Şimdi Ara

Avea ve TTNET artık Türk Telekom oluyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
2
Favori
6.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu kapadım açtım falan ama ben Avea'da takılı kaldım Babam'ın yıllara meydan okuyan telefonu bile Türk Telekom'a döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Telefonu kapadım açtım falan ama ben Avea'da takılı kaldım Babam'ın yıllara meydan okuyan telefonu bile Türk Telekom'a döndü

Kademe kademe gecilecek ancak sim kartiniz baya baya eskiyse isim degisikligi olmayabilir. Sim kartinizin sebeke isim degisikligini desteklemesi gerekiyormus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Telefonu kapadım açtım falan ama ben Avea'da takılı kaldım Babam'ın yıllara meydan okuyan telefonu bile Türk Telekom'a döndü

Kademe kademe gecilecek ancak sim kartiniz baya baya eskiyse isim degisikligi olmayabilir. Sim kartinizin sebeke isim degisikligini desteklemesi gerekiyormus.

Bu öğlen aldım sim kartını 4.5G için

• quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

Avea ismi kalsaydı keşke Türk Telekomdan nefret ediyorum

Türk kelimesinden dolayı mı nefret ediyorsun?

• Telefonu kapattım actım turk telekom yazdı. 2000 lerde babam arac telefonu kullanırdı onda da turk telekom yazardı. O gunlere dondum sankı

• Alt yapıya verdikleri önem logoya da yansımış.

• Hala fiber internet yok hala yalan dolan reklamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatı fiberle. Fiber olsa fiberliyeceğiz. ... Eskişehirin göbeğinde fiber olmadığı gibi adam gibi stabil hız da veremiyorlar hala saçma salak reklamlar. Pazarlama taktiği bu işte. Adamlar geri bildirim alarak çalışmıyorki. Müşteri memnuniyeti üzerine değil de para kazanma üzerine odaklılar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışsalar harıl harıl altyapı yenilemesi yaparlardı. Benim yıllardır verdiğim sabit ücretlerle bana hizmet verilmiyorsa üstüne üstük fahiş fiyatlı tarifelerle AKN saçmalığını da ekleyerek bizi soyar gibi tarife belirliyorlarsa, kusura bakmasın kimse ama en acımasız eleştiriyi yapma hakkımız vardır. Dağ başında yaşasak neyse. Şehrin göbeği resmen ama bir çivi dahi çakılmıyor.

Reklam ücretini de bizden çıkartırlar şimdi bir güzel. AVEA tarifeleri pahalılanmasa bari. Zaten turkcell vodafone dan bir farkı kalmazsa hiç durmam taşırım hattımı :d
  • TVde gösterdikleri reklam hoşuma gitti, bi bu bide obaaa izlerken hiç sıkmıyor.

• Kuşadasının göbeğinde olmayan fiber bu. İstanbullulara özel herhalde bu reklam.
  • Türk Telekom yazısı geldi fakat mobil internetim gitti.

• Turk telekom logosu geldi.

• Heryeri reklam ama iş yapıyorlarmı hayır bütün mahalle fiber dolu 2 apartmana geçtim fiberi telefon hattı bile çekmiyor haysiyetsiz şirket 3 aydır ugraştırıyor insanları hizmet kalitesi sıfır fiyatlar kazık arap telekomu

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Kuşadasının göbeğinde olmayan fiber bu. İstanbullulara özel herhalde bu reklam.

Kuşadasının göbeğimi. Kardeş ben istanbul Kağıthane gürsel mh'indeyim burası istanbulun en merkezi yeri ama fiber yok. İnternet hızım 4mbit cebimden daha hızlı giriyorum
  • Logoyu duzgun birsey yapsalardi ya. Cok kotu duruyor. Ayrica renk seciminden dolayi bence cok soguk olmus. Kirmizi daha iyiydi. Yol yakinken degissinler bence.

• Yurtdışında genelde bu şekilde zaten Örnek: British Telecom
  • Türk Telekom Türkiye'de 1 numara olmak istiyorsa
    1.Akk'siz sınırsız 96kbps'siz ucuz inter paketleri verirse
    2.İyi çekerse
    Çok kısa sürede 1.olur
    Yıl 2016 96kbps hızda sınırsız internet mi olur?
    tvlerde bu akşam sürekli türk telekom reklamı oynatıldı.Reklamlara yapılan gereksiz harcamalar halka sms konuşma sınırsız internet olarak ucuz bir şekildr sunulsa daha etkili olurdu.

• umarim rezil altyapiyi duzeltip adam gibi hizmet verirler ayni cizgide gitceklerine inanmiyorum giderse cok buyuk sknti olur hizmet ve memnuniyet acisindan

• digiturk ve ttnet kazığı yemekten bıktık adam gibi hepsibir arada bişey çıkarırlarsa alırız 2015 in sonunda birleşmeden söz ediliyordu inşallah iyi olur diyelim

• Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir. Evde internet hizmetleri TTNET A.Ş. tarafından, Mobil hizmetler Avea İletişim Hiz. A.Ş tarafından, Ev telefonu hizmetleri Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Türk Telekom® markası, Türk Telekom Grubu şirketleri ortak markasıdır. Her bir Şirket tüzel kişiliği korunmaktadır.

Ya deseler birleşmeye özel AKN kaldırdık olmaz mı? Ya da artık yapsınlar şu düzenlemeyi 3mbite düşmek yerine yarı hıza düşelim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.