Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başkta hattan aveaya geçip,faturasız olarak bu tarifeyi kullanacak olanlara linki veriyorum.

http://www.woops.com.tr/faturasiz-woops/paketler/woops-firsata-bak-yeni
  • Kalan hediye bakiyeye nereden bakıyoduk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: concepty

Kalan hediye bakiyeye nereden bakıyoduk?

Faturalı iseniz, SES - SMS - INTERNET yazarak 5555'e gönderin.
    Faturasız iseniz, KALAN SUPER FIRSAT yazarak 4545'e gönderin.
  • Bugün 35 TL ye yeni hat aldım ve sonra hemen bu tarifeyi yaptım. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi kampanya diyebilirim
  • Simdi faturasiza gecsek daha sonra faturalisini secebilir miyiz 31 ocaktan once

• ben çözemedim kendi durumumu, ya da sağlıklı düşünemiyorum.
    şuan seç 500 faturalı tarifedeyim ve yaklaşık 1 yada 2 ay daha tahhütüm var.
    taahhütlü halde bu tarifeye geçip taahhüt verebiliyormuyuz ki?
    çözen varmı durumu, yada aynı durumda olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: popbudzik

ben çözemedim kendi durumumu, ya da sağlıklı düşünemiyorum.
    şuan seç 500 faturalı tarifedeyim ve yaklaşık 1 yada 2 ay daha tahhütüm var.
    taahhütlü halde bu tarifeye geçip taahhüt verebiliyormuyuz ki?
    çözen varmı durumu, yada aynı durumda olan?

Bende aynı tarifede taahhütlüdeyim ama ben daha faturalıya yeni geçip taahhüt vermiştim.Sanırım bu durumdan dolayı geçemiyoruz geçmek istersekte 50 tl civarında bi masraf çıkıyor.

• turkcel de 15 ocaga kadar taahhüdüm var Az önce aradım bugün hattımı kapatsam cayma bedeli nedir niye 19 tl dediler. 15 inden sonra geçsem bu seferde gelecek ayın faturasını çıkaracaklar 15 tl den az olmaz heralde. hangi gün taşıma yapmalıyım en uygun? bu arada hesap kesimim ayın 10 u trkcelde faturalı

• concepty kullanıcısına yanıt
    ben 9333 ü arıyorum ayrıntıları veriyor

bu fırsatı şimdi gördüm faturasız süper 3 lü abonesiydim son 2 aydır

hemen bir 25 altı tc ayarlayıp 4545 e yolladım anında woopsa girdim. super fırsat yazıp 4545 e atınca hemen 23 tl karşılığında paket tanımlandı. 500+5bin+2GB
    üstüne birde eski süper 3 lü tarifemden kalan sms+dakika+interneti de yeni pakete eklediler. suyundan da koy :D

daha ne olsun emeği geçen herkese teşekkürler kavurucu bir fırsat
  • pttcell den nasıl geçerim fikri olan var mı? teşekkürler...
  • esmir kullanıcısına yanıt
    benim 50 gün taahhütüm var avea faturalı tarifeye.
    ben 9333 ten müşteri hizmetleri bağlatma özürlüyüm bugüne kadar 1 kere bağlanamadım.
    siz nasıl hallettiniz? MH'ne nasıl ulaştınız???
    aynı yöntemi uygulamayı düşünüyorum
  • Beyler internet baya kötü 2 Mbit oda stabil değil bol dalgalanmalı internetinden medet uman geçmesin.

