Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Avea ve TTNET artık Türk Telekom oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
337
Cevap
2
Favori
5.610
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Avea ve TTNET artık Türk Telekom oluyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2213 Mesaj
      26 Ocak 2016 22:39:20
      Bence bu tamamen hedef kaydırma politikası, insanlar avea ve ttnet'ten o kadar nefret eder ve dile getirir olduki firma itibar sıfırlamaya çalışıyor gibi.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      592 Mesaj
      26 Ocak 2016 22:47:21

Hangi alt yapı o top sakallı müdürlerine sert çıkmazsan 2 metre kablo çekmiyor keyiflerinden elektirikli sobanın önünden kalkmıyorlar şikayet edecek denetleyecek biryer yok bakır kablo çekmek için 3 yıl geçmiş 3 yıl daha sonrasına gün bile vermiyorlar planımızda var ihale süreci 3yıl bekleyeceksiniz diyor birde ağzını yaya yaya böyle güvenliği çağırmak falan bi bağırdım bugün gün verdiler
      |
      |
      El_domingo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Haber Editörü
      3958 Mesaj
      26 Ocak 2016 22:50:58
      Telefonu kapadım açtım falan ama ben Avea'da takılı kaldım Babam'ın yıllara meydan okuyan telefonu bile Türk Telekom'a döndü
      |
      |

• Yarbay
      4051 Mesaj
      26 Ocak 2016 22:59:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Telefonu kapadım açtım falan ama ben Avea'da takılı kaldım Babam'ın yıllara meydan okuyan telefonu bile Türk Telekom'a döndü

Kademe kademe gecilecek ancak sim kartiniz baya baya eskiyse isim degisikligi olmayabilir. Sim kartinizin sebeke isim degisikligini desteklemesi gerekiyormus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1169 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:00:02
      Avea ve TTNET'in Facebook sayfaları direkt Türk Telekom'un sayfasına yönlendiriliyor. Bu ay sonuna kadar TTnet ve avea'nın sitesini de Türk Telekom'un sitesine yönlendirirler.
      |
      |
    • Haber Editörü
      3958 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:03:40
      quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Kademe kademe gecilecek ancak sim kartiniz baya baya eskiyse isim degisikligi olmayabilir. Sim kartinizin sebeke isim degisikligini desteklemesi gerekiyormus.

Bu öğlen aldım sim kartını 4.5G için
      |
      |

• Yarbay
      6782 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:05:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

Avea ismi kalsaydı keşke Türk Telekomdan nefret ediyorum

Türk kelimesinden dolayı mı nefret ediyorsun?
      |
      |
    • Binbaşı
      1169 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:13:14
      quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: Don QuiloteAvea ismi kalsaydı keşke Türk Telekomdan nefret ediyorum
      Türk kelimesinden dolayı mı nefret ediyorsun?

Kuru yerden nem kapmak galiba bu oluyor arkadaşın yazdığı şeye aynen bende katılıyorum. Türk Telekom bir zamanlar tek başına pazarı domine etmişken zam üstüne zam yapar, müşteri hizmetlerinde süründürür, bir teknik destek elemanını yollamamak için oyalar dururdu.

İnsanlar geçmişte olan kötü şeyleri unutmuyor, balık hafızalı değiliz ne yazık ki.

• Yarbay
      2459 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:21:41
      Telefonu kapattım actım turk telekom yazdı. 2000 lerde babam arac telefonu kullanırdı onda da turk telekom yazardı. O gunlere dondum sankı

|
      |

• Binbaşı
      1257 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:21:44
      Alt yapıya verdikleri önem logoya da yansımış.

|
      |

Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez. Hz.Mevlana
    • Yarbay
      26625 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:37:31
      Hala fiber internet yok hala yalan dolan reklamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

2014 Model GOLF 1.4 TSI BMT 122 PS DSG Highline METALİK PASİFİK MAVİ 2016 model Audi a4 2,00 TDI 190 ps QUATTRO desing İbiş beyazı 2017 model BMW 3.18 m plus mineral grey İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
    • Emekli Yönetici
      16071 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:43:23
      Hayatı fiberle. Fiber olsa fiberliyeceğiz. ... Eskişehirin göbeğinde fiber olmadığı gibi adam gibi stabil hız da veremiyorlar hala saçma salak reklamlar. Pazarlama taktiği bu işte. Adamlar geri bildirim alarak çalışmıyorki. Müşteri memnuniyeti üzerine değil de para kazanma üzerine odaklılar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışsalar harıl harıl altyapı yenilemesi yaparlardı. Benim yıllardır verdiğim sabit ücretlerle bana hizmet verilmiyorsa üstüne üstük fahiş fiyatlı tarifelerle AKN saçmalığını da ekleyerek bizi soyar gibi tarife belirliyorlarsa, kusura bakmasın kimse ama en acımasız eleştiriyi yapma hakkımız vardır. Dağ başında yaşasak neyse. Şehrin göbeği resmen ama bir çivi dahi çakılmıyor.

Reklam ücretini de bizden çıkartırlar şimdi bir güzel. AVEA tarifeleri pahalılanmasa bari. Zaten turkcell vodafone dan bir farkı kalmazsa hiç durmam taşırım hattımı :d
      |
      |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
      Ne mutlu Türküm Diyene

• Binbaşı
      1404 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:50:32
      TVde gösterdikleri reklam hoşuma gitti, bi bu bide obaaa izlerken hiç sıkmıyor.

|
      |

• Yarbay
      2496 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:57:55
      Kuşadasının göbeğinde olmayan fiber bu. İstanbullulara özel herhalde bu reklam.

• Çavuş
      80 Mesaj
      26 Ocak 2016 23:59:42
      Türk Telekom yazısı geldi fakat mobil internetim gitti.
      |
      |
    • Binbaşı
      1684 Mesaj
      27 Ocak 2016 00:19:16
      Turk telekom logosu geldi.

|
      |

"Birini suçlamak üzere ileri uzattığın elinin üç parmağının seni gösterdiğini unutma..." F.Nietzsche
    • Yüzbaşı
      994 Mesaj
      27 Ocak 2016 00:27:22
      Heryeri reklam ama iş yapıyorlarmı hayır bütün mahalle fiber dolu 2 apartmana geçtim fiberi telefon hattı bile çekmiyor haysiyetsiz şirket 3 aydır ugraştırıyor insanları hizmet kalitesi sıfır fiyatlar kazık arap telekomu
      |
      |
    • Yarbay
      3593 Mesaj
      27 Ocak 2016 00:38:21
      quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Kuşadasının göbeğinde olmayan fiber bu. İstanbullulara özel herhalde bu reklam.

Kuşadasının göbeğimi. Kardeş ben istanbul Kağıthane gürsel mh'indeyim burası istanbulun en merkezi yeri ama fiber yok. İnternet hızım 4mbit cebimden daha hızlı giriyorum
      |
      |

• Yarbay
      16031 Mesaj
      27 Ocak 2016 00:38:23
      Logoyu duzgun birsey yapsalardi ya. Cok kotu duruyor. Ayrica renk seciminden dolayi bence cok soguk olmus. Kirmizi daha iyiydi. Yol yakinken degissinler bence.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      810 Mesaj
      27 Ocak 2016 00:39:55
      Yurtdışında genelde bu şekilde zaten Örnek: British Telecom
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
haberler
nice türkiye
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.