Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Judgement..

Kampanya alımı 32 ocak son. şu an 23 tl görünüyor. ileride ne olur bilinmez ama zam yaparlar kanımca belirli bir süre sonra

faturasızlara 12 ay boyunca 23 tl olayı yok mu ? zam gelirse nerden haberimiz olacak ?
  • ARKADAŞLAR AVEANIN HERHANGİ BİR FATURASIZ TARİFESİNDE OLMAK YETERLİ Mİ BUNA KATILMAK İÇİN
  • yıkılan tarifemi iptal ettirip gectim. mh ile gorusunce kac bin kisinin oldugunı goremediler. risk alıp iptal ettim gecisimi yaptım.
  • ARKADAŞLAR AVEANIN HERHANGİ BİR FATURASIZ TARİFESİNDE OLMAK YETERLİ Mİ BUNA KATILMAK İÇİN
  • Beyler ben 97 dogumluyum vodafone da anneme kayitli avea bayii ne gidip hem bu paketi hemde kendi uzerime alabilirmiyim?
  • Hattı vodafone dan avea ya taşıyıp paketten yararlanabilirsin hattı kendi üstüne alabilirsin de en son 50-60 lira arası gibi bir fiyatı vardı
  • bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Darkness

Beyler ben 97 dogumluyum vodafone da anneme kayitli avea bayii ne gidip hem bu paketi hemde kendi uzerime alabilirmiyim?

Tabi hattı üzerine alırken yanında annende olması lazım. Bence hattı üzerine alma çünkü 40-50 TL bir para çıkartıyorlar sana boşu boşuna
  • Faturalıyım az önce geçiş yaptım,
    Sorusu olan varsa cevaplayabilirim
  • Hat benim üzerim değil. O yüzden TC numaramı yazıp 4545 e gönderirsem kayıt olabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insurrection

Hat benim üzerim değil. O yüzden TC numaramı yazıp 4545 e gönderirsem kayıt olabilir miyim?

ben faturasızken oluyodu bu şekilde paketlere kayıt olurken filan, sende dene bi birşey kaybetmezsin
  • çok iyimiş, ne yazık ki bunun 1gb'li olanına taahhütlüyüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Beyler ben 97 dogumluyum vodafone da anneme kayitli avea bayii ne gidip hem bu paketi hemde kendi uzerime alabilirmiyim?

Tabi hattı üzerine alırken yanında annende olması lazım. Bence hattı üzerine alma çünkü 40-50 TL bir para çıkartıyorlar sana boşu boşuna

sim kartla birlikte gidip baskasinin uzerine alinmis bir kart kullaniyorum kendi uzerime almak istiyorum dediginde bunu ucretsiz yapmak zorundalar yonetmelik var bu konuda. esimin annesine ait hatti o olmadan almistik bu sekilde, birkac yerde 5 ila 20 lira arasi degisen para istediler ama kavga dovus ucretsiz yaptirmistim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

sim kartla birlikte gidip baskasinin uzerine alinmis bir kart kullaniyorum kendi uzerime almak istiyorum dediginde bunu ucretsiz yapmak zorundalar yonetmelik var bu konuda. esimin annesine ait hatti o olmadan almistik bu sekilde, birkac yerde 5 ila 20 lira arasi degisen para istediler ama kavga dovus ucretsiz yaptirmistim.

belirli bir tarihi vardı onun artık dediğiniz gibi olmuyor, belli bir miktar para ödemen gerekiyor hattı üstüne alırken.

• istanbul pendige 5 km uzaktayim aydos dagina dogru evimde 4mbit hiz aliyorum cok iyi sesde sorunsuz
  • Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var,

Fatura Kesim Tarihi 10.01.2014
    Fatura Kesimine Kalan Gün 5 Gün
    Güncel Fatura 22.07 TL
    Kalan Süre: 09.01.2014e kadar gecerli Yurtici Heryone 500DKniz kaldi.Son 6 saat harictir.
    Kalan Data: 09.01.2014e kadar gecerli 2048MB yurtici Internet kullanim hakkiniz kalmistir.Son 12 saat harictir.
    Kalan SMS 09.01.2014e kadar gecerli 5000 Yurtici Heryone SMS kalmistir.Son 6 saat harictir.

böyle diyor şimdi ben başka paketten geçtim o paketle birliktemi 22tl gelecek fatura ? yoksa o pakete ek olarakmı 22 tl ekleyecekler? şimdi 5 gün için 22tl mi ödedim? ztn bu aralar hiçbir işime yaramayacak bu kullanım hakları? nedir bunlar biri açıklayabilirmi acaba
  • Çarşamba günü turkcellden geçiş için başvurmuştum. Sizce tahminen ne zaman mesaj gelir telefonuma ? 3 günü geçti yani aşağı yukarı 85-85 aaat olduu başvuralı
  • arkadaşlar yardımcı olacak 1 kişi bile yokmu ya?
  • bimcell kullanıyorum avea faturasiza geçeceğim bu kampanyadan yararlanabilirmiyim
  • Evet, ben geçtim.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.