Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.192
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: an_k_ist

sen nekadara aldın hocam?

ben elektro world b.düzü toriıumdan 4s 32 gb tı peşin fiatına 10 taksite 2.539 tl ye aldım
    kasko içinde 270 tl verdim hem garantisini 3 seneye çıkartıp çalınma kırılma bozulmaya karşı
    artı 3 ncü senede bedava pil değişimi kaskoya dahil toplam 2.800 tl ye geldi 10 taksit

bak sene bizim buralardasın bende avcılardanım git medya markt a falan bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 31 Ocak 2012; 11:02:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

ben elektro world b.düzü toriıumdan 4s 32 gb tı peşin fiatına 10 taksite 2.539 tl ye aldım
    kasko içinde 270 tl verdim hem garantisini 3 seneye çıkartıp çalınma kırılma bozulmaya karşı
    artı 3 ncü senede bedava pil değişimi kaskoya dahil toplam 2.800 tl ye geldi 10 taksit

evo garantili degil dimi seninki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

evo garantili degil dimi seninki

bendeki brigstarmış ya şimdi baktım
    faturamdada vodofone iphone yazıyor şimdi iyice kontrol ettim
    telefonun telaşıyla garantiyi faturaya bile doğru dürüst bakmamışım
    yalnız ben türkcell kullanıyorum
    herhalde adamlar vodafoneden alıp satıyorlarmış yoksa faturada wodafone neden yazsın anlamadım
    artı 1 senede kasko fazladan sözleşme oda elektrowordun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 31 Ocak 2012; 12:22:18 >

• kasko neyin kaskası cepkaskmı sitede 25 lira sigortada
  • quote:

kasko neyin kaskası cepkaskmı sitede 25 lira sigortada

onuda elektroworld kendi yapıyor ayrı bir sözleşmeile
    extradan 1 sene fazla şirketin artı o sene içinde bedavadan telefonun pilini değişim yapıyorlar

demekki doğruymuş senin yukarda yazdığın vadofone Brigstarla garnati konusu anlaşılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 31 Ocak 2012; 13:07:37 >
  • telefonun pilini kaskomu degistiriyor yoksa elektromu o kasko bence ekstradan 1 sene daha eklemıodur sadece 1 sene dusme sıvı teması calınma vs karsı kaskoludur die dusunuyorum garantin suresı 2 yıl bu surenın uzerıne ekleyıp 3 yıl yapıcagını sanmıyorum daha dorusu ben bugune kadar gormedım bende genelde sigortayı cok kullanırım tel leptop tv hepsınde bole
  • selamlar...

yurtdışından iphone 4s aldım simkilitli.... kırdırmak için hangi yolu izlemem gerekiyor?

teşekkürler...
  • quote:

telefonun pilini kaskomu degistiriyor yoksa elektromu o kasko bence ekstradan 1 sene daha eklemıodur sadece 1 sene dusme sıvı teması calınma vs karsı kaskoludur die dusunuyorum garantin suresı 2 yıl bu surenın uzerıne ekleyıp 3 yıl yapıcagını sanmıyorum daha dorusu ben bugune kadar gormedım bende genelde sigortayı cok kullanırım tel leptop tv hepsınde bole

valla orasını fazla anlamıyorum okumadımda uzun uzun ama dediğin gibi olanı mantıklı geldi bana doğrudur ayrıyetten kasko çalınmaya kırılmaya karşı
    birde 3 ncü sene içinde pil değişimi dedi evet şimdi baktım
    hırsızlık ve kazaen zarara uğrama geçerlilik süresi 25-01-2012--bitiş 25-01-2013 demiş
  • acaba diyorum bu kasko kalsınmı 30 gün süresi var gidip iptalde ettirebilirim nasılsa taksitle çektirdim yerine başka bir ürün alırım
    harici hdd gibi yada telefonla alaklı bir şeyler araba şarjı falan yada başka bir ürün
    3 seneye kim öle kim kala zaten garantisi var 2 sene pilide kendim değiştiririm ne dersin iptal ettirip yerine başka bir ürünmü alayım yoksa kalsınmı
  • 3 sene uzun bı sure zaten 3 yıl boyunca kullanmassın ama sole bı durum var leptopum kaskolu benım gecenlerde ekranı yegenım bisyle sildi ekran patladı camı cok kotu oldu garantiye goturdum kullanici hatasi dediekran degisimi icin 400 lira istediler kaskoyu aradim bole bole dedim kasko karsiladı
    demek istedim su urun 300 500 lıralik bi urun olsa kaskoya gerek yok ama 2500 liralık urun yanı neolur neolmaz kaskon dursun bence bende alinca yaptircam .

bu arada birazdan mediamarkt bimeks elektro gezicem bakalım fiyatlar 2300 ve uzeriyse binbircesitden siparis vercem
  • Kampanyadan 4s alan var mı? :)
  • Yahu kaç sayfadır boş muhabbet dönüyor,kampanya stok u hakkında bilgisi olan yazsın,olmayan 100000 tane konu var gitsin oraya yazsın.
  • iphone 5i beklemeye devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayucuz

Kampanyadan 4s alan var mı? :)

:)
    Daha önce de yazmıştım. 13 ocakta aldım. 1-2 tane gelmişti bayiye... Aldığım gibi bozuk çıktı telefon. Galiba bu kadar bekleyen arkadaşın gözü kaldı ( şaka tabi )
    Şİmdi serviste, değişim cihazı bekliyor. Bakalım en kısa sürede kavuşuruz umarım telefona.
  • AVEA'dan kontratlı alınca kasko yaptırma gibi bi şansımız oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

quote:

Daha önce de yazmıştım. 13 ocakta aldım. 1-2 tane gelmişti bayiye... Aldığım gibi bozuk çıktı telefon. Galiba bu kadar bekleyen arkadaşın gözü kaldı ( şaka tabi )
    Şİmdi serviste, değişim cihazı bekliyor. Bakalım en kısa sürede kavuşuruz umarım telefona.

değişim cihazı beklerken kullanman için cihaz veriyorlar mı? telefonlar gelene kadar hadi biz bekliyoruz da senin kontrat da devam ediyor, boşu boşuna para mı ödüyorsun bir de?

• quote:

Orijinalden alıntı: apoo143

quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

quote:

değişim cihazı beklerken kullanman için cihaz veriyorlar mı? telefonlar gelene kadar hadi biz bekliyoruz da senin kontrat da devam ediyor, boşu boşuna para mı ödüyorsun bir de?

Belli bir gün geçtikten sonra vermeleri gerekli diye biliyorum. Ben ihtiyaç duymadım, o yüzden hiç ilgilenmedim. Evet kontrat devam ediyor, şu an boşuna para ödüyorum.

• amerikadan gecen ay aldım 705 dolara...gayet memnunum yeni kullanmaya basladıgım için fazla kurcalayamadım ama güzel bir cihaz..ilk apple ürünüm..şimdi mac alıcam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhsuzadam

quote:

Orijinalden alıntı: apoo143

madem arkadaşımız sağlam bilgi almış 3g`den beri bekliyorum, biraz daha bekleyeyim bari

Bende 3g den beri bekliyorum ama yakınlarda babam Almanya'ya gidecek ordan 4s aldirayimmi yada iPhone 5 çıktığı vakitler ben Almanya'da olacağım yani iPhone 5 i mi beklesem diye düşünüyorum sizce ne yapayım

valla beklemekle zaman geçmiyor, o çıktı bu çıktı derken dayanamıyorum artık.. bende ipod touch2 var 3 sene oldu ama telefonun yeri başka, hele de lazım olduğunda internet bulamayınca zor oluyor.. ihtiyacına bağlı.. eğer baban yakın zamanda gidecekse 560 euro falan almanyada (vergi iadesi alırsa).. alırsın 1 sene kullanırsın ki o zamana kadar 5 çıkmış olur büyük ihtimal, hatta türkiyeye bile gelmiş olur.. satar değiştirirsin.. ama 4s de yetebilir, sonuçta apple her model çıkardığında almak zorunda değiliz..

şu avea da satmaya başlasın artık haaa

• bugun arkadaslar vodafone turkcell avea darty hepsini gezdim yanlız avea haric hepsinde telefon var en uygun fiyat verende vodafonedu 2300
    bundan daha ucuzu yok en iyisi netten siparis vermek binbircesitten veriyorum siparisimi taksitli 2111 pesin havale 2047 den vodafone cihazı buda herkese kolay gelsin ben siparisi veriyorum
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.