Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.457
Cevap
44
Favori
149.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lcaner

referans yapmak isteyen kişiler referans olacak kişinin tel nosunu yazıyor ve 6008 e mesaj atıyoruz o kişiye bir msj gidiyor o da onayı verirse işlem gerçekleşiyor ama o kişi hangi tarifeyi kullanıyorsa sizde o tarifeyi kullanıyorsunuz mesela mega tarife kullanan birisi mini tarifeye referans olamıyor

Peki bir polis kaç kişiye referans olabilir 5 mi 7 mi ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbakl

Evet az önce geçtim pakete. 12 ay taahhüt verdim ve kullanıyorum. Şİmdi referans sistemini avea bayiine sordum. Referans herkese olunabiliyormuş.
    Hadi yine iyisiniz donanımhaberciler ;)

hocam bana referans olur musunuz?
  • beyler su noktaya acıklık getirebilicek varmı ? bu sms leri illaki webten giripmi atabiliyoruz bir arkadaşımız cep web farketmez demiş ama bu pdf dosyasını okudum böyle birşey göremedim sadece su uyarı var ^^ Paket dahilindeki SMS'ler web üzerinden gönderilen SMS'leri kapsamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrewolf

beyler su noktaya acıklık getirebilicek varmı ? bu sms leri illaki webten giripmi atabiliyoruz bir arkadaşımız cep web farketmez demiş ama bu pdf dosyasını okudum böyle birşey göremedim sadece su uyarı var ^^ Paket dahilindeki SMS'ler web üzerinden gönderilen SMS'leri kapsamaktadır.

milletin kafasi karisinca avea yeni metin yayinladi polnetten arkadaslar son yayinlanan yazida sms ler her yone ister web den ister cepten 1000 sms.baslangictada oyleydi bazi arkadaslar yanlis yorumladi o yuzden yanlis anlasildi.

son kez yaziyorum. sms ler her yone web yada cep farketmez.

gecis icin sms ile suan icin hata veriyor gecilmiyor yada avea bayisine basvurun diye mesaj geliyor.

4441500 yada 500 u arayak gecis yapilabiliyor.egm personeli hatlari kitlemis durumda cok yogun talep var galiba yalniz avea ya bugun ulasmak cok zor tum hatlar kitlenmis durumda ben 2 hattimi mega tarifeye gecirdim.

• Mega pakete üye olcam ama daha başlamadı dedi müşteri hizmetleri
  • Arkadaşlar hala net bir bilgi yok, bu sürecte ben kimseye referans olmayı düşünmüyorum. Bugün görüştüğüm bayi, referans olduğum kişilerin ödeme durumunda sıkıntı olursa, bu size yansır falan diye saçmaladı. Bu konu netleşmeden referans olmayacağım kimseye. Ha bana sorumluluk yüklemez ise, seve seve yardımcı oluruz. Ancak net bir bilgi, basılı bir kağıt lazım bunun için. Malum, yardımcı olalım derken, yardımlık hale düşmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbakl

Arkadaşlar hala net bir bilgi yok, bu sürecte ben kimseye referans olmayı düşünmüyorum. Bugün görüştüğüm bayi, referans olduğum kişilerin ödeme durumunda sıkıntı olursa, bu size yansır falan diye saçmaladı. Bu konu netleşmeden referans olmayacağım kimseye. Ha bana sorumluluk yüklemez ise, seve seve yardımcı oluruz. Ancak net bir bilgi, basılı bir kağıt lazım bunun için. Malum, yardımcı olalım derken, yardımlık hale düşmeyelim.

