Şimdi Ara

Audi inanılmaz yol tutuş [VİDEOLU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araba, müzik ve yaptığı hareketlerle ne halt olduğu belli  

"Bu performansı gösterebilecek başka bir marka/model çok azdır. "

Altı üstü A3  

• birde bu video var.

• Ölse gram acımam.

• 2guyS kullanıcısına yanıt

Bence hayatta oldugu icin sukretmesi gerek. 

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    A3 olmasına ihtimal bile vermedim yahu Yoksa yazmazdım onu puhahaah
  • salserol kullanıcısına yanıt
    Adam iyi şoförmüş diyeceğim oradan biri atlayacak yok esp yok quattro bilmem ne...

Tabii ki etkisi vardır saydığım özelliklerin fakat arkadaş güzel kontralar ve soğukkanlılık ile kurtarmış durumu.
  • Süspansiyon sistemi de önemli. 1.4 benzinlide bağımsız süspansiyon var bu araç 1.6 tdi bir araç. Torsiyonla o hızda o hareket. İnsanların canını ne diye hiçe sayıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

Adam iyi şoförmüş diyeceğim oradan biri atlayacak yok esp yok quattro bilmem ne...

Tabii ki etkisi vardır saydığım özelliklerin fakat arkadaş güzel kontralar ve soğukkanlılık ile kurtarmış durumu.

Hocam araç bildiğimiz 1.6 tdi a3, quatro falan değil :) bildiğimiz önden çekişli torsiyon çubuklu. Valla arabanın da etkisi var gibi.

• frknsysl F kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın attığı videodaki araç için yazmıştım hocam :)
  • Buna olsa olsa Allah korumuş, vadesi henuz gelmemis, yada oldurmeyen Allah oldurmuyor denebilir.

O arabanin da oyle isler basarmasi hem de o hizda pek mumkun degil.
  • Burada arabanın payı çok az, en önemli faktör burada şofördür.

Audi güzel yol tutan bir marka ama yine de şoför kötüyse arabanın iyisi kötüsü önemli değil.

• Bir mühendis olarak Instagram'da vakit kaybedeceğine işine odaklanıp faydalı olmanı tavsiye edeceğim.
  • NextMove kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tavsiye için. Haklısınız.
  • umarım kimseye zarar vermeden geberir

• Onlerde sert suspansiyon olunca boyle oluyor onden hafif birakiyor ama asla hissetmiyorsun esp topluyo sonra :)
  • Ne zamandan beri makas atmak yol tutuşu oldu?

Makas atışına hayran kalınan araç A3 sedan mı? Bana mı öyle geliyor?

• benim de gençlik zamanlarımda böyle bir iki vaka yaşadığım olmuştur. ama yapılan övünülecek bir şey değildir. hayat atari oyunu değildir. gerçek hayatta o kamyona çarpınca, jeton atıp yeniden oyuna başlanmıyor.  

• egm 'ye şikayet edildi. var mı daha böyle videolardan, hükümete para lazım, bol bol paketlesinler bunlardan.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.