Şimdi Ara

► AURIS FAN CLUB ◄ (713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.400
Cevap
104
Favori
1.222.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Toyota Auris 2012 model arac için ön cam değişimi (tek bir çatlak oluştu sağdan sola kadar tek hat/çizgi)
    ile ilgili Toyota'nın kendisinde çok yüksek bir fiyatlandırma yapıldı (3500 tl ve üstü çıkacak).

Orjinal olmayan cam yahut çıkma cam denilen alternatifler konusunda bir bilgi paylaşımınız olabilir mi ?
    Güvenilir mi ? Yan sanayi tercih edilebilir mi ?

Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinsdikici -- 17 Nisan 2019; 11:2:3 >
  • 3 ay önce aldığım auris e atiker lpg taktırdım grand modeli gayet güzel oldu
    lpg düşünenlere tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinsdikici

Merhaba arkadaşlar,

Toyota Auris 2012 model arac için ön cam değişimi (tek bir çatlak oluştu sağdan sola kadar tek hat/çizgi)
    ile ilgili Toyota'nın kendisinde çok yüksek bir fiyatlandırma yapıldı (3500 tl ve üstü çıkacak).

Orjinal olmayan cam yahut çıkma cam denilen alternatifler konusunda bir bilgi paylaşımınız olabilir mi ?
    Güvenilir mi ? Yan sanayi tercih edilebilir mi ?

Kolay gelsin...
    Trafik hastanesi arkasında aksoy oto var hocam
    onlar bu konuda net cevap vereceklerdir
    facebooktaki toyota kullanıcıları grubu için de sponsor kendileri
    grupta bilgi alma ve servis olarak kullanma konusunda hiç şikayet görmedim kendilerinden yaklaşımlarının çok iyi olduğuna dair yorumlar var.
    https://www.aksoyoto.net/ana-sayfa

• arkadaşlar bugün bridgestone lastikleri NOKİAN WETPROOF ile değiştirdim;sonuç tek kelime MÜKEMMEL!!!4 yıldır boşu boşuna yol gürültüsü çekmişim aracımla (normal yumuşak asfaltta sıkıntı yoktu ama asfaltın bazı sert kesimlerinde acayip lastik uğultusu oluyordu) E5 de ses yapan asfalt kesimlerinde şuan sadece müzik sesi ve hafif rüzgar yarma sesi var Sizlere tavsiyem, yaz lastikleri değiştirecekseniz Michelin veya Nokian tercih edin,ikisinin de etiket değeri 68 desibel,Brigestone 71 desibelmiş
  • Arkadaşlar herkese selam
    2013 dizel Advance paket aracımla aranıza yeni katıldım. Daha 3 hafta oldu aracı alalı. Allah'a şükür şuanlık memnunum inşallah büyük bir sorun yaşamam. Şöyle bir ufak bir problemim var : aracın kapı gergileri kapıyı ortada tutmuyor özellikle şoför kapısı. Üzerime kapanıyor ya da fazla hızlı dışarı açılıyor. Servise bakıma getirdiğimde gergi kollarının değişmesi gerektiği söylendi ve bana çok pahalı geldi. Böyle bir problem yaşayanınız oldu mu acaba, çözümü var mıdır ? Sonuçta 6 yıllık araç ama ilerde karşılaşabileceğim kronik problemleri var mıdır tavsiyelerde bulunabilir misiniz?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2017 Auris 1.33 life modeli ile aranıza katıldım ben de. Allah utandırmasın birkaç gündür kullanıyorum gayet memnunum. Hız sabitleyici için servisten fiyat aldım ₺750 dediler. Araç 2021 e kadar garanti kapsamında. Dışarıda 1/3 fiyatına hız sabitleyici. Emin olamadım doğrusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba,
    Auris otomatik benzinli bakıyorum. Dolu (ful) paket yada paketleri hangisidir?
    Yada kronik sorunlu şu modeldir sakın alma diyeceğiniz hangisidir.
    Not: 2.eli zayıf olan varsa umurumda değil. Biniciyim; arabadan anlamam yolda bırakmasın zırt pırt beni sanayiye götürmesin yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karanarrr