Hocam ne alakası var,ben çok arkadaşıma referans oldum.Hiç bi sıkıntı yok.Ama bayiler daha bilgilendirilmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkke_3319

Mega pakete üye olcam ama daha başlamadı dedi müşteri hizmetleri

musteri hizmetleri bugun yogunluktan bezmis durumda benim telefonumdan aradim sorunsuz gectim benden sonra 4 arkadasim aradi sistem hata verdi diye gecemediler sonra MEGA TARIFE yazip 2010 a gonder dediler olmadi hata veriyor hu sekilde mesaj yazinca sonra arkadas baska bir temsilci ile gorustu egn kimliginizle avea ya gelin dedi temsilci.sonra bir daha aradi bu sefer telefonu acan temsilci direk hecisi yapti ama oda 3 kere denedi sonuncu da oldu.musteri hizmetlerine pek guvenmeyin o yuzden arayin 500 u mega kamu pakete gececem deyin gecirmeleri lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

quote:

musteri hizmetleri bugun yogunluktan bezmis durumda benim telefonumdan aradim sorunsuz gectim benden sonra 4 arkadasim aradi sistem hata verdi diye gecemediler sonra MEGA TARIFE yazip 2010 a gonder dediler olmadi hata veriyor hu sekilde mesaj yazinca sonra arkadas baska bir temsilci ile gorustu egn kimliginizle avea ya gelin dedi temsilci.sonra bir daha aradi bu sefer telefonu acan temsilci direk hecisi yapti ama oda 3 kere denedi sonuncu da oldu.musteri hizmetlerine pek guvenmeyin o yuzden arayin 500 u mega kamu pakete gececem deyin gecirmeleri lazim.

Hocam bize ebys üzerinden geldi evrak.Egm 1 temmuz itibariyle anlaşma yapmış fakat avea daha sisteme geçirmedik diyor.Olay daha tam açıklığa kavuşmadı.Ortada anlaşma var,protokol var ama herhangibi nareket yok

• quote:

quote:

quote:

Hocam bize ebys üzerinden geldi evrak.Egm 1 temmuz itibariyle anlaşma yapmış fakat avea daha sisteme geçirmedik diyor.Olay daha tam açıklığa kavuşmadı.Ortada anlaşma var,protokol var ama herhangibi nareket yok

polnet ana sayfada duyurular haberler kisminda bugun detaylar yayinlandi nasil pakete uye olabilecegi v.s

500 yada 444 1 500 u arayip pakete uye olabilirsiniz.bugunden itibaren.

Kamu Mega Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Kamu Mega Tarifenizle grup ici 5400 dakika, her yone 1000 dakika, her yone 1000 SMS ve 4 GB cepten internet kullanabilirsiniz.Detayli bilgi icinwww.avea.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay faturalida kalma sozunuze, tarifenizden 12 ay boyunca 35TL yerine 27TLye yararlanmak icin bu SMSi ONAY yazip cevaplayiniz.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir. Avea.com.tr

Degerli musterimiz, faturalida kalma taahhudunuze karsilik, mevcut tarifenizin aylik ucret indirimi hattiniza tanimlanmistir.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir.Detay:avea.com.tr

22.07.2013e kadar gecerli Grup ici 5400DKniz, Heryone 1000DKniz kaldi.Son 6 saat harictir.

22.07.2013e kadar gecerli 4096MB yurtici Internet kullanim hakkiniz kalmistir.Son 12 saat harictir.

22.07.2013e kadar gecerli 1000 Yurtici Heryone SMS kalmistir.Son 6 saat harictir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 10 Temmuz 2013; 17:24:02 >

• Kamu Mega Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Kamu Mega Tarifenizle grup ici 5400 dakika, her yone 1000 dakika, her yone 1000 SMS ve 4 GB cepten internet kullanabilirsiniz.Detayli bilgi icinwww.avea.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay faturalida kalma sozunuze, tarifenizden 12 ay boyunca 35TL yerine 27TLye yararlanmak icin bu SMSi ONAY yazip cevaplayiniz.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir. Avea.com.tr

Degerli musterimiz, faturalida kalma taahhudunuze karsilik, mevcut tarifenizin aylik ucret indirimi hattiniza tanimlanmistir.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir.Detay:avea.com.tr

22.07.2013e kadar gecerli Grup ici 5400DKniz, Heryone 1000DKniz kaldi.Son 6 saat harictir.

