Şimdi Ara

Audi Q7'mi yoksa BMW X6 mı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
2
Favori
83.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • q7 bana rs6 nın yüksek hali gibi geliyor biraz makyaj falan gibisinden. fakat x6 başlı başına apayrı bir tasarıma sahip . işte bu yüzden bile X6 yı seçerim

Audi Q7'mi yoksa BMW X6 mı?
  • Fiyatı daha mı fazladır bilmiyorum ama bu kadar çok param olsa

Escalade'den başka jipe bakmam.

• ben şahsen hiç düşünmeden X6 derim nede olsa bmw mantığı var bende
  • BMW'nin arka tasarımı mükemmel bana göre, acayip kaslı duruyor.

BMW'nin yanında Audi'nin adı bile okunmaz, bi kere klas farkı, kalite, teknoloji farkı var.
  • X6 tabiki, Q7 nedense minibüs tadında.. Hatta bayağı bayağı minibüse benziyor.
  •  Audi Q7'mi yoksa BMW X6 mı?

• seçim yapmak çok zor ama x6 derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

BMW'nin arka tasarımı mükemmel bana göre, acayip kaslı duruyor.

BMW'nin yanında Audi'nin adı bile okunmaz, bi kere klas farkı, kalite, teknoloji farkı var.

+100
  • X6 derim ben de.
  • :D Tabiki X6
  • Beyaz X6. Bir de yeni çıkan 40d motoruyla alınırsa... Çift turbo, 306 beygir. BMW'nin zaten dizel motorlardaki üstünlüğü tartışılmaz.
  • konunun açılmasını gereksiz ve saçma bulanlara tokat niteliğinde bir gösterim sayısına ulaşmışız.demekki millet google den araştırıyor giriyor bakıyor.burdan da otomobil genel de ne kadar boş beleş konuşan insanların olduğunu anlıyoruz

BMW X6 nın dizeli çok fena ses çıkarıyor rolantide. Audi Q7 yi dizelde daha başarılı görüyorum yalıtım konusunda ancak bende X6 derim elbet
  • X6 ya bı kez bınme şansım olmustu ilginç bir araba 100 milyonluk benzini gargara yapıp tükürüyor 4 litre motoru vardı 6 aylık vergisi 2500tlden bıraz fazla q7 ye hiç binmedim ama emınım oda x6 gıbı 5 para etmez bi arabadır.Size tavsiyem bu kadar sacma bı seye bu kadar para verecekseniz bunlara vermeyin gidin touareg alın bı yere gıderken nereye dıye soranlara şurda bi boeing yolda kalmış çekip gelicem dersiniz ahanda buda cevapQ!
  • X6 mı q7 mi demiş adam

Taa ferrariye gelmişsiniz adam Suv soruo :)

Bence x6

ama x5 mi q7 mi sorarsan tabiki q7
  • saçma soru ikiside farklı klasman arabaları biri SUV biri SAV
  • X6 alınmıştır arkadaşlar. Tavsiyeler için teşekkürler.
  • Her ıkısıde super araclar.X6 biraz daha genc ısı duruyor.Tercıhım X6 olurdu.Ama nerde bizde o para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

X6 alınmıştır arkadaşlar. Tavsiyeler için teşekkürler.

Rica ederim.
  • bmw x6
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

X6 alınmıştır arkadaşlar. Tavsiyeler için teşekkürler.

Hayatımdan boşa giden bir 10 dakika daha oldu bu başlık. Yanıma kalan tek kar ne X6 ne Q7, Range Rover'ın harika resmi. Bir kez daha binesim geldi ya o nasıl bir resimdir öyle

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.