Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla Avea’nın faturasız tarifeleri gelip Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan: Paketten ayda 23 TL’ye yararlanabilirsin.
    Hali hazırda Avea’nın faturasız tarifelerindeysen ve Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan: Pakete kayıt olan ilk 50.000 müşteri arasındaysan ayda 23 TL’ye, değilsen ayda 28 TL’ye yararlanabilirsin.

1 Ocak 2014'ten sonra numara taşıyarak kaydolsam 50.000 barajına takılmıyorum, değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonurakar -- 25 Aralık 2013; 15:07:15 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    numara taşımaya her türlü 23 tl
    telsiz karıda cabası:):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 25 Aralık 2013; 15:07:14 >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Son başvuru tarihi ile ilgili bir bilgi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Woops kayıt oldum, paketi almak için mesaj gönerdim gelen cevap

Değerli müşterimiz Super Fırsat paketinden faydalanamamaktasınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atilla037

Woops kayıt oldum, paketi almak için mesaj gönerdim gelen cevap

bende denedim banada aynı cevap geldi. şikayet açtırdım müşteri hizmetlerinden:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: kuki.67

Dakika ücretlendirme periyodu 60 saniye

Bu bilgi SABİTTİR: Faturasızlarda neredeyse tüm paketlerde ücretlendirme periyodu 60 saniyedir, faturalılarda ise 6 saniye.

Faturalıda 6 sn mi? O halde geri aldım
  • Atilla037 A kullanıcısına yanıt
    Sadece başvururken yaşın tutması gerekiyor. Sonrasında yaşın geçse de üyeliğin devam ediyor. Ayrıca başvuru esnasında yaşın tutmuyorsa(benim gibi), 25 yaş altı bir yakınının TC nosunu 4545 e mesaj atıp woops'a katılabilirsin. Ben böyle katıldım ve 23 TL(Faturalı hat) ücret için onay geldi.
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    o da işin riski:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

bende denedim banada aynı cevap geldi. şikayet açtırdım müşteri hizmetlerinden:)

Müşteri hizmetlerinden şikayet kaydı oluştursakta onlar geri dönüş yapana kadar kampanya sona erer.
    Şaka bir yana, geri dönüş olduğunda bildirirseniz sevinirim.
    Şimdi bende bir arayayım müşteri hizmetlerini bakalım ne diyecekler.
  • Sanırım şu kampanya, orada yazıyormuş zaten ilk 50bin diye, ne ara dolmuş 50bin onu anlamadım
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/SuperFirsatPaketiMevcut
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

Müşteri hizmetlerinden şikayet kaydı oluştursakta onlar geri dönüş yapana kadar kampanya sona erer.
    Şaka bir yana, geri dönüş olduğunda bildirirseniz sevinirim.
    Şimdi bende bir arayayım müşteri hizmetlerini bakalım ne diyecekler.

ben aslında avea yıkılan kullanıyorum

500dk+5000sms+1gb toplam 19 tl ödüyorum.
    bu pakette 4 tl ye extra 1gb benim için cazip geldi:)
    eğer 23 tlye kaydolamazsam, kayıt olmam zaten:)
    haber veririm geri döndüklerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: fkay

Sanırım şu kampanya, orada yazıyormuş zaten ilk 50bin diye, ne ara dolmuş 50bin onu anlamadım
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/SuperFirsatPaketiMevcut

50binin dolup dolmadığına emin dğeiliz. başka bir sıkıntı var bence.
  • vay arkadaş müşteri hizmetlerini bile çökerttiniz kaç kere aradım adam sesinizi alamıyorum deyip deyip kapatıyor
  • Atilla037 A kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de öyle oldu. Önce Woops üyeliği istedi, talep gönderdim, 7-25 arası olman lazım dedi, bu yaş gurubunda birinin TC sini göndersen de olur dedi, gönderdim yeğenimin nosunu. Woops'a Hoşgeldin dedi. Akabinde Super Fırsat kaydı için sms attım ama bana da aynı şekilde red cevabı geldi. Şu anda MH ile görüşüyorum, yaptıklarımı bana tekrar ediyor şöyle yapın diye, de yaptım zaten onları. Bu paketi alamamanız için bir neden göremiyorum diyor kız, iyi de neden reddediyor o zaman? Bu sorun sanırım Woops kaydından kaynaklanıyor. TC nosunu sonradan gönderdiğimiz için sanırım. Ama öyle de olsa Woops'a Hoşgeldiniz diye sms neden geldi? Ula bu Avea'nın düzgün sorunsuz bir işi olmaz mı yahu? MH temsilcileri de hiçbir şey bilmiyor.

Hayır bir diğer önemli soru da, benim Yıkılan Paketim 10 Aralık'ta yenilendi, 10 Ocak'a kadar geçerli. Şimdi benim bu Super Fırsat paketine üyeliğim onaylanırsa, ne zamandan itibaren geçerli olacak? Yıkılan Paket ayı bitince mi yoksa hemen mi başlayacak? Hemen başlıyorsa TL yüklemek gerekecek ki gereksiz bir yükleme olacak benim için. Tahminim üyelik kabul edilirse, Yıkılan Paketim sona erdikten sonra Süper Fırsat olarak devam etmesi, umarım böyle olur. Tabi öncesinde, üyeliğim kabul olur inşallah. Nasıl olacak bilmem. Akşama kadar bekleyin dedi MH temsilcisi, yeni bir uygulama olduğu için belki onay mesajı gecikiyordur, akşamı bekleyin olmazsa yine arayın diyerek zaman kazandı. Bekleyince kabul olacaksa neden "faydalanamamaktasınız" diye sms geliyor hemen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Aralık 2013; 15:37:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Aynen bende de öyle oldu. Önce Woops üyeliği istedi, talep gönderdim, 7-25 arası olman lazım dedi, bu yaş gurubunda birinin TC sini göndersen de olur dedi, gönderdim yeğenimin nosunu. Woops'a Hoşgeldin dedi. Akabinde Super Fırsat kaydı için sms attım ama bana da aynı şekilde red cevabı geldi. Şu anda MH ile görüşüyorum, yaptıklarımı bana tekrar ediyor şöyle yapın diye, de yaptım zaten onları. Bu paketi alamamanız için bir neden göremiyorum diyor kız, iyi de neden reddediyor o zaman? Bu sorun sanırım Woops kaydından kaynaklanıyor. TC nosunu sonradan gönderdiğimiz için sanırım. Ama öyle de olsa Woops'a Hoşgeldiniz diye sms neden geldi? Ula bu Avea'nın düzgün sorunsuz bir işi olmaz mı yahu?

kendi tc no ile kaydolunca da aynısı oluyor sorun aveada

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Aynen bende de öyle oldu. Önce Woops üyeliği istedi, talep gönderdim, 7-25 arası olman lazım dedi, bu yaş gurubunda birinin TC sini göndersen de olur dedi, gönderdim yeğenimin nosunu. Woops'a Hoşgeldin dedi. Akabinde Super Fırsat kaydı için sms attım ama bana da aynı şekilde red cevabı geldi. Şu anda MH ile görüşüyorum, yaptıklarımı bana tekrar ediyor şöyle yapın diye, de yaptım zaten onları. Bu paketi alamamanız için bir neden göremiyorum diyor kız, iyi de neden reddediyor o zaman? Bu sorun sanırım Woops kaydından kaynaklanıyor. TC nosunu sonradan gönderdiğimiz için sanırım. Ama öyle de olsa Woops'a Hoşgeldiniz diye sms neden geldi? Ula bu Avea'nın düzgün sorunsuz bir işi olmaz mı yahu?

onunla alakası yok ben 22 yaşındayım kendi hattımla woopsa kayıt oldum. bende aynı hatayı alıyorum. müşteri hizmetlerinden şikayet kaydı açtırdım konuyla iligli.

• kayıt olunmuyorki?
    whoops a kayıt oldum sorunsuz, super firsat yazıp 4545'e gönderiyorum "süper fırsat paketinden faydalanamamaktasiniz" diyor
  • Müşteri hizmetlerini arayarak geçebilen var mı?
  • geçemediğim için şikayet kaydı açtırdım.
  • avea ın yatırımları ile ilgili iyi bir röpörtaj

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.