22.07.2013e kadar gecerli 4096MB yurtici Internet kullanim hakkiniz kalmistir.Son 12 saat harictir.

22.07.2013e kadar gecerli 1000 Yurtici Heryone SMS kalmistir.Son 6 saat harictir.

• referans sınırı varmıymış öğrenen var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

referans sınırı varmıymış öğrenen var mı acaba

Bende kaç saattir aynı sorunun cevabını arıyorum???

• şimdi mega paketten akıllı kamu tarifesinden olan birini aradım her yöne 1000 dakikalardan düştü bu kötü olmuş tüm kamu tarifelerini grup içi dakikalardan arayabilseydik çok daha güzel olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz0071

quote:

her personel yakinlarina ve cocuklarina 2 adet hat(referans) kendisi uzerine 7 adet hat alabilir..
  • quote:

quote:

quote:

her personel yakinlarina ve cocuklarina 2 adet hat(referans) kendisi uzerine 7 adet hat alabilir..

Ya hocam tamam polnette var fotoğrafını çekip koyuyim ama aveanın sitesinde nerde ,ben bunu soruyorum
  • Bana referans olacak arkadasa mc donalds hamburger menü ve sinema bileti kodu verebilirim. Yapacağı iyiliğe karşılık bu kadarını yapabilirim. Bende devlet memuruyum ama malesef bizim kurum tarifeleri bir ise yaramiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ya hocam tamam polnette var fotoğrafını çekip koyuyim ama aveanın sitesinde nerde ,ben bunu soruyorum

avea nın sitesi kim bilir ne zaman güncellenir herşey yazıyor zaten tarife detayları v.s avea nın sitesindede farklı birşey yazmıcak zaten herşey belli paketlerin tek kötü tarafı maalesef biraz önce mega paketten akıllı kamu tarifesindeki bir hattı aradım grup içi dakikalardan değilde her yöne 1000 dakikadan düştü dakikalar bu kötü oldu.bu tarifeden önce akıllı kamu kullanıyordum orda ne güzel avealılara 3000 dk her yöne 500dk idi sıkınttı olmuyordu şimdi avea lıları da arasak kamuda olsa 1000dk dan düşecek.
    nette iseniz ilk paragrafta tüm kamu hatları grup içi dakikalardan düşmektedir yazıyordu sanırım hatta parantez içinde tek tek yazmışlar (süper kamu kamu 300 kamu 300 plus akıllı kamu v.s) bir kontrol edermisiniz o kısmı benmi yanlış okudum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 10 Temmuz 2013; 18:40:41 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

avea nın sitesi kim bilir ne zaman güncellenir herşey yazıyor zaten tarife detayları v.s avea nın sitesindede farklı birşey yazmıcak zaten herşey belli paketlerin tek kötü tarafı maalesef biraz önce mega paketten akıllı kamu tarifesindeki bir hattı aradım grup içi dakikalardan değilde her yöne 1000 dakikadan düştü dakikalar bu kötü oldu.bu tarifeden önce akıllı kamu kullanıyordum orda ne güzel avealılara 3000 dk her yöne 500dk idi sıkınttı olmuyordu şimdi avea lıları da arasak kamuda olsa 1000dk dan düşecek.
    nette iseniz ilk paragrafta tüm kamu hatları grup içi dakikalardan düşmektedir yazıyordu sanırım hatta parantez içinde tek tek yazmışlar (süper kamu kamu 300 kamu 300 plus akıllı kamu v.s) bir kontrol edermisiniz o kısmı benmi yanlış okudum acaba?

Hocam yarın çıktısını alıyım fotoğrafını çekip yükliyim foruma en iyisi böyle olcak

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.