Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Avia

quote:

Orijinalden alıntı: popbudzik

avea telefonla müsteri hizmetlerine nasıl bağlandınız?
    9333 ten sonrası...

Müşteri hizmetleri numarası 500

4441500 ara... 6 ve 0 a bas sesinden tanima sisteminden gec baglan mh.ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avea faturalıdayım. tam olarak ılk basta ARTI FULL 500 mü yazıyoruz? yazdım ama degerli müsterimiz tarife degısııklıgınız ıcın oncekı tarıfenızden en az 30 gün gecmelidir diyor. ama ben tarife değiştirmedim ki. 12 aylık taahhüt bitti ondan mı acaba?
  • Şimdi geçiş yaptım. "23 TL ye 30 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dak. 5000 sms ve 2GB internet " mesaj geldi.
    Haber veren arkadaşa (Avia ) teşekkürler :)
  • konuyu açana teşekkürler, dh sıcak fırsatlar hayatımın parçası oldu bea
  • quote:

Orijinalden alıntı: fs_saglam

quote:

Orijinalden alıntı: concepty

Kalan hediye bakiyeye nereden bakıyoduk?

Faturalı iseniz, SES - SMS - INTERNET yazarak 5555'e gönderin.
    Faturasız iseniz, KALAN SUPER FIRSAT yazarak 4545'e gönderin.

Tişikkirler sipirmen :)

@esmir ben tc girmedim woopsa kayit olurken :)

• Turkcell im bu tarifeye gecmek icin ne yapmaliyim baska operatorden gecen yol gosterrse sewinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

Beyler internet baya kötü 2 Mbit oda stabil değil bol dalgalanmalı internetinden medet uman geçmesin.

Hatta ciddiyim net dolaşım hızı genelde 50kbyte ı geçmiyor(sayfa açma hızı) aşırı yavaş

Bölge gaziantep üniversite çevresi

zamanla gelen edit: internet hızı bölgeye evinizin içindeki konumunuza hatta oda içindeki konumunuza bağlı.en sağlamı avealı bir arkadaş bulun ve interneti yoğun olarak kullandığınız yerlerde çekim düzeyine H+ oluyor mu vs. bakın bakmadan almayın

yav he he

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• taraftar paketli olanlar nasil gecis yaptilar anlatabilirler mi? mus.hiz. sim kartin degismesi gerekiyor dedi. asli astari var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

Beyler internet baya kötü 2 Mbit oda stabil değil bol dalgalanmalı internetinden medet uman geçmesin.

Hatta ciddiyim net dolaşım hızı genelde 50kbyte ı geçmiyor(sayfa açma hızı) aşırı yavaş

Bölge gaziantep üniversite çevresi

zamanla gelen edit: internet hızı bölgeye evinizin içindeki konumunuza hatta oda içindeki konumunuza bağlı.en sağlamı avealı bir arkadaş bulun ve interneti yoğun olarak kullandığınız yerlerde çekim düzeyine H+ oluyor mu vs. bakın bakmadan almayın

yav he he

Kafan güzel mi kardeş alıntıladığın mesajı okudun mu o bölgeyi ben neden verdim? Yaşadığın yerde 30mbit olsa bana ne ben uyardım bölgenizde yavaşsa geçmeyin diye mesaj o

• Istanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bright like a Diamond -- 4 Ocak 2014; 12:07:13 >

• Burasıda istanbul

• Adana şehir merkezi, Ziyapaşa Bulvarı Amerikan Pazarı civarı

• arkadaşlar yardım lütfen
    yıkılan paket 23 lük kullanıyordum

woopsa üye oldum ve süper fırsat yazıp gönderdim.
    gelen mesaj değerli müşterimiz paketi almak için en az 23 liranız olması gerek mesajı geldi.

yıkılan paketi iptal etmedim henüz. 13.01.2013 de yıkılan paket bitiyor diye.
    1- 23 lira gerekli dediğine göre 50bin barajının altındayım di mi?
    2- kaydım okeylendi mi yoksa ne olur ne olmaz hemen kontör mü yüklemeliyim?
    3- yıkılan paketi iptal etmeye tırsıyorum. 28 den devam eder belki diye yeni aldığım paket. yıkılanı derhal iptal mi etmem gerekiyor?
  • Şuan bimcell'den geçsem bu paktete geçebilir miyim kontejan felan doldu mu acaba
  • Bende 1 saat önce tamamladım işlemi.
    Vodafonedan geçiş yapmak isteyenler için söylüyorum en azından Eskişehir açısından fark yok 3G olarak :D Ya da ben farkemedim.
    Pazartesi akşamı başvurdum Cumartesi yani bi nevi bu gece 00:50'de tamamlandı işlem. Telsiz ücreti almadılar şu an.
    Sonrası ise çok basit 25 tl yükledim TC'mi yazıp 4545'e gönderdim. Sonrada SUPE FIRSAT yazıp 4545'e gönderdim tamamlandı. 2gb internet akaarrr :D
  • İstanbul Sefaköyde hız gayet iyi
  • arkadaşlar yardım lütfen

gelen mesaj değerli müşterimiz paketi almak için en az 23 liranız olması gerek mesajı geldi.

3- yıkılan paketi iptal etmeye tırsıyorum. 28 den devam eder belki diye yeni aldığım paket. yıkılanı derhal iptal mi etmem gerekiyor?
  • Yalnız 1 yıl sonrasında 33 TL olacak galiba. Bir de ben şu an Vodafone taahhütlü faturadayım 41 TL (750 dk her yöne, 5000sms, 500 mb) eğer cayıp buna geçersem taahhütte geçirdiğim ay çarpı 20 lira kadar cayma bedeli ödeyeceğim. Bizim evde aveanın çekmediğini de düşününce galiba hiç hareket etmemek benim özelimde daha iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

arkadaşlar yardım lütfen

kardea bende senin durumundaydum o 23 tl yi yeni paket icin istiyor ayri ayri dusunuyor bende 25 yukledim tarfiye gectim sonra yikilan paketi iptal ettim yikilan paket suresi bitene kadar kalan haklari kullanabikiyoryz sadece erken gwcmia olduk ama olsun baraj dolar diye gectim yoksa benimde 10 ocak ti yikilan paketin sonu umarim yardimci olmusumdur

• quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

arkadaşlar yardım lütfen

kardea bende senin durumundaydum o 23 tl yi yeni paket icin istiyor ayri ayri dusunuyor bende 25 yukledim tarfiye gectim sonra yikilan paketi iptal ettim yikilan paket suresi bitene kadar kalan haklari kullanabikiyoryz sadece erken gwcmia olduk ama olsun baraj dolar diye gectim yoksa benimde 10 ocak ti yikilan paketin sonu umarim yardimci olmusumdur

kardeşim bende senin gibi düşünüp kontör yükledim. şu an hatta iki paket ayrı ayrı işliyor. ikisininde bakiyesini görebiliyorum ve 9333 arayınca ikisini toplayıp söylüyor.
    FAKAT
    öyle bir cin ki bu avea şimdi kullandığım dakika sms ve datayı süper paketten düşüyor. yıkılandan düşmüyor. halbuki az olan ve bitime yakın olan yıkılan paket.
    yıkılan paketteki bekleyen haklar ölecek anlayacağın .

yıkılandaki hakları kullanmak için önce süper paketi bitirmek gerekiyor ama sonra yaklaşık 20 gün paketsiz kalırız :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzunEsmer -- 4 Ocak 2014; 14:31:32 >

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.