Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperen.md

Evet oldum.

hali hazırda bi paket tanımlımıydı? süper üçlü, yıkılan paket vs?
  • theshiver kullanıcısına yanıt
    Yıkılan paket tanımlı hocam.
  • quote:

yıkılan paket tanımlıydı, 23 liradan fazla bakiye vardı, 4545'e "super firsat" yazıp gönderdin ve bu pakete kayıt oldun. başka bir adım atlamadım dimi :)
    bundan farklı olarak bende sadece yıkılan paket yerine süper üçlü paket tanımlı ama bende olmuyor
  • faturalı avealilar için bir şeyler yok mu?
  • süper3lü'deki 1gb yetmiyordu, 23 tl ye 2 gb harika ötesi, ki interneti bulunduğum yerde türkcell den iyi. ama woopslu olmama rağmen kabul etmiyor bir türlü, bu sorunu bir aşsak yılın bombası olacak
  • quote:

Bende de yıkılan paket tanımlı ama bende olmuyor

Hocam sizde ne kadar bakiye vardı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart ayında hattımı üzerime almak için Turkcell'e gecmiştim. O gün bugündür güzel paket bekliyorum, sms ve internetsizlikten gına geldi :)
    Paket çok güzel, bedava resmen. Ama bu 1 Ocak sonrası numara taşıyıp telsiz kullanım ücreti ödememe olayını anlamadım. Nerede yazıyor böyle bir bilgi?

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

faturalı avealilar için bir şeyler yok mu?

12 Ay taahhütle aynı kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.
  • Ben de alamiyorum ya of :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeterli miktarda TL yükleyip yeniden denemek istiyorum ama Avea sitesinden TL yükleyemiyorum bir türlü. Farklı bir yol deneyeceğim.

EDIT: Yok TL yüklemek de işe yaramadı. 30 TL yükledim yine katılım smsi gönderdim yine katılamamaktasınız dedi. Olmuyor arkadaşlar, pes ettim artık. Ya 50,000 kişi dolmuş, ya da vermem de vermem diyor. Ki büyük ihtimal katılım sayısı hedefe ulaşmış, sağlık olsun, 1 GB ile devam. 9 TL vermem ekstra 1 GB için, paketin tamamı için 19 TL ödüyorum zaten. 28 TL nin de sınırı falan yok, istediğim zaman geçerim gerekirse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Aralık 2013; 17:14:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Yeterli miktarda TL yükleyip yeniden denemek istiyorum ama Avea sitesinden TL yükleyemiyorum bir türlü. Farklı bir yol deneyeceğim.

TL yükleyip denedikten sonra sonucu bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrvl

Mart ayında hattımı üzerime almak için Turkcell'e gecmiştim. O gün bugündür güzel paket bekliyorum, sms ve internetsizlikten gına geldi :)
    Paket çok güzel, bedava resmen. Ama bu 1 Ocak sonrası numara taşıyıp telsiz kullanım ücreti ödememe olayını anlamadım. Nerede yazıyor böyle bir bilgi?

Hocam turkcell izin veriyor mu baska operatöre geçmeye

• quote:

Orijinalden alıntı: Atilla037

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Yeterli miktarda TL yükleyip yeniden denemek istiyorum ama Avea sitesinden TL yükleyemiyorum bir türlü. Farklı bir yol deneyeceğim.

TL yükleyip denedikten sonra sonucu bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen :)

ben tl yükledim ona rağmen geçiş yapamıyorum
  • theshiver kullanıcısına yanıt
    ben de az önce müşteri hizmetlerini aradım hattınıza en az 30 tl yükleyin sonra mesaj çekin dedi? siz ne kadar yüklediniz?
  • 25 yaşındayım. Bunu kabul etti müşteri hizmetleri. Ama woopsa neden kayıt olamıyorum sorusuna şu cevabı verdi:
    "çünkü 26 yaşından gün almışsınız"

vodafone tarifelerine bakıyorum. sıktı avea.
  • Bende yıkılan paketten buna geçmek için çaba sarfediyorum ama olmadı bir türlü. Dosya açtılar müşteri hizmetlerinden 48 saat içinde cevap vericez dediler. hesabımda 25 tl vardı her ihtimale karşı 10 tl daha yükledim yine denedim ama olmadı. Zaten olumsuz sonuçlanırsa doğru vodafone a gidiyorum bunlarla uğraşılmaz.
  • 26 yaş altı adamı nerden bulacağız ?

yoksa güzel miş.
  • dah dün turkcelle 25 tl yükleyip internet yaptım 1 ay sonra bu tarifedeyi inşallah
  • excelance21 kullanıcısına yanıt
    ben 20tl yükledim, hattımda da 6tl vardı yaklaşık 26tl oldu. ama sanırım durum bununla alaklı değil, yukarıda arkadaş 30tl yüklemiş yine de olmamış.
    müşteri temsilcisi bilmediği için sallamış bence
  • 19 yasindayim. Woops'a kayit oldum, super firsattan yararlanamamk icin hic bir neden yok ortada ama gelen mesajda faydalanamayacagim yaziyor anlamadim gitti.

Normalde Super3Lu paketi kullaniyorum, ondan olabilir mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.