Merhaba arkadaşlar 2017 Auris 1.33 life modeli ile aranıza katıldım ben de. Allah utandırmasın birkaç gündür kullanıyorum gayet memnunum. Hız sabitleyici için servisten fiyat aldım ₺750 dediler. Araç 2021 e kadar garanti kapsamında. Dışarıda 1/3 fiyatına hız sabitleyici. Emin olamadım doğrusu
    10 dolara aliexpresden aldım taktım.
  • hocam servis bakım ücretleri ne kadar acaba araç 3 yıllık 7000 km ilk kez bakıma girecek
  • alfaturk A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, linkini atar mısınız.
  • Herkese merhaba,
    Az evvel İstanbul anadolu yakasında yetkili servis 40 50 bin ikisi bir arada Auris için bakım fiyatı verdiler 1.125TL 5 taksitte yapıyoruz dediler.
    Kim, kaça hangi servise gidiyor yazabilir misiniz?
    Ayrıca sadece toyotaya bakan ve ustasından memnun olan (anadolu yakasında özel servis) arıyorum, yardımcı olur bilgi verirseniz sevinirim.
  • falcon57 kullanıcısına yanıt
    eleman indirim yapıs
    https://tr.aliexpress.com/item/2040897632.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4didJgPw

bunu aldım 15 tl yede servisten kapak aldim.
  • Arkadaşlar corolla almayı düşünüyordum. Fakat cam tavan nedeniyle auris almayı düşünüyorum. 1.6 otomatik. Yılda 10bin kmden fazla yapmam. Lpgli düşünüyorum. Benzinli olursa kendim taktırırım. Tavsiye eder misiniz aurisi. Kalabalık bi aile değilim. Sadece eşim ve ben. Çocuk yok.

• tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta orjinal parça kullanan özel bir serviste 600 TL'ye yaptırdım, dizel 70.000 bakımını. Yetkili servis de 860 TL fiyat vermişti.
  • Selamlar,
    Ben de 2007’den beri ilk sahibi olduğum aracımı 50bin’e tanıdığa verdim. 130 bin km’de servis bakımlı 1.6 MM Comfort. Değişik bir duyguymuş. İlk göz ağrımızdı sonuçta.

• callandor kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun yeni bir Toyota ile devam mı?
  • erincar kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Yurtdışındayım 3,5 senedir. Belki dönerim diye tutuyordum ama o ihtimal iyice küçüldü. İnsanlara da yük olmak istemedim artık. Bu fiyatlarla değil Toyota, Matchbox bile almam artık.

Yaşadığım yer içinse spor bir Lexus kesiyorum. Mevcut aracımın (2016 Ford Mondeo 2.0 Ecoboost SE) borcu bitsin de bi hele Evde hala 2018 RAV4 XLE var. O da duruma göre ya yeni RAV4, ya Lexus ya da Lincoln’e evrilecek.

• 2 hafta önce aldığım 2007 model benzin&lpg arabamın sarı motor lambası arada yanıp sonra kendiliğinden sönüyor. 2 kez bilgisayara bağlattım. Her iki seferde de aşağıdaki kodlar çıktı. Araba uzun süre durduktan sonra ilk marşı zor alıyor, ara ara da çok kısa tekliyor. Sizce sorun neden kaynaklı olabilir? Ve masrafı tahmini ne kadar olur?
    Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

P0335 Crankshaft Position Sensor "A" Circuit
    P0353 Ignition Coil "C" Primary/Secondary Circuit

• Krank sensorunu degistir 150 tl birsey eskisini atma lazim olur yada sensore balata spreyi ike temizle tekrar tak

• Arkadaşlar merhaba.
    2013 Auris 1.4 D-4D Advance Skypack
    70.000 km de.
    Herhangi bir kazası, trameri yok.
    85.000 TL fiyat çok mudur acaba?

Ve Auris almak mantıklı mıdır bu fiyat aralıklarında. Polo düşünüyordum bunu görünce kararım değişmeye başladı.
  • 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.