Şimdi Ara

AVEA Efsane Yıkılan Paketi geri getirmiş. 500DK+5000SMS+1GB İnternet şeklinde güncelledi! (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
16
Favori
139.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exelance1248

12 yıl aradan sonra taşıdık bakalım türkcellden
    bakalım çok fark edecek mi?

hocam aynıyız walla, ben de türkcell i taşıdım vodafone 19"luk pakete, iyi çıkmazsa aveaya gelecem sonra
  • VODAFONE bizim evde çekmiyor ankaranın göbeğinde eş dost rezil oluyor (pencere kenarı-balkon falan )
    ona hiç niyetlenmedim bakalım avea nasıl olucak. sonra dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına girmeyiz inş.
  • arkadaşlar bu pakete yeni geçtim sırası ile işlemleri tamamladım sorum şu
    kalan tl yi *123# den
    peki kalan dakika-sms-ve en önemlisi interneti nasıl öğreneceğim bilgi veren olursa teşekkür ederim
  • Bu tarife guzel de kac gun surecegi belli degil. Uc gun sonra kaldırılırsa hic hos olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

arkadaşlar bu pakete yeni geçtim sırası ile işlemleri tamamladım sorum şu
    kalan tl yi *123# den
    peki kalan dakika-sms-ve en önemlisi interneti nasıl öğreneceğim bilgi veren olursa teşekkür ederim

KALAN yazıp 1991 mış teşekkürler
  • Yıkılan paket aylık 19tl idi şimdi 23tl olmuş kampanya süresi dolunca 23tlmi olcak benimde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbm333
    ama tel ics ise dediğim gibi telde mevcut olanı daha kullanışlı oluyor.dikkat etmen gereken şey ise faturan veya tarifen ayın mesela 26 sından yeni aya giriyorsa yani hesap kesiliyorsa veri kullanım dönemini 27 yapacaksın.

Bir konuda yardım lütfen;
    Hat 3 Nisanda taşındı, kalan sorgulamasında "3 Mayısa kadar kullanabileceğiniz..." diyor, bahsettiğiniz veri kullanım dönemini 4 Mayıs mı yapmam lazım?
    Uygulama üzerinden mobil verileri aktif hale getirmeden bu ayarları yapamıyoruz sanırım?
    Ayrıca mobil şebekeler altında hem " veri etkin " diye bir seçenek var hem de " veri dolaşımı " diye ayrıca bir seçenek var, ikisini birden mi aktif hale getirmek gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madcapfrog

quote:

Orijinalden alıntı: fbm333
    ama tel ics ise dediğim gibi telde mevcut olanı daha kullanışlı oluyor.dikkat etmen gereken şey ise faturan veya tarifen ayın mesela 26 sından yeni aya giriyorsa yani hesap kesiliyorsa veri kullanım dönemini 27 yapacaksın.

Bir konuda yardım lütfen;
    Hat 3 Nisanda taşındı, kalan sorgulamasında "3 Mayısa kadar kullanabileceğiniz..." diyor, bahsettiğiniz veri kullanım dönemini 4 Mayıs mı yapmam lazım?
    Uygulama üzerinden mobil verileri aktif hale getirmeden bu ayarları yapamıyoruz sanırım?
    Ayrıca mobil şebekeler altında hem " veri etkin " diye bir seçenek var hem de " veri dolaşımı " diye ayrıca bir seçenek var, ikisini birden mi aktif hale getirmek gerekir?

Eğer 3 mayıs yaparsan gece 24 ten sonraki verileri kullandığın dönemden saymaz ama 4 mayıs yaparsan 3 mayısı 24 e kadar hesaplar. Bide sadece veri etkin yap dolaşımı işaretleme bu daha fazla kota yer.
    Son olarak mobil veriler işaretlemen gerek yoksa kota siniri yapamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbm333 -- 5 Nisan 2013; 8:50:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone' dum dün avea' ya geçmek için başvurdum. "Efsane Yıkılan Paket ile her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet sadece 23 TL! " budur. Avea açılınca KAYIT 1991' e mi gönderiyoruz ardından 25tl yüklüyoruz ve ok midir?
  • 25 lira yukle ve KAYIT yazip 1991e mesaj yolla, ardindan geri mesaj gelecek 5YUZ yazip aynen geri 1991e postala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skydoom -- 8 Nisan 2013; 13:13:31 >
  • tarife guncellendi, 19 liraya indi ve 500dk + 5000sms + 1gb net oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: skydoom

tarife guncellendi, 19 liraya indi ve 500dk + 5000sms + 1gb net oldu.

nasil yani ? Link verirmisin üstad ?
    bende avea nin yeni yikilan paket abonesiyim 19 TL ye indirme imkanim varmi simdi ?

• Link alabilir miyiz ?

Edit :

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/19TLYikilanPaket

Sadece avealara özel olmuş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karqasa -- 8 Nisan 2013; 13:33:42 >
  • bu avea'yı gerçekten anlamıyorum!!!

yahu bari her yöne 500dakika yap şunu...niye sadece avea içi...???19 TL çok iyi fiyat;
    bal pakette her yöne 500dakika+500sms+500mb internet 30TL yahu....hesap kitap yapmasını bilmiyorlar herhalde...

şikayette bulundum zaten ne kadar umurlarında olur göreceğim de 11 senedir kullanıyorum ,
    taa aria zamanından beri ama artık son 1 ayları değiştiririm başka operatöre geçerim çok mu zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Link alabilir miyiz ?

Edit :

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/19TLYikilanPaket

Sadece avealara özel olmuş :(

Daha önceden 23 tl heryöne 500 dk olan pakete geçenlerin tarifesinde bir değişiklik olacak mı bununla ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar.
  • Sitesinde iki tarifede devam ediyor. Bir diğer oparetörden gelene heryöne 23tl; diğeride aveaiçinde şuan faturasız hatta olup yıkılana geçmek isteyene aveaiçili 19 lu tarife gelmiş. Ben mi yoksa yanlış yorumluyorum yoksa değiştimi komple.
  • avea saha calisaniyim, bugun ogleden once geldi emaillerimize
  • quote:

avea saha calisaniyim, bugun ogleden once geldi emaillerimize

hocam heryone 500 lu olan tarife 19 lira mi oldu simdi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

quote:

avea saha calisaniyim, bugun ogleden once geldi emaillerimize

hocam heryone 500 lu olan tarife 19 lira mi oldu simdi ?

evet 19 lira oldu her yöne 500 sms de 5000 sms oldu
  • Tekrar Vodafone Geçiyorum , Sonra Aynı Hızda Avea'ya Geçiyorum

Böyle Şansı Var ya
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.