Şimdi Ara

Audi Q7'mi yoksa BMW X6 mı? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
193
Cevap
2
Favori
83.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nadirgurece

X6 mı Q7 mi neden böyle saçma konular açılırki anlamam.
    ne yapacan X6 olsa ne oluuuuurrr Q7 olsa ne olur.
    Alacan mı sanki milletten yorum bekliyosun.
    bir kaç mesajda sadece X6 yazılmış yada Q7 yazılmış bu mesajlara bakarak bilgi sahibi mi oldun şimdi.
    ne gibi bir yorum bekliyorsun ki burda kaçımz Q7'ye yada X6'ya bindik
    erişebileceğimiz araçları kıyaslayında bilgi sahibi olalım.
    bırakın bu boş işleri...

Dostum burası forum, elbette açacak arkadaş konu.

Merak ediyor, insan hayal etmeden hiçbirşey gerçekleştiremez.

İstersen bir standart getirelim şu kadar parası olanlar şu konuları şu kadar olanlar sınırsız hakka sahip gibi.

Aslında siz ve sizin gibiler bırakın böyle yorumları, ilgilenmiyorsan konuya girme, sana kimse konuya silah zoru ile gir yorum yap demiyor.

-------------

Gelelim arkadaşın sorusuna, Q7 daha egzotik geliyor bana ve 200 liraya sahip olabiliyorsun diğer türevlerine göre gözüme hoş geliyor.

• ileride sahip olurmuyum olamazmıyım bilemem ama Allah hakkıyla vericekse herkese versin böyle araçları.
    Alcagım zamanda en iyisini alırım. 500 bin tl paşa paşa veririm, audi Q7 quattro V12 TDI alırım
  • x6 görünüşü yeter...q7 yi heryerde görebilirsiniz .küçük sayılabilecek bir ilde yaşıyorum birçok q7 var x6 sadece 2 tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

ileride sahip olurmuyum olamazmıyım bilemem ama Allah hakkıyla vericekse herkese versin böyle araçları.
    Alcagım zamanda en iyisini alırım. 500 bin tl paşa paşa veririm, audi Q7 quattro V12 TDI alırım

abi verirsinde vergisi her sene 16000 tl

evlat olsa sevilmez ya

q7 olsun giriş seviyesi olsun

quote:

Orijinalden alıntı: StranqeRz

x6 görünüşü yeter...q7 yi heryerde görebilirsiniz .küçük sayılabilecek bir ilde yaşıyorum birçok q7 var x6 sadece 2 tane.

abi ona bakarsan lada 1500s al 1 tane olacak ondanda

biraz ters psikoloji oldu ama iş böyle

• Tabiki de Q7.. Asaleti yeter

Audi Q7'mi yoksa BMW X6 mı?
  • Insanın ihtiyaçlarına göre değişir bu sorunun cevabı bana kalırsa jip dediğin arazide rahatlıkla gidebilmeli bu araçların 2 side arazide hiçbir halt yiyemez bir range rover bir land rover discovery veya bir toyota land cruiser bunlardan çok daha iyi araçlardır bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeskaGan

Insanın ihtiyaçlarına göre değişir bu sorunun cevabı bana kalırsa jip dediğin arazide rahatlıkla gidebilmeli bu araçların 2 side arazide hiçbir halt yiyemez bir range rover bir land rover discovery veya bir toyota land cruiser bunlardan çok daha iyi araçlardır bana göre

aynen katılıyorum ihtiyaca göre cevap değişir

zaten hayatımızın %90'ı şehir içinde geçtiğinden

arazi başarısı o kadar önemli değil
  • Kesinlikle BMW X6
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw

bu ikisi arasında x6 .ama asıl favorim RANGE ROVER SPORT.insan şöyle bi baktınmı evet işte cip böyle yapılır diyo.

Range Rover ciddi sert bir araç. Arkada oturanların kafası yukarı çarpıyor. Binen arkadaşlarımın yorumu. Ben de 1 kez arkaya oturdum bu kadar sert rahatsız bir suv a hiç binmemiştim. Sanırım dikdörtgen şasi varmış. Bu yüzden çok sertmiş.

bu önemsenmesi gereken önemli nokta, şehirde insanlar rahatı için çukurları yutsun diye alıyor

off road için iyi orası ok

• BmW x6
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

BmW x6

Audi Q7
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

BmW x6

Audi Q7

Bmw X6
  • tartışmasız q7 tabi ki... x6 arkaya bakamıyorsun cam yok :P
  • Q7 konusunda özellikle bir SATIN ALMA ONCESİ SONRASI önerileri yazılsa, konu baslıklarıda; motor, kaborta, iç donanım olsa bende Q7 mi X6 mı tartısmasından DAHA MANTIKLI olurdu
  • Audi Q7 V12 motor quattro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guzel hort olmuş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay insaf, yeni nesil 1 güne hort dicek nerdeyse ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Azman denilince aklıma sadece bu geliyor:

Audi Q7'mi yoksa BMW X6 mı?

İkisi de başarılı arabalar ama çok çirkinler. Biri yükseltilmiş A6 Avant, diğeri ise mutant.

zor bir tercih bence bende bmw takıntısı olduğu için x6 derim
  • ikisinide kullanmadım bilgim yok. kullanacağımıda sanmıyorum. ama sadece tasarım olarak resimlerden gördüğüm x6 albenili
  • Bizde x6 var 205 milyara babam aldı içi dıştaki gibi degıl klasik bmw görünümlü performansına arazi olsun asfalt olsun çogu sport araba yetişemez helede asfaltta sport moda alınca 4 snde bile çıktıgı olmuştur 100 dedıgım gibi içi dışardan göründügü gibi degıl zaten araba 4 kişilik tavan alcak 1.90 adamın kafa girmez yani araç baya dar biraz daha 30 -35 yaşlara hitap ediyor benim peder 50 yaşında ve bize uygun degıl Q7 daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.