Şimdi Ara

Avea ve TTNET artık Türk Telekom oluyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
2
Favori
6.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnet alo vardı o ne olacak, telefon, mobil ve internet olarak birleştiler. Ama internet seçeneğinin altında bi telefon hizmeti daha var. Baya karıştı bu işler.
  • Çoğunluk konuda ADSL hizmetine olan kinini dökmüş. Ne alakası var bununla. Ama burda bir kez daha marka imajının önemi belli oluyor. Altyapı konusuna gelirsek tüm altyapı işletmeci şirketler Türkiye için yeterli yatırımı yapmış değil. Fiyat ve AKK konusu da iss lerder biri radikal bir karar almadıkça çözülmeyecektir. İnşallah bu yenilenme son kullanıcıya kalite ve her yere ulaşan bir Fiber altyapı kurulmasına sebep olur. Tabi bu durumu telekom fırsata çeviremez ise bir gün işi bitecektir. Keza tüm altyapı işletmeci şirketler de.

MÜHİM BİR EKLEME: Herşeyden önce beni dakikalarca bekletip ardından üst üste 3 adet mesaj yazmama sebep olan ve bununla kalmayıp silememem sebebiyle şu forumumuzun düzelmesini istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 27 Ocak 2016; 1:48:52 >
  • Çoğunluk konuda ADSL hizmetine olan kinini dökmüş. Ne alakası var bununla. Ama burda bir kez daha marka imajının önemi belli oluyor. Altyapı konusuna gelirsek tüm altyapı işletmeci şirketler Türkiye için yeterli yatırımı yapmış değil. Fiyat ve AKK konusu da iss lerder biri radikal bir karar almadıkça çözülmeyecektir. İnşallah bu yenilenme son kullanıcıya kalite ve her yere ulaşan bir Fiber altyapı kurulmasına sebep olur. Tabi bu durumu telekom fırsata çeviremez ise bir gün işi bitecektir. Keza tüm altyapı işletmeci şirketler de.

• inşallah adam olurlar,bundan sonra işlerini yaparlar ayrıca akk yıda kaldırmaları lazım artık sene 2016 50 gb akk ile ugraşıyoruz yazıktır....

• Benim avea hattim turk telekom olduysa yarin gidip ilk isim baska operatore gecmek olucak.Yurk telekom ismini duymak dahi istemiyorum
  • %55 hissesi Oger Telecom'a ait namı değer Saudi Oger
    %30u ise devlete ait

Tez zamanda pay oranımızı arttırma dileğiyle.

Her kurum özelleştirilebilir ancak bazı kurumların teğet geçilmesi gerekli diye düşünüyorum. Örnek Türk Telekom.

• İsim birleşimi benim için olumsuz bir hamle..

• quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Benim avea hattim turk telekom olduysa yarin gidip ilk isim baska operatore gecmek olucak. Turk telekom ismini duymak dahi istemiyorum

Operatör ekranında Turk Telekom yazıyor. Ayrıca 444 1 500 numaralı Avea müşteri hizmetleri de 444 1 444'e yönlendirilmiş, direk 444 1 444'e bağlanıyor.
  • Küçük bir sorum var bilgisi olan cevap verirse şimdiden teşekkürler. Bizim çatımızda avea baz istanyonu var ve biz bunu kaldırmak istiyoruz 7-8 yıldır orada artık bıktık avea dan şimdi bu birleşmeden sonra bizim avea ile olan anlaşmamış bozulmuş olmuyor mu? Yani artık avea diye bir şirket yok türk telekom var biz kimle muhatap olacağız belli değil. Şimdi bunu avea ile görüşsem bize hemen iptal edemezsiniz vs. diyecekler.
  • QarekTyphon, bu konularda sözleşme çok önemli. Sözleşmede şirketin devri veya iştirak değişikliği gibi bir madde varsa ve bu maddede böyle bir durumda sözleşme şartları aynen devam eder (veya vuku bulur) yazıyorsa bir şey yapamazsınız. Sözleşmede şirketin devri veya iştirak değişikliğinde sözleşme fesih olur diye bir madde varsa otomatik olarak fesih olur ve sizinle yeniden sözleşme yapmak zorunda kalıyor. Sözleşmenizde 2 madde de yoksa o zaman sözleşmenin feshi için dava açmanız gerekiyor. Elinizdeki sözleşmeyi bir hukukçu ile incelemenizi tavsiye ediyorum.
  • 2017 de bitiyor normalde ama 4.5 g ile ilgili şeyler kurmak istiyorlar yani direk sistemi değiştirmek istiyorlar ama biz zaten kaldıracağımız için boş yere uğraşıyoruz bunlarla eve girip çıkıyorlar eğer baz istasyonu taktıracağım diyen varsa hiç bulaşmasın benden tavsiye saol cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

2017 de bitiyor normalde ama 4.5 g ile ilgili şeyler kurmak istiyorlar yani direk sistemi değiştirmek istiyorlar ama biz zaten kaldıracağımız için boş yere uğraşıyoruz bunlarla eve girip çıkıyorlar eğer baz istasyonu taktıracağım diyen varsa hiç bulaşmasın benden tavsiye saol cevap için

Rica ederim. Sözleşmenizi bir hukukçu ile birlikte inceleyebilirsiniz, davalık bir konu olacaksa ve sözleşmeniz 2017'de bitecekse bence uğraşmayın. 2017'ye 11 ay kaldı ve dava açsanız da 11 aydan kısa sürmeyecektir. En mantıklısı sözleşmenin süresinin bitmesini beklemek ve yenisini yapmamak olacaktır.

Ancak sözleşmeyi iyi okuyun. Sözleşme içinde, sözleşme bitiminde sözleşme şartları xxxx yıl kadar tekrar devam eder veya sözleşme bitiminde sözleşmede belirtilen tutar %x oranında arttırılarak sözleşme xx yıl kadar tekrar yenilenir şeklinde bir madde var ise sözleşme bitmeden hemen itiraz edin.

Operatörler bu sözleşmeleri hazırlarken çok ince eleyip sık dokudukları için kurtulmak kolay değil.
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    (Not:Bu mesajda en ufak siyasi amaç yoktur.)
    Telekomun özelleştirilmesi biraz ters bir zaman denk geldi yani tamamen özelleştirilmesi düşünülemeyecek bir yapı zaten telekom. Başta en ufak dairesinden en büyük birimine kadar devletim haberleşmesini sağlıyor. Kısaca devletin hissesini çekme durumu tabi ki olamaz. Ama kademe kademe satın alma yoluna giderler mi , pek de ihtimali yok zira yanlış bilmiyorsam 2021 de özelleştirmenin süresi doluyor.

• Avea ve TTnet’in cenazesini Turabi ve Hadise kaldırdı -http://www.tknlj.com/avea-ve-ttnetin-cenazesini-turabi-ve-hadise-kaldirdi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

(Not:Bu mesajda en ufak siyasi amaç yoktur.)
    Telekomun özelleştirilmesi biraz ters bir zaman denk geldi yani tamamen özelleştirilmesi düşünülemeyecek bir yapı zaten telekom. Başta en ufak dairesinden en büyük birimine kadar devletim haberleşmesini sağlıyor. Kısaca devletin hissesini çekme durumu tabi ki olamaz. Ama kademe kademe satın alma yoluna giderler mi , pek de ihtimali yok zira yanlış bilmiyorsam 2021 de özelleştirmenin süresi doluyor.

Desene önümüzdeki 5-6 sene boyunca sömürebildikleri kadar sömürecekler :=)
  • Bazi arkadaslar muhattap bulamama artik avea turk telekom olursa kullanmam tarzi yorumlar yapmis. Fakat avea turk telekom grup sirketi. Avea zaten yillardir turk telekomun. Degisen sadece isim. Satin alinan ya da devredilen bir sey yok.

• Hiçbir ülkede olmayan(olanın da sınırı 500 gb) AKN saçmalığını kaldırmadıkları için kendilerine bol bol küfrettiğim firma birleşmiş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche55 -- 27 Ocak 2016; 7:07:23 >
  • Bazı arkadaşların yazısı konu da 2 kere çıktı.
    Bakayım bu yazı da 2 kere çıkar mı?
    Benim yazı 3 kere çıktı. Diğerlerini sildim.

Konuya gelirsek Akk kaldırılana kadar TÜRK Telekoma lanet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKİN 1881 -- 27 Ocak 2016; 7:38:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşların yazısı konu da 2 kere çıktı.
    Bakayım bu yazı da 2 kere çıkar mı?

Konuya gelirsek Akk kaldırılana kadar TÜRK Telekoma lanet olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.