Şimdi Ara

Avea ve TTNET artık Türk Telekom oluyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
2
Favori
6.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda bir sikinti var.ben dahil birsuru kisinin postlar cifter cifter gidiyor.tam yollarken hata veriyor her seferinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • formda eksi tuşu geri gelsin. bir de oy vermek için 30saniye kuralı kalksın sınırsız olsun. direk tık tık oy verip geçelim. en iyi yorumu ön plana çıkaralım.

• Arap Telekom Türkiye'nin açık ara en nefret edilen firmasıdır. Bütün markalarını bir araya toplması iyi olmuş en azından daha rahat saydırabiliriz.

• www.turktelekom.com.tr sitesinde tüm hizmetler toplanmış durumda..
  • arkadaş bir israilli italyan ingiliz amerikan alman her neyse batılı aklı başında dünya devi bir firma çıkıp satın alsa şu telekomu çok mutlu olacağım şu an hali hazırda bu üç kurum zaten rezalet durumda zaten geçenler de işim düştü pendik genel merkez ttnet binasına gittim resmen 90 lı yıllara döndüm kurumsallıktan eser yok kahve falı bakan mı dersin badem bıyıklıların saçma salak muhabbetleri mi dersin oraya teknoloji firması demek için bir milyon şahit lazım

• Rekabet kurumu bunu beğense iyi olur artık rakabet kalmadı ortada kazıklanan gene biz nasıl nereye bağırsak anlayamadım
  • Bence avea ismi daha iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben avea'dan son derece memnundum özellikle uygun fiyatlı olmasından ismi eğer ''Türk Telekom'' olursa çok yazık olucak Avea'ya :(
  • cogu tarıfede cıkmıyor sıtede acaba yepyenı tarıfeler cıkacak olabılır mı.?
    (ornek:avea'nın essız tarıfesı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 26 Ocak 2016; 20:56:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom bu konuyla ilgili sıkça sorulan sorular sayfası hazırlamış. Dileyenler göz atabilir.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Hakkinda/duyurular/Sayfalar/paket-ve-kampanya-yeni-isimleri.aspx?ref=ttnet&ref=ttnet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görmebak

Saçmalık bu TTnet borsada değer kaybetse Avea bundan etkilenmiyordu şimdi TTnet değer kaybetse Avea, Avea değer kaybetse TTnet etkilenecek...

borsada ttkom olarak geçiyor hepsi.
    hepsi turk telekoma bağlıydı zaten.
    şirket yapısı olarak birşey değişmedi.
  • Türk telekom yazmaya başladı.
    Avea ve TTNET artık Türk Telekom oluyor
  • N'oluyor bu sene sevdiğim firmalar tek tek tarihe karışıyor.
  • Peki avea altyapisini kullanan operatorler vardi. Teknosa mobil, bimcell vs gibi. Onlara ne olacak
  • turk telefon başındaki turk ibaresini kaldirsin sadece telekom olsun 1965" yılından itibaren devlet malindan cikip tamamen ozelesti turk kelimesi sanki milli mal gibi tüketiciyi yanıltıyor

• Türk telekom oldu şimdi hayırlı olsun
  • Avea ismi kalsaydı keşke Türk Telekom'dan nefret ediyorum

• 16 Mbps'ye 67 TL veriyorum ve bana verdikleri hız sadece 6 Mbps. Umarım batarsın Türk Telekom.
  • Bence bu tamamen hedef kaydırma politikası, insanlar avea ve ttnet'ten o kadar nefret eder ve dile getirir olduki firma itibar sıfırlamaya çalışıyor gibi.

• El_domingo kullanıcısına yanıt
    Hangi alt yapı o top sakallı müdürlerine sert çıkmazsan 2 metre kablo çekmiyor keyiflerinden elektirikli sobanın önünden kalkmıyorlar şikayet edecek denetleyecek biryer yok bakır kablo çekmek için 3 yıl geçmiş 3 yıl daha sonrasına gün bile vermiyorlar planımızda var ihale süreci 3yıl bekleyeceksiniz diyor birde ağzını yaya yaya böyle güvenliği çağırmak falan bi bağırdım bugün gün verdiler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.