Hatta ciddiyim net dolaşım hızı genelde 50kbyte ı geçmiyor(sayfa açma hızı) aşırı yavaş

Bölge gaziantep üniversite çevresi

zamanla gelen edit: internet hızı bölgeye evinizin içindeki konumunuza hatta oda içindeki konumunuza bağlı.en sağlamı avealı bir arkadaş bulun ve interneti yoğun olarak kullandığınız yerlerde çekim düzeyine H+ oluyor mu vs. bakın bakmadan almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 4 Ocak 2014; 1:46:47 >
  • MassiveDynamic kullanıcısına yanıt
    yere göre değişiyor hocam. ben problem yaşamıyorum avea ile. 1 senedir kullanıyorum. ama bazen en merkezi yerlerde sorun yaşayanlar olabiliyor. telefona da bağlı. galaxy serisinin çoğunun sar değeri hayli düşük. samsung da yaygın kullanıldığından bu telefonları kullananların bu tip şikayetlerde bulunması normal. beni telefonumun sar değeri biaz daha üyksek galaxy'lerin geneline göre
  • popbudzik kullanıcısına yanıt
    ben mh yi aramadımki
    9333 tuşlayınca dosdoğru paket bilgilerini okuyo telesekreter sana

tarifeye de sms le geçtim. burda konu başında ilk sayfada verilen sms numaralarına yukardaki mesajımda yazdığım gibi direk geçtim
  • mediamarketten s3 mini almak istiyorum. Woops tarifesinde olana 100 tl indirim var. Kampanyadan yararlanmak için Woops müşterileri MM yazıp 5060’a SMS göndererek şifrelerini alabilirler. Bana bu şifre bugün acil lazım. Dün geçiş yaptım avea ya ama 5 gün sürer o yüzden acil şifreye ihtiyacım var. Yardımcı olan olursa çok sevinirim. SMS masrafını karşılarım. Yardımcı olana 4-5 gün sonra geçiş tamamlanınca kodu telafi edebilirim. Diğer konuda yazdım ama yardımcı olan olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...
  • Beyler 40 TL ye Avea

1000 dk
    5000 sms
    4 gb internet

Suan kullaniyorum dk olarak 500 yeter bana 2 gb net icin gecilirmi gecilmez mi bende geceyim diyorum

• avea iletişime gidip tarifeyi değiştirdim. (sec 250 ne faturalı ne faturasız arada bi tarifeymiş. nasılsa işte.) wopsa kaydolduk yeni yıl yazıp gönderdik.. en son soz yazıp 5555 daha göndermeden iletişim merkezine uğrayıp bi daha sordum 5 tl de faturadan taahhut sözü verdiğiniz için faturadan düşürülecek dedi..5 tl düşecekse 28tl olacak...23 tl olmuyor ki.. taahhütle 10 tl düşmüyolar mıydı bi değişiklik mi oldu da yetişemedik.
    arkaaşların forumda verdiği bilgi böyleydi..bana gelenler de yanında yazılı...

Aşamalara gelecek olursak.
    1- SEÇ FULL+FULL 500 tarifesine geç. >> 57 TL
    2-TC Numarasını - 4545'e yollayıp woops'a kayıt ol.
    3-YENIYIL - 4545'e yolla. Bu mesaj size 1gb ek internet Paketi + 24 TL indirim sağlamış olucak. --bana 19 tl ind geldi.
    SOZ - 5555 ve ONAY - 5555 >> Böylelikle taahhüt vermiş olacaksınız ve 10 TL indirimde buradan gelicek. --bana 47 yerine 42 tlolur mesajı geldi yani 5tl yapıyor
    Böylelikle tarife bedeliniz toplamda 23 TL olucak. --bana 33 tl oluyo gibi..

mh aradık ..
    47 den düşülecek indirimleriniz dedi..47-19-5=23 oluyo dedi.. rahatladık..
    yani sec full+full 47 tl olarak değişmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 3 Ocak 2014; 20:58:42 >

• nabiaga kullanıcısına yanıt
    avea telefonla müsteri hizmetlerine nasıl bağlandınız?
    9333 ten sonrası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: popbudzik

avea telefonla müsteri hizmetlerine nasıl bağlandınız?
    9333 ten sonrası...

Müşteri hizmetleri numarası 500
  • quote:

Orijinalden alıntı: core2ibo

Arkadaslar tc ile woopsa uye oldum. sonra SUPER FIRSAT yazip gonderdim paketi aldim.
    YENIYIL SON ve ONAY islemini yapmadim. Bunlara gerek varmi?

Faturasizda gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.