yanlis yapmis bu olayda olsaydi mega paket gelmis gecmis en iyi paket olurdu.saglik olsun.

• Referans olabilecek dostlar varsa, dualarımı yollarım kendisine :)
  • arkadaslar tüm detayları bu linkte bulabilirsiniz...pdf dosyası..

http://www.haberlesme.pol.tr/Duyurular/SiteAssets/Sayfalar/AVEA-VPN-Sozlesmesi/avea_tarifeler.pdf

faturasızları pek cazip değil...bimcellin 3lü paketi daha iyi :)

Faturasız Paketler
    - 17TL Her Yöne 250Dk + 250SMS + 250 MB Internet
    - 25TL Her Yöne 250Dk + 1000SMS + 1000MB Internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollum2 -- 10 Temmuz 2013; 22:05:26 >
  • Internet sınırsız mı

• Kamu Mega Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Kamu Mega Tarifenizle grup ici 5400 dakika, her yone 1000 dakika, her yone 1000 SMS ve 4 GB cepten internet kullanabilirsiniz.Detayli bilgi icinwww.avea.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

• Arkadaşlar bakındım ancak göremedimse kusuruma bakmayın, vodafone hat kullanıyorum emniyet mensubu akrabam adına (soy isim farklı) mega paket almak istiyorum. Tam olarak ne yapmam gerekiyor bilgilendirmeniz mümkün mü? Önce numara taşıma ile aveaya geçip ardından tanıdık vasıtası ile paket aboneliği yapmam yeterli olacak mı? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacikinci -- 10 Temmuz 2013; 23:03:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

yazıyor

Diğer kamulu avealilari arayinca 5400 dk'dan düşmüyor yani. Kötü olmuş bu

• quote:

Orijinalden alıntı: aytacikinci

Arkadaşlar bakındım ancak göremedimse kusuruma bakmayın, vodafone hat kullanıyorum emniyet mensubu akrabam adına (soy isim farklı) mega paket almak istiyorum. Tam olarak ne yapmam gerekiyor bilgilendirmeniz mümkün mü? Önce numara taşıma ile aveaya geçip ardından tanıdık vasıtası ile paket aboneliği yapmam yeterli olacak mı? Şimdiden teşekkürler.

Hattını aveaya taşıyacaksin, sonra akraban sana referans olacak.

• Hattın benim adıma olması bir sıkıntı yaşatmayacak anladığım kadarıyla. Teşekkür ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol1521

Kamu Mega Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Kamu Mega Tarifenizle grup ici 5400 dakika, her yone 1000 dakika, her yone 1000 SMS ve 4 GB cepten internet kullanabilirsiniz.Detayli bilgi icinwww.avea.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

istediği kadar avea.com.tr yi ziyaret edin yazsın

sitede bir şey yok

tüm bilgiler haberleşme pol da bulunan pdf dosyasında
  • pdf te şunu gördüm. 36 ay ilave 15tl verirsek galaxy ace alabilirmişik. O zaman bu fiyatlar 36 ay boyunca değişmeyece mi?
    Ben öyle anladım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.