Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • martta almayı düşünüyorum bakalım umarım o zamana kadar stok sıkıntısı biter.
  • Bazı insanlar yemiyor içmiyor parasını telefona yatırıyor. Doğrudur böyle bir şey olması.
  • bu alet 2300 ün altına inmeyecek mi anca 5 çıkınca mı inecek buneduya
  • aveanın işgüzarlığı bu tamamen.. olmayan telefonun reklamını yapıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: apoo143

aveanın işgüzarlığı bu tamamen.. olmayan telefonun reklamını yapıyor..

Aynen bende bunu diyorum.Bence sahtekarlik yaptiklari...Sikayet etmek lazim..
  • arkadaslar merhaba kontratsız en ucuz ıphone alabilcegim bıyer varmı bilkomda 1975 diyor ama stokda yok 2000 lıraya kadar bulunabılırmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: an_k_ist

arkadaslar merhaba kontratsız en ucuz ıphone alabilcegim bıyer varmı bilkomda 1975 diyor ama stokda yok 2000 lıraya kadar bulunabılırmı acaba

gitsene burnunun dibinde büyük tekno marketler var bende avcılardayım torium elektro wordan
    karta on taksite peşin fiatına 2.539 tl ye aldım benimki 32.gb lık
  • sorma amacımda o bulmak mesele degil fiyatları onemli ben 16 lıgını alıcam bilkom 1975 sattına gore hadı en fazla 100 lıra daha ekleyım dıyorum 2100 e kadar alanlar varsa aldıkalrı yerlerı solerlerse sevinirim veya daha uygun pesin kredi kartı farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: an_k_ist

sorma amacımda o bulmak mesele degil fiyatları onemli ben 16 lıgını alıcam bilkom 1975 sattına gore hadı en fazla 100 lıra daha ekleyım dıyorum 2100 e kadar alanlar varsa aldıkalrı yerlerı solerlerse sevinirim veya daha uygun pesin kredi kartı farketmez

Şu an da en ucuzları bunlar gibi.

http://www.webdenbul.com/urun/apple-iphone-4s-16gb-cep-telefonu.aspx?ref=akakce&v=1.45.2

http://www.beyazesyam.com/Apple-iPhone-4S-16GB-Cep-Telefonu-Siyah-2-YIL-Resmi-Firma-Garantili-_17469.html?ref=akakce&v=1.9#0

http://www.alalimbakalim.com/urun/apple-iphone-4s-16gb.aspx?ref=akakce&v=1.46.9

bunlar ihalatçı garantili kvk istersen 2200 falan oluyor işte.

• ithalatcı garantisi neoluo acaba kvk genpadan ne farkı var ?
  • Bu fiyatlar çok yahu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Düştüğümüz hallere bakın hele! Bir tane kıçı kırık telefon alacağız ama alamıyoruz..Başka bir cihaz beğenmediğimden ayfon'dan başkasını almak istemiyorum..

Ellerinde ayfon yok hala reklama devam...Ne güzel valla..

Bir kere iPhone kullanan başka telefona bakmaz bile. Mecbur bizde bekliyoruz. Esime bir çok telefon gösterdim. HTC, Galaxy S2, BB Torch ama hic birini istemedi. Alışan bir daha başka bir marka denemek istemiyor.

Genellemeyin lutfen, herkes ayni sekilde dusunmuyor.

ancak soyle bir durum da var; bu yanilgiysa sahip olan arkadaslar; birisi cikip da, herkes bu sekilde dusunmuyor dediginde cevaplari genelde bilmem ne fanligi, telefondan anlamadigi, zevksiz oldugu, zeka ozurlu oldugu seklinde oluyor. enteresan bir fenomen, anlayabilmis degilim, millette ne ego varmis be. surtunsen kiyamet kopuyor :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylo

apple, iphone 5in bu yazın başında çıkacağını duyurdu

apple mı duyurdu?

hadi canım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Düştüğümüz hallere bakın hele! Bir tane kıçı kırık telefon alacağız ama alamıyoruz..Başka bir cihaz beğenmediğimden ayfon'dan başkasını almak istemiyorum..

Ellerinde ayfon yok hala reklama devam...Ne güzel valla..

Bir kere iPhone kullanan başka telefona bakmaz bile. Mecbur bizde bekliyoruz. Esime bir çok telefon gösterdim. HTC, Galaxy S2, BB Torch ama hic birini istemedi. Alışan bir daha başka bir marka denemek istemiyor.

Genellemeyin lutfen, herkes ayni sekilde dusunmuyor.

ancak soyle bir durum da var; bu yanilgiysa sahip olan arkadaslar; birisi cikip da, herkes bu sekilde dusunmuyor dediginde cevaplari genelde bilmem ne fanligi, telefondan anlamadigi, zevksiz oldugu, zeka ozurlu oldugu seklinde oluyor. enteresan bir fenomen, anlayabilmis degilim, millette ne ego varmis be. surtunsen kiyamet kopuyor :))

Hocam, benim mesajıma alıntı yaptığınız için size cevabı ben vermeliyim.

Bakın size bir şey diyeyim;

Ben bir genelleme yapmışım ve demişim ki; Bir kere iPhone kullanan başka telefona bakmaz bile. Mecbur bizde bekliyoruz. Esime bir çok telefon gösterdim. HTC, Galaxy S2, BB Torch ama hic birini istemedi. Alışan bir daha başka bir marka denemek istemiyor.

Bu bir genellemedir, çevremdeki kullanıcıların durumuna bakıp bunu söyleyebilirim. Böyle bir durum gözlemlemişim ki bunu demişim. Sizin için bir sakıncası var mı? Bu durum sizin gözlemlerinize uymuyorsa kalkıp sizde kendi gözlemlerinizi belirtip genelleme yapabilirsiniz. Zaten bu şekilde düşünen bir başka arkadaş vardı. Sanırım siz onunla olan yazışmamızı kast ediyorsunuz. Siz yada başka bir arkadaş Herkes aynı şekilde düşünmüyor diyerek sizde bir genelleme yapmış olmuyor musunuz? İnsanlar çevresindeki yaptığı gözlemlere dayanarak bir genelleme yapabilirler zaten bu subjektif bir genellemedir. Sizde şimdi aynı genellemeyi yapmadınız mı?

Sizde takdir edersiniz ki; herhalde yolda 100 iphone kullanıcısını cevirip istatistiki bir akademik araştırmaya girmedik.

Benim bu mesajlaşmamda o arkadaşa ( şimdi baktım nicki Batuhan Kılıç'mış ) böyle düşündüğü için kendisine yukarıda saydığınız sözlerin hiç birisini sarf etmedim. Eğer böyle yazım varsa bulup gösterin lütfen. Yoksa boş yere sataşmış olacaksınız...

Bu veya bundan önceki sayfalarda bir kaç kötü kelam ettiğim doğrudur ama bu laflar karşılıklı saygı çerçevesinde yorumlarını yazan kişilere karşı olmamıştır. Eğer vaktiniz varsa 3-5 sayfa geriden başlayarak yapılan yorumları okuyun. Hatta bunların bir kısmı ( bariz şekilde hakaret ve küfür edenler ) forum yöneticileri tarafından silindi. İçlerinde bir dolu hakaretamiz sözler, küfürler veya aşağılayıcı sözler mevcut.

Benim kızdığım şudur; canı sıkılıp forum forum dolaşan ve burayı görüp, içinden şuraya bir uğrayım bir kaç laf sokup gideyim diyen tiplerdir. Ya da androitçi veya başka bir telefon kullananların içinden bir kısım buraya gelip "keriz, salak veya aptal gibisinden" laflar ederek iphone almayın şunu alın yada bu kadar para verilir mi? aptallar, keirzler gibisinden laf edenler içindir.

Bırakın herkes kendi telefonuyla mutlu mutlu yaşasın.
    Bana ne sizin ne telefon kullandığınızdan yada size ne benim ne telefon kullandığımdan.
    Ayrıca bu telefonu alacak kadar param varsa demek ki senin aklına ihtiyacım yoktur. Haksız mıyım?
    Bu tip arkadaşlara tavsiyede bulundum. Bir başlık açın ve Iphone alacaklara orada akıl verin. Bizde gelir okuruz, sizin fikirlerinizden faydalanırız dedik.

Burası Avea kampanyasıyla telefon almaya gayret eden kişilerin bir kaç yorum ve fikir paylaştığı bir yer. Bu tip kişilerin kinini boşaltacağı bir yer değil. Gidin başka yerde rahatlayın...

Bu başlıktan kimseye ne laf edildi ne de kimseye bir taş atıldı. Ne androit küçümsendi nede ios yüceltildi. Dediğim gibi herkes kendi telefonuyla mutlu mutlu yaşasın. Size ne iphone alacakların cebinden çıkacağı paradan???

Bu laflarım size değil, lafım bu tip aşalayıcı ve hakaretamiz saldırılarda bulunan kişileredir. Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

quote:

apple mı duyurdu?

hadi canım.

sızan bilgilere göre oyle. Herturlu cıkacak bu yıl. Tabı sız o sırada 4s taksıtlerını oduyor olacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

apple mı duyurdu?

hadi canım.

sızan bilgilere göre oyle. Herturlu cıkacak bu yıl. Tabı sız o sırada 4s taksıtlerını oduyor olacaksınız.

sızan bilgilere göre mi? Dedikosulara göre mi?

Bundan nasıl apple duyurdu cümlesini çıkarabiliyorsun ki?

apple ya duyurmuştur , ya duyurmamıştır. Arası olmaz.

Ayrıca emin ol ip5 haziranda bile tanıtılsa ülkemize gelmesi yıl sonunu bulacaktır.

Daha 4s in 2. paketi ülkemize gelemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 30 Ocak 2012; 15:46:39 >

• Eğer söylentilerdeki gibi bu yazın başında iphone 5 çıkıyor olsa Türkiye'ye gelişi 2012'nin sonbaharını bulur. Ekim - Kasım gibi. Marketlere düşmesi yada gsm operatörleri tarafında satışa sunulması 2012 sonunu bulur. Eğer dediğiniz gibi yaz başı çıkacaksa. bu demektir ki bugünden itibaren en az 10 ay daha var...

10 ay bekleyecekseniz sorun yok, 10 ay bekledikten sonra bir 6 ay daha beklerseniz iphone 6'nın söylentileri çıkar. Madem beklediniz biraz daha bekleyin iphone 6 alın...
  • madem arkadaşımız sağlam bilgi almış 3g`den beri bekliyorum, biraz daha bekleyeyim bari
  • quote:

quote:

quote:

quote:

apple mı duyurdu?

hadi canım.

sızan bilgilere göre mi? Dedikosulara göre mi?

Bundan nasıl apple duyurdu cümlesini çıkarabiliyorsun ki?

apple ya duyurmuştur , ya duyurmamıştır. Arası olmaz.

Ayrıca emin ol ip5 haziranda bile tanıtılsa ülkemize gelmesi yıl sonunu bulacaktır.

Daha 4s in 2. paketi ülkemize gelemedi.

Boşver kardeşım sozumu geri aldım. Sen kalan taksitlerini öde. Hadi eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2500 TL BUNA VERECEĞİME 1100 TL NOKİA N8 ALIRIM. AMA BEN ASLINDA İKİSİNEDE PARA VERMEM 600 TL LİK C6 01 DE İŞİMİ FAZLASIYLA GÖRÜR. HATTA KULLANMADIĞIM OKADAR ÖZELLİĞİ GERİYE KALIRKİ MÜMKÜN OLSA O ÖZELLİKLERİ TEK TEK SATARDIM.ARKADAŞ BU TELEFON ÜRETİCİLERİNİ ANLAMIYORUM KARDEŞİM NAVİGASYON İSTEMİYORUM EDGE MEDGE İNTERNET İSTEMİYORUMM SADECE ÇOK İYİ FOTOĞRAF ÇEKSİN BİRDE ALO DESİN MSJ ATSIN TAMAM YA HİÇ KULLANMADIĞIMIZ BİR TON ÖZELLİK AYIPTIR GÜNAHTIR
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.