Şimdi Ara

AUX üzerinden Bluetooth dönüştürücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımda aux çıkışı var.(giriş değil, kablo çıkışı.) Bunu bluetooth dönüştürücü almayı düşünüyorum.Kullanan varsa tavsiye edebileceği bir ürün var mı acaba?

• Aliexpressten 11 liraya aldim, 5 gun once ulkeye giris yapti bi ara gidip teslim alirim. Hepsiburada sahibinden gibi yerleri onermem ayni urune hatta daha bile dandigine 40 50 lira fiyat cekiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben migrosdan 2 ay önce 15tl ye aldım, markasını hatırlayamıyorum. Idare eder ışte. Sanki biraz ses kalitesi bozuluyor gibime geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene önce denemek için şu linkteki en ucuz çin malı ürünü aldım
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/iphone-samsung-lg-bluetooth-aux-arac-kiti-342680108?mpch=ads&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&utm_campaign=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

Sarjı çabuk bitiyor ama müzik kalitesi başarılı. Aramalarda sesi çok az veya hiç almıyor tek kötü yanı o. Bu mantıktaki daha pahalı tatnınan bir marka denenebilir.

• Hepsi aşağı yukarı aynı iyi iş çıkartıyor burda önemli olan şarjı iyi gideni bulman lazım.
  • Aliexpressden 3 dolarlık aldım, sesi 64kbit gibi verdi

Daha sonra ugreen marka aldım 11dolara, ses muhteşem + mikrofon oldugu için telefon görüşmelerinide yapıyprum, tavsiye ederim

• Müzik dinlemek için almayın ses kalitesiz ama telefon konuşması için vs alabilirsiniz

• Ben birkaç yıldır bu şekilde kullanıyorum.

Yeni aracıma da vatandan almis olduğum aparat ile kullanıyorum. Ses kalitesi oldukça güzel.

• Werner Heisenberg kullanıcısına yanıt
    Bende aldim bu urunden sarji 2 saat goturuyor uzun yolda sarja takip kullaniyorum

• aracımda fabrikasyon bluetooth var fakat ses ciddi anlamda bozulmaya uğruyor bu sebepten usb veya aux ile kullanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.