Şimdi Ara

AVEA Efsane Yıkılan Paketi geri getirmiş. 500DK+5000SMS+1GB İnternet şeklinde güncelledi! (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
16
Favori
139.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rekabet fena kızıştı.Bu paket mükemmel ve fiyatı da öyle.Herkesin gereksinimlerini karşılıyor.
  • KAYIT IPTAL 1991 yapıp tekrar KAYIT 1991 yaparak başvursak yemez mi acaba =)
  • Geçen sene bu pakete giriş yapanlar için durum nedir peki?
  • PEKİ BU PAKETE VODOFONDAN GEÇTİK DİYELİM TELSİZ ÜCRETİ KAÇ TL DİREK ALACAKLARMI BEN AVEA VODOFOBE GEÇMİŞTİM 500 DK HERYONE 15 TL VERİYORUM SADECE İNTERNET YOK
  • avea dan ne çektim ya şimdi de 23tl lik aldım adam hoop 1 hafta sonra 19 TL. bundan yararalanamıyoruz heralde 8 nisan itibariyle demiş off zaten ankaranın merkezinde zemin kattaki evimde çekmiyor interneti
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

PEKİ BU PAKETE VODOFONDAN GEÇTİK DİYELİM TELSİZ ÜCRETİ KAÇ TL DİREK ALACAKLARMI BEN AVEA VODOFOBE GEÇMİŞTİM 500 DK HERYONE 15 TL VERİYORUM SADECE İNTERNET YOK

2014 e kadar telsiz ücreti ödenmiyor numara taşındığı için diye biliyorum ben de vodafonedan taşıdım ücret almadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: werrol

KAYIT IPTAL 1991 yapıp tekrar KAYIT 1991 yaparak başvursak yemez mi acaba =)

hakkat denesek mi
  • Bimcell'den geçiş kabul etmiyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9008

quote:

Orijinalden alıntı: tikak

Ben bu paketin ilk kullanıcılarındanım. Taraftar hatları da alabildiğinden Kartalcell Şampiyon Tarife ile kullanıyorum. 20 TL ve üzeri yüklemeye taraftar hatları ile konuşmak için 2000 dk veriyor. Yüklediğim 20 TL ile de paketi alıyorum. Yani ayda 20 TL'ye 2000 dk taraftar hatları ile konuşma (sevgililer için mükemmel oluyor) + 500 dk her yöne + 1000 sms her yöne + 1 gb internet. Tabi sen alırsan ayda 25 TL yüklemek zorunda kalacaksın. Arankazan servisine de üye oldum. Sabit hatlardan ve diğer operatörlerden 10 dk aranmaya 5 dk her yöne veriyor. Benim neredeyse her ay 200 dk her yöne sürem siliniyor. Fazlası ile yetip artıyor benim için.

şampiyon tarife hakkında biraz bilgi verebilir misiniz 20tl yükleyince gelen 2000dk ile faturalı taratar hatlarını arayabilir miyim?her bayi ayrı bişey diyor. gsmobile muhteşem15lik kullanıyorum tcell hattımı da önce süper ikili 1000dk 4gb ye taşımayı düşündüm sonra da bu yıkılan paketin 19tlye düştüğünü gördüm 1000dk bana fazla gelir zaten yurttada sınırsız internet var yıkılan pakete geçmeye karar verdim cevabınızı bekliyorum, teşekkürler.

arkadaşlar bende bayıye gıttım ınanın hepsi ayrı tas ayrı hamam cvp verıyor ? avea müşteri hizmetlerine mesaj attım daha dönmediler bana!

soru şu :

2 farklı operatorden 2 hattı aveaya taşıyacagız, e tabı haliyle bu iki hat birbirini çok arıyacak, ayrıca her yöne olsun , sms olsun, internetde kenarda dursun dıyoruz,

bu pakette,

hattımı taşıyacagım ama ilk önce taraftar hattı yapıp aynı gün yada ertesi günü bu paketimi almak gerekiyor gunlerdır net cvp alamadıgım için hat taşıyamadım,
    yapan arkadaşlar nasıl yaptı ?
    cvplarsanız çok memnun kalırım bugun işlemleri başlatmak isterim,

iyi forumlar

• bu ne demek ben tam anlamadım arkadaşlar ???

sözleşmenin son maddesi

TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
  • cumartesi gittim vodafone hattımı taşımak için avea bayine işlemleri sözde yaptılar hala geçemedik ...500dk1000sms1gb internet 23tl iyii geçekten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

bu ne demek ben tam anlamadım arkadaşlar ???

sözleşmenin son maddesi

TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

hocam taraftar hatti ile sampiyon tarife farkli oluyor siz 2000dk dan yararlanmak icin sampiyon tarifeyle actirmalisiniz hattinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

quote:

Orijinalden alıntı: werrol

KAYIT IPTAL 1991 yapıp tekrar KAYIT 1991 yaparak başvursak yemez mi acaba =)

hakkat denesek mi

paketsiz kalma riskide var ama

• quote:

Orijinalden alıntı: royalcat

quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

PEKİ BU PAKETE VODOFONDAN GEÇTİK DİYELİM TELSİZ ÜCRETİ KAÇ TL DİREK ALACAKLARMI BEN AVEA VODOFOBE GEÇMİŞTİM 500 DK HERYONE 15 TL VERİYORUM SADECE İNTERNET YOK

2014 e kadar telsiz ücreti ödenmiyor numara taşındığı için diye biliyorum ben de vodafonedan taşıdım ücret almadı

ben avea vodofone geçtim 3ay almadı yanlışım yoksa 2 aydır alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

quote:

sözleşmenin son maddesi

hocam taraftar hatti ile sampiyon tarife farkli oluyor siz 2000dk dan yararlanmak icin sampiyon tarifeyle actirmalisiniz hattinizi

şimdi hocam,

aveaya gıdıp şampiyon tarıfeylemı başlatıcam yoksa
    numara taşıtıcam
    şampıyon tarıfeye gecıcem,
    ve ordan bu paketede gecıce

her ay 2000 dakıka
    ve paket haklarını kullanabıecekmıyım=?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

quote:

sözleşmenin son maddesi

şimdi hocam,

aveaya gıdıp şampiyon tarıfeylemı başlatıcam yoksa
    numara taşıtıcam
    şampıyon tarıfeye gecıcem,
    ve ordan bu paketede gecıce

her ay 2000 dakıka
    ve paket haklarını kullanabıecekmıyım=?

hocam numara tasican tarifeni de sampiyon tarife olarak belrlcen basvurma sirasinda sonra 20 lira yukleyp paketi satn alcan 20 lira yukledgnde otomatik 2000dk geliyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: 9008

quote:

Orijinalden alıntı: tikak

Ben bu paketin ilk kullanıcılarındanım. Taraftar hatları da alabildiğinden Kartalcell Şampiyon Tarife ile kullanıyorum. 20 TL ve üzeri yüklemeye taraftar hatları ile konuşmak için 2000 dk veriyor. Yüklediğim 20 TL ile de paketi alıyorum. Yani ayda 20 TL'ye 2000 dk taraftar hatları ile konuşma (sevgililer için mükemmel oluyor) + 500 dk her yöne + 1000 sms her yöne + 1 gb internet. Tabi sen alırsan ayda 25 TL yüklemek zorunda kalacaksın. Arankazan servisine de üye oldum. Sabit hatlardan ve diğer operatörlerden 10 dk aranmaya 5 dk her yöne veriyor. Benim neredeyse her ay 200 dk her yöne sürem siliniyor. Fazlası ile yetip artıyor benim için.

şampiyon tarife hakkında biraz bilgi verebilir misiniz 20tl yükleyince gelen 2000dk ile faturalı taratar hatlarını arayabilir miyim?her bayi ayrı bişey diyor. gsmobile muhteşem15lik kullanıyorum tcell hattımı da önce süper ikili 1000dk 4gb ye taşımayı düşündüm sonra da bu yıkılan paketin 19tlye düştüğünü gördüm 1000dk bana fazla gelir zaten yurttada sınırsız internet var yıkılan pakete geçmeye karar verdim cevabınızı bekliyorum, teşekkürler.

Geçerli hocam.

2000 dakika ücretsiz süre, tek seferde 20 TL ve üzeri yüklendiğinde, faturalı ve faturasız tüm KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell tarifelerine doğru yapılan aramalarda geçerlidir. Fiyatlar, tek seferde yükleme yapıldığında 30 gün boyunca yurtiçi aramalar için geçerlidir. Ücretsiz 2000 dakikanın aşılması durumunda yükleme koşulu için belirtilen ücretlendirmeler geçerli olacaktır. 20 TL'nin altında yükleme yapılması durumunda yurtiçi her yöne fiyat 43,89 kr/dk'dır. Ücretlendirme periyodu 2 dk.'sı 20 kuruş için 120 saniye, 43,89 kuruş için 60 saniye'dir.

LİNK

• Faturasız Avea hattım var şimdi KAYIT yazıp 1991 e yolladım.

30 gün geçerli Avealılarla 1000 dk, her yöne 1000 sms ve 1 GB internet içeren YIKILAN Paketi 19 TL karşılığında almayı onaylıyorsanız BIN yazıp 1991 e gönderin.

diye mesaj geldi. Her yöne 500 dakikadan yararlanmak için başka yol yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

Faturasız Avea hattım var şimdi KAYIT yazıp 1991 e yolladım.

30 gün geçerli Avealılarla 1000 dk, her yöne 1000 sms ve 1 GB internet içeren YIKILAN Paketi 19 TL karşılığında almayı onaylıyorsanız BIN yazıp 1991 e gönderin.

diye mesaj geldi. Her yöne 500 dakikadan yararlanmak için başka yol yok mu?

hocam heryöne için 500YUZ yazıp 1991e sms göndermelisiniz
  • Off be paket kendiliğinden yenilenmiyor ne halt etcez şimdi, 90 günde dolmadı ki vodafone'a geçelim..
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.