Şimdi Ara

Avea internet ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün gelen mesajla Avea'nınnın ikiz250(250mb internet+ 250sms) paketine geçtim (10TL) ama telefondan bir türlü internet ayarlarını yapamadım , aveadan ayar için sms gönderdiğimde telefon modeliniz tespit edilememiştir diyor,telefonum Samsung Galaxy Gio (S5660),bu paketi kullanmam için ayarların ne olması gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDelight

Bugün gelen mesajla Avea'nınnın ikiz250(250mb internet+ 250sms) paketine geçtim (10TL) ama telefondan bir türlü internet ayarlarını yapamadım , aveadan ayar için sms gönderdiğimde telefon modeliniz tespit edilememiştir diyor,telefonum Samsung Galaxy Gio (S5660),bu paketi kullanmam için ayarların ne olması gerekiyor.

hangi tarife bu?
  • Paketin ismi "Ikiz250" ayda yurtiçi heryöne 250 sms ve 250 Mb internet " bu arada faturalı kullanıyorum.
  • quote:

Paketin ismi "Ikiz250" ayda yurtiçi heryöne 250 sms ve 250 Mb internet " bu arada faturalı kullanıyorum.

aveanın sitesinde aradım ama göremedim,lütfen link verebilir misin?
  • http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/ikiz_paketler.shtml

internet de yurtiçi ile sınırlı imiş yani yabancı sitelere girdiğimizde pakete dahil değilmi :(
  • quote:

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/ikiz_paketler.shtml

internet de yurtiçi ile sınırlı imiş yani yabancı sitelere girdiğimizde pakete dahil değilmi :(

olur mu öyle şey?yani yurtdışındayken internete giremezsin diyor,yoksa yurtiçindeyken yabancı sitelere giremezsin demiyor

• Anladım, peki nasıl gireceğiz arkadaşlar ,telefonda erişim noktası (APn) ekleme bölümü var.tam olarak ayarları ne yapmam lazım
  • bu ikiz olayı yenimi çıktı ? bu ikiz500 gayet iyi ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 21 Nisan 2011; 8:16